Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı?

2 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı? Left_bar_bleue0/0Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı? Empty_bar_bleue  (0/0)

Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı? Empty
MesajKonu: Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı?   Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı? EmptyC.tesi 19 Haz. 2010, 16:14

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Tutulma Basın Konferansı: Filmde Jacob’un Edward’a ondan daha seksi olduğunu söylediği harika bir repliği var. Bu sahneyi çekmek nasıldı? Edward bu repliğe cevap vermediği için üzüldün mü? Bu repliğe şimdi cevap vermek ister misin?

Robert: Söyleyebileceğiniz birşey yok. “Evet, öylesin!” “En azından ben senden daha seksi değilim!” Evet, oldukça eğlenceliydi. Filmde böyle birkaç replik var. Jacob’ın özellikle benimle olan sahnelerinde böyle slogan vari replikleri var. Bazı nedenlerden ötürü, Taylor ile çalışmayı çok eğlenceli buluyorum. Birbirimize sataştığımız, benim onu ittiğim bir kaç sahne var. O sahnelerde onu gerçekten korkutacağımı ve kavrayacağımı, bu durumun onu delirteceğini ve tüm sahneyi birbirine katacağını düşündüm. Sonra onu omzundan kavradım ama o kollarım ile çevrelemek için çok büyüktü, bu yüzden ellerimi aşağıya indirdim. Çok utanç vericiydi. Yine de onu kötü yakaladım. O küçük gri kurt taytı giyip durdu ve Kristen onun başını okşarken göz korkutucu görünmeye çalıştı. Bu çok komikti.

kaynak:robertpattinson-tr.com
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı? Left_bar_bleue0/0Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı? Empty_bar_bleue  (0/0)

Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı? Empty
MesajKonu: Geri: Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı?   Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı? EmptyC.tesi 19 Haz. 2010, 16:53

ay bu edwardı hiç anlamıyorum ha adam resmen kız arkadaşına göz dikmiş , gözdikmeklede kalmamış onu öpmüş şeytan sen tutupta bişey yokmuş gibi dawran olmuyor böyle edward gel türkiyeye sana delikanlılık dersi aldırtalım atam
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı?   Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı? EmptyC.tesi 19 Haz. 2010, 17:18

çok yanlış bir düşünce bence burdaki gibi ya benimsin ya kara toprağın gibi olmamalı ve onlar evli değildi orda bellanın kendi kararı edward ne kadar istemesede ama saygı duyuyor işte bu onun delikanlı olmadığını mı gösteriyor?
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı?   Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı? EmptyC.tesi 19 Haz. 2010, 17:20

demek istediğim biraz kıskançlık olmalı ama
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı?   Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı? EmptyC.tesi 19 Haz. 2010, 17:22

oldu zaten az biraz
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı?   Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı? EmptyC.tesi 19 Haz. 2010, 18:13

bella_edward demiş ki:
ay bu edwardı hiç anlamıyorum ha adam resmen kız arkadaşına göz dikmiş , gözdikmeklede kalmamış onu öpmüş şeytan sen tutupta bişey yokmuş gibi dawran olmuyor böyle edward gel türkiyeye sana delikanlılık dersi aldırtalım atam

delikanlılık dersi koptum

Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı?
» Peter facinelli :son sahneyi çekmek üzücüydü
» Taylor Lautner İle Daha Yakından Çalışmak Nasıldı?
» Edward ve Bella’nın Ayrılık Sahnesini Canlandırmak Nasıldı?
» Jackson filmde edward'ın çok olduğunu söyledi :))