Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert Pattinson hayır açık arttırması için gitar imzalıyor 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert Pattinson hayır açık arttırması için gitar imzalıyor 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson hayır açık arttırması için gitar imzalıyor

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert Pattinson hayır açık arttırması için gitar imzalıyor Left_bar_bleue0/0Robert Pattinson hayır açık arttırması için gitar imzalıyor Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert Pattinson hayır açık arttırması için gitar imzalıyor Empty
MesajKonu: Robert Pattinson hayır açık arttırması için gitar imzalıyor   Robert Pattinson hayır açık arttırması için gitar imzalıyor EmptyPaz 21 Mart 2010, 18:13

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

The Twilight Saga: Eclipse ve Remember Me yıldızı Robert Patttinson’ın son birkaç yılda hayır işlerine yaptığı yardım listesine bir yenisini daha ekleyecek olursak : Robert, imzaladığı bir gitarı eBay’de ki açık arttırtmada satılıp Midnight Mission isimli kuruluşa yardım için bağışladı.

Gitarın eBay’de listelenmesi boyunca yaşasan hikaye işte burada;

Robert ‘Norm's Rare Guitars’ adlı mağazadan enstrümanlar için alışveriş yaparken Norm (The Midnight Mission kuruluşunun iyi bir arkadaşı) ona hayır kuruluşunun servislerini desteyleyecek bir açık arttırma için bir gitar imzalayıp imzalayamayacağını sormuş.Robert evet deyip bunu yapacak kadar nazik.Bu müthiş yetenekli şarkıcı/müzisyen ve oyuncu, imzalanmış müzik aletiyle resminin çekilmesine izin bile vermiş.Resmi buraya koymadım ama doğruluğunu ispat etmek için elimde mevcut (ister inanın ister inanmayın bu mütevazi oyuncu işi dışında kameralardan birazcık utanıyor)

Kayıtlara göre , “Satıştan elde edilecek tüm gelir kurulumun yardım ettiği evsiz erkek,kadın ve çocuklara destek amaçlı kullanılacak.”

Şimdiye kadar listelemeye 6.500’ün üzerinde kiş baktı ve gelir $3,000.00 civarında.

Belki bilirsiniz belki bilmezsiniz ama , the Midnight Mission kuruluşu L.A merkezli , amacı yerel evsizlere barınak veya diğer kalacak yer imkanı sağlamak olan bir hayır kuruluşu.

Pattinson’ın Twilight serisi rol arkadaşı Michael Welch’de aynı zamanda organizasyona bir hayır konseri vererek yardım etmiştii.

Kaynak : Examiner
Misafir
Misafir
Anonymous

Robert Pattinson hayır açık arttırması için gitar imzalıyor Empty
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson hayır açık arttırması için gitar imzalıyor   Robert Pattinson hayır açık arttırması için gitar imzalıyor EmptySalı 23 Mart 2010, 16:32

Hayır sever robumuz bizim Very Happy sevgi

Robert Pattinson hayır açık arttırması için gitar imzalıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi
» Gitar tutkunu Robert Pattinson, albüm yapmaya bir türlü yanaşmıyor.
» Ufukta Robert Pattinson İçin Oscar Mı Var?
» Robert Pattinson ve Water For Elephants İçin NY Yok Mu?
» Rupert Grint Robert Pattinson Olmadığı İçin Memnun