Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi

5 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi Left_bar_bleue0/0Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi Empty
MesajKonu: Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi   Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi EmptyPaz 13 Haz. 2010, 16:45

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Robert Pattinson Cumartesi günü Twilight Eclipse Basın toplantılarında bir muhabirin sorusunu yanlış anlamış gibi yaptı.

"Sen hiç başka bir kadınla ve başka bir adamla yattın mı diye mi sordun? Bence bu hiç uygun değil" diye şaka yaptı.

Fakat ciddi olarak, hayır o Twilight filmlerindeki gibi Jacob, Bella ve kendi karakteri Edward'ın bulunduğu aşk üçgenin bir parçası olmamış . Ve olacak gibi de durmuyor. O bir çifti asla ayırmaya çalışmayacağını söylüyor fakat o büyük ihtimalle sevdiği kadını kendine saklar.

İyi haberler var! Pattinson basın toplantısından bazı bölümler;

-Eclipse'de Lautner ile çalışma: "İyi bir şey. Kristen ve özel bir kaç şey dışında bir şeyler yapacağımı sanmıyorum. .. Edward'ın hoş duygulara sahip olmasına izin vermek, Jacob'u kıskanmak ve kendini kontrol edememek.. Böylece rol yapmak çok daha kolay oldu. Zırhınız içine birinin girmesine izin verdiğiniz sürece çok daha fazla çeşitli duygu türleri olur."

-Bir kız için kavga eder mi? : "Evet, belki. Bilmiyorum eğer aşıksam belki. Aşk, gururdan çok daha üstün.

-Jacob'un Edward'dan daha yakışıklı olduğunu söylediği replik: "Söyleyecek hiç bir şey yok. "Evet yakışıklısın".. "Peki en azından ben senden daha ateşli değilm. Bilmiyorum. Bu oldukça eğlenceli. Jake'in bu filmde bazı sloganları var."

- Lautner'la olan karşılıklı sahneleri hakkında: " Omuzunu tutmam gerekiyordu. Senaryoda bu yoktu... Ama onun omuzunu tutacağımı düşündüm. Bu kesinlikle onu çıldırtıcaktı, tüm sahneyi tersine çevirecekti. Bu yüzden onuzunu tuttum ve omuzuda tutmak için çok büyüktü...

-Hayran siteleri hakkında: "Bazen onlara bakıyorum ve haftasonları menejerime ulaşamadığım zamanlarda hangi etkinliklere katılacağımı öğreniyorum

Kaynak: blog2.zap.it
Çeviren: *Elif*

kaynak:thetwilightsaga.biz
seher
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
seher

Paylaşım Gücü : 129
Lakap : seher

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi Left_bar_bleue0/0Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi   Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi EmptyPaz 13 Haz. 2010, 17:49

Smile ya sonunda ki söz süpermiş menejeri bir tane değil bütün bir dünya sanırım Smile koptum
rob~DesibeL
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
rob~DesibeL

Paylaşım Gücü : 31
Lakap : orjinallık

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi   Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi EmptyPtsi 14 Haz. 2010, 09:52

hhahahah aynen son kısıma bittimm Very Happy:D:D
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi   Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi EmptyPtsi 14 Haz. 2010, 10:30

yhaaa adama kendinden de yakınız koptum
yourangel
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
yourangel

Paylaşım Gücü : 83

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi   Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi EmptyPtsi 14 Haz. 2010, 12:46

süper bu adam yaa robert yaa işte... sevgi sevgi sevgi

Robert Pattinson Aşk Üçgenine Hayır Dedi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson hayır açık arttırması için gitar imzalıyor
» Robert Pattinson Sorulara EVET Dedi
» Robert Pattinson Betty White'ın Breaking Dawn'da Rol Almasına Evet Dedi
» Robert Pattinson: Robert'dan Kendisi ve Yaşamı Hakkında Yorumlar
» Robert Pattinson