Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie) 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie) 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie)

2 posters
YazarMesaj
ayLax
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ayLax

Paylaşım Gücü : 389

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie) Left_bar_bleue0/0R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie) Empty_bar_bleue  (0/0)

R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie) Empty
MesajKonu: R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie)   R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie) EmptyCuma 26 Mart 2010, 16:29

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Lost’un Emilie de Ravin’i yeni filminde Robert Pattinson ile dudaklarını birleştiriyor, ama işin ikinci planda geldiğini söylüyor. İş öpücüğü, karşı çıkan?

*Bize şimdiye kadar çalıştığın en iyi erkeği söyler misin – Johnny Depp ve Robert Pattinson dahil…

- Johnny Depp benim en sevdiğim oyunculardan biri. Onunla Halk Düşmanları filminde tanıştığımızda gerçekten çok inceydi. Lost’taki oyuncular da öyle ve Robert Pattinson’dan daha harika bir adam olamaz. O inanılmaz derecede yetenekli, ama onun bunu bildiğinden bile emin değilim.

* Alacakaranlık’a olan ilgiden sonra onunla birlikte çalışmak seni şaşırttı mı?

- Onun kim olduğunu bilmiyordum! Hiçbir zaman sansasyonel basının veya insanların bakkala ne için gittiklerinin takipçisi olmadım.

*Ama Alacakaranlık fenomeninden kaçamadınız?

- Hayranlar harika. Ama Rob ile New York’ta film çekmek çılgınlıktı. Onun üstüne tırmanan kızlar vardı, bu işleri zorlaştırdı. O bunu daha önce yaşamıştı, ama olaylar benim için çok yeniydi. Hayranların çoğu genç kızlardan oluştuğu için, “Oh, Tanrım, hepsi benden nefret edecek” diye düşündüm. Dışarı çıkıyorsun ve onlar, “Bizim görmek için buraya geldiğimiz adamın yanındaki kız da kim?” oluyorlardı, ama beni gülümserken görünce, “Ah, aslında çok iyi biri” diyorlardı.

*Rob’u öpmek zorunda da kaldın…

-Bu çok anlık bir olaydı, sonra sansasyonel basın bunu bizi kumsalda öpüşürken yakaladıklarını yazdılar, ama aslında film çekiyorduk.

* Ve şimdi onun iyi öpüştüğünü söyleyeceksin, doğru mu?

- (Güler) Sözleşmede var, evet.

* Geçen yıl 3 yıllık eşinden arıldın. Şu an bekar olmaktan mutlu musun yoksa yeniden aşkı arıyor musun?

-Bu konuda artık konuşmuyorum – dersimi aldım! Ama her ne durumda olursa olsun önemli olan çevrende seni seven, önem veren ve saygı duyan insanların olması. Senin her şey hakkında açık ve dürüst olabileceğin insanlar.

*Hayatın hakkında en iyi olan şey nedir?

-Benim için mutluluk arkadaşlarım ve ailemle zaman geçirmektir. Kariyerimi seviyorum, ama ailem önce gelir ve onlara yakın olduğum için şanslıyım. Her yıl en az iki kez Avustralya’ya gitmeye çalışıyorum. Onları görmek harika.

*Lost’un final sezonunu çekmek için Hawaii’deydin – Hollywood ile karşılaştırdığında oldukça çılgın olmalı?

-Evet, ama ben tam bir ev insanıyım – Paparazzilerin olacağını bildiğim bir yere alışveriş yapmaya gitmeyi ve onların olduğu restoranlarda yemeyi sevmem. Bu yüzden beni masaların üstünde dans ederken ve klublerin kapısında yere düşerken göremezsiniz. Evde kız arkadaşlarımla oturup, “Heathers” gibi eğlenceli bir film izlemeyi severim.

ANLIK SORULAR

*Hiç başka bir ünlü tarafından tavlandın mı?

- Hayır!

* Telefonundaki en ünlü kişi kim?

- Sanırım Rob en belli seçim olur.

* Hiç kırmızı halıda bir felaket yaşadın mı?

- Hayır, Tanrı’ya şükür. Ama benim vereceğim ipucu, her ne giyinirsen giyin, altına mutlaka çamaşır giy!

* Seni ne korkutur?

- Genellikle işin ilk günü insanlarla tanışmak.

* Son 12 ayda aldığın en pahalı şey nedir?

- Anneme Skype’de konuşabilmek için bir laptop alıyorum.
alıntıdır.
ya bu kıza bayılıyorum çok tatlıııı yuppi
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie) Left_bar_bleue0/0R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie) Empty_bar_bleue  (0/0)

R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie) Empty
MesajKonu: Geri: R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie)   R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie) EmptyCuma 26 Mart 2010, 20:09

sağol aylacım bencede emilie tatlı Very Happy +1..

R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Calvin klein modeli olmak neye patlar
» Merchant R-pattz'i istemedi
» kime benziyor??
» Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!
» Yeni Superman Edward Cullen'a Mı Benziyor?