Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!

+8
Mss.PATTİNSON
dewil
mrv rkn
Twilight110
ßellacullen
Forever.EDWARD
Catherine
MisSwan*
12 posters
YazarMesaj
MisSwan*
Eclipse | Kıdemli Hayran
Eclipse | Kıdemli Hayran
MisSwan*

Paylaşım Gücü : 569
Tür : Vampir
Lakap : Mbilgin@

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! Left_bar_bleue0/0Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! Empty
MesajKonu: Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!   Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! EmptyPerş. 17 Haz. 2010, 08:14

Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! 25jazjc

Bugün gerçekleşen Eclipse'nin basın toplantısında jacob'la olan öpüşme sahnesiyle ilgili şu yorumda bulundu: ''Jacob'ı öpmek bir hataydı ve Bella bunu yapmamış olmalıydı...''

Kaynak. Facebook
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! Left_bar_bleue0/0Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!   Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! EmptyPerş. 17 Haz. 2010, 13:08

bencede bella bunu yapmamalıydı ama sonunda doğru kararı verdi.
saol canım..
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!   Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! EmptyPerş. 17 Haz. 2010, 14:10

Kitabı okurken orada az daha yırtıyordum kitabı sinir olmustum.

sağol kuzum
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
ßellacullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ßellacullen

Paylaşım Gücü : 378
Lakap : Vampirella

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!   Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! EmptyPerş. 17 Haz. 2010, 16:33

Öff evet ya bu duygularda yalnız değilsin banu abla
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!   Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! EmptyPerş. 17 Haz. 2010, 19:57

Forever_Edward demiş ki:

sağol kuzum

Evet o duygu bendede vardı kitabı yırtma yada o sayfayı yırtma hatta orda yazılanları okumak istemedim ama kendimi zorunlu tuttum okumak için hikayenin bütünüydü bu sonucta ve ne zaman aynaya baksam gözlerimi ıslak görüyorum orda sanırım kitabı yırtamadım diye sinirden şeytan koptum

Bella orda o salaklıgı yapmamalıydı bu kadar ama sadece kitap bu ama bunu filmdede tekrardan görmek cok acı bi duygu olacak o kadar inşallah filmdede cok coskulu jackı heveslendirecek bi öpücük vermez Laughing Sad şeytan
Twilight110
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight110

Paylaşım Gücü : 627
Lakap : Corcılın veya Kardo veya Kardi :)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!   Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! EmptyC.tesi 19 Haz. 2010, 13:08

Twilight Wampiri demiş ki:
Forever_Edward demiş ki:

sağol kuzum

Evet o duygu bendede vardı kitabı yırtma yada o sayfayı yırtma hatta orda yazılanları okumak istemedim ama kendimi zorunlu tuttum okumak için hikayenin bütünüydü bu sonucta ve ne zaman aynaya baksam gözlerimi ıslak görüyorum orda sanırım kitabı yırtamadım diye sinirden şeytan koptum

Bella orda o salaklıgı yapmamalıydı bu kadar ama sadece kitap bu ama bunu filmdede tekrardan görmek cok acı bi duygu olacak o kadar inşallah filmdede cok coskulu jackı heveslendirecek bi öpücük vermez Laughing Sad şeytan

Aynen ya hatanın daniskası =)
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!   Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! EmptyC.tesi 19 Haz. 2010, 23:55

yhaaa kitabı yeniden okuyorum oraya gelmemek için 20. bölümde durdum çok sinir bozucu ilk okurkn de dedim hobaaa ne yapıyor bu e Edward ne oldu hatta o bölümden o kadar kıl kaptım ki bir ara Edward'la sırf kendini suçlu hissettiği için evlendiğini düşündüm tabii sırf bu sahne yüzünden değil kitabın sonundaki vedasından dolayı da bu izlenim yerleşti ama ne olursa olsun en doğrusunu yapıp Edward'la evlendi önemli olan bu şeytan utan hıhı
Forever.EDWARD
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!   Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! EmptyPaz 20 Haz. 2010, 06:07

simyaci demiş ki:
yhaaa kitabı yeniden okuyorum oraya gelmemek için 20. bölümde durdum çok sinir bozucu ilk okurkn de dedim hobaaa ne yapıyor bu e Edward ne oldu hatta o bölümden o kadar kıl kaptım ki bir ara Edward'la sırf kendini suçlu hissettiği için evlendiğini düşündüm tabii sırf bu sahne yüzünden değil kitabın sonundaki vedasından dolayı da bu izlenim yerleşti ama ne olursa olsun en doğrusunu yapıp Edward'la evlendi önemli olan bu şeytan utan hıhı

evet kesinlikle veda sahnesi daha kötüydü. Çünkü öpücüğü jacob savaşa gitmesin yada kendini öldürtmesin diye düşünebilirim ama veda sahnesi ve arkasından jacob için edward'ın kollarında ağlaması dayanılır birşey değil
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!   Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! EmptyPaz 20 Haz. 2010, 09:55

Forever_Edward demiş ki:
simyaci demiş ki:

evet kesinlikle veda sahnesi daha kötüydü. Çünkü öpücüğü jacob savaşa gitmesin yada kendini öldürtmesin diye düşünebilirim ama veda sahnesi ve arkasından jacob için edward'ın kollarında ağlaması dayanılır birşey değil

edward da peygambersabrı war Mad
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!   Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! EmptyPerş. 29 Tem. 2010, 18:13

Forever_Edward demiş ki:

sağol kuzum

Aynen sinir krizleri geçirdim tutulmada jacoptan nefret ettim zaten Smile)
bencede büyük bi hata yaptı

paylaşım için tşk
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Paylaşım Gücü : 273
Lakap : beyaz cadı-vampir kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!   Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! EmptyPerş. 29 Tem. 2010, 20:24

bencede bella bunu yapmamalıydı
wolf-jacob
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
wolf-jacob

Paylaşım Gücü : 175
Tür : Kurt Kız
Lakap : jake

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!   Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! EmptyPaz 01 Ağus. 2010, 09:40

bella bunu yapmamalıydı ama yaptı ayrıca filmdede oda istiyodu kitapa da yazms öptkten snra jacob ada asık olduğunu sölems belladan nefret ediyorum... Evil or Very Mad
depresif polyanna
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
depresif polyanna

Paylaşım Gücü : 34

MesajKonu: Geri: Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!   Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! EmptyPaz 22 Ağus. 2010, 13:09

Aklıma geldikçe krizlere giriyorum.
Yaptığı en büyük hataydı.
Edward gibi birine özellikle.
Sahtekar Jake Evil or Very Mad
Edward'ın laf vurmasını bekledim ama onu bile yapmadı.
Canım benim utan

Teşekkürler Smile
Edward-Bella manyağı
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Edward-Bella manyağı

Paylaşım Gücü : 161

MesajKonu: Geri: Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!   Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..! EmptyC.tesi 30 Nis. 2011, 15:44

Hiç değilse Crisin bunu bilmesi beni rahatlatdı.Aa keşke Bellada bunu anlasa. pale
Onun için her kes yani çok insan Rob`a değilde Edward karakterine aşık.
Biz burda Bellanın o hereketine kendimizi öldürürken o sadece hiç bir şey söylemeden seyr etmişdi.Ne aşk ama....
Paylaşım için tşk

Kristen: Jacob'ı öpmek bir hataydı ..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen için taylor'ı öpmek tuhaf hissettirmiş
» Robert Pattinson : Tutulma'da Kristen Stewart'ı Öpmek Doğal Hissettirdi
» Kristen,Taylor'ı bu kadar tutkulu bir şekilde öpmek nasıl bir duygu ?
» R-Pattz’i Öpmek Neye Benziyor? (Emilie)
» Kristen .