Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert pattinson" timeout" söyleşisi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert pattinson" timeout" söyleşisi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert pattinson" timeout" söyleşisi

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert pattinson" timeout" söyleşisi Left_bar_bleue0/0Robert pattinson" timeout" söyleşisi Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert pattinson" timeout" söyleşisi Empty
MesajKonu: Robert pattinson" timeout" söyleşisi   Robert pattinson" timeout" söyleşisi EmptyCuma 26 Mart 2010, 18:59

Bafta ödüllerinde biraz korkmuşa benziyordun.Gittikçe daha utangaç olmaya mı başlıyorsun?

sanırım öyle evet ! ne kadar çok görüşme yaparsan,insanlara daha çok şey söylersin. Birden insanların seni
daha çok yargılayacağından endişe edersin. Eğer hiçkimse senin hakkında hiçbirşey bilmezse ,o zaman ne istersen onu söyleyebilirsin. ve kendini sonra yalanlarsın sadece. ama daha fazla yalanlama yaparsan kapsam daha daralır ,insanları kızdrırmadan önce ne söyleyebilirsin gibi.

Remember me twilight çılgınlığında nereye oturdu?

Tonlarca senaryo okudum ilk twilşighttan sonra ve bu belkide beğendiğim iki senaryodan birisiydi.Twilighttan sonra bütün bir yıl boyunca hiç çalışmadım .Ne yaptım? hiçbirşy !(gülüyor) çok güzeldi.İngilteredeyken çoğu zaman dışarıda takılabiliyordum.Ve şimdi çok çalışıyorum ,yıpranmadan bir ayı geçirmeyi hayal bile edemiyorum.
şimdi işten işe geçiyorum.ki yapması çok tehlikeli birşey çünkü her 3 ayda bir filminiz çıkıyor.bu aşırı doyuruculuk.Bir bakıma gizem yaratarak çalışmalısınız.

Gizem! ihtiyacın olan şeyin bu olduğunumu hissediyorsun? yoksa insanların istediğinin bu olduğunumu sanıyorsun?

hergün gazetelerde ve haberlerde yeralan insanlar görüyorum.eğer her hafta orada olurlarsa ,flmleriyle daha az ilgileniyorum.yani evet herzaman biraz ihtiyatlıyım.

Remember me'de dayak yedin.bir değişiklik için farklı bir insan gibi davranmak eğlencelimiydi?

evet birşeyler parçalamak zevk vericiydi.Sanırım bunun hakkındaki en komik şey-ilk kavgada,ki birkaç kez tartaklanma içeriyordu,film boyunca o yaralara sahip olmasıydı yüzünde (gülüyor)

Ve sonra ekrandaki kız akadaşın (emilie) seni öpüyor ve dudağında yarık oluşuyor...

orada büyük bir an vardı, senaryoda, dudağındaki yarıkla ilgili şefkatli bir an ama filmden kesildi bu sahne- dudağındaki kanı biraz emdiğim sahne (gülüyor)sanırım bu biraz fazla garip olurdu (yuh vampirmisin nesin haklı )

Bu senin ilk sevişme sahnenmiydi?

hayır.ilk seks sahnem little ashes'daydı.21 yaşındaydım ve bir erkekleydi. ve çekimin ortasında bir bakıma sinirlerim çöktü ayrıca. yani buna güzel bir girişti!!

Birşeyleri kanıtlama gerekiyormuş gibi hissediyormusun,twilight banka gibi olduğundan beri

Bence insanlar başarılı olan herşeyin üzerinde gerçekten çok acımasızlar..bu gerçekten garip.little ashes hakkındaki yazılara bakıyordum."O hala gişedeki potansiyelini kanıtlayamadı"-little ashes patladı-gay tmeası olabilirmidi?
yada ,mmm,gerçek o ki onun sadece 16 sinemada gösterime girmedimi?

Filmde çok fazla sigara,içki ve seks var.peki ya daha genç hayranların?

Bu benim kaygılarımın en küçüğü.bence bu çok saçma,insanlar sanata çok baskı koyuyor. bence çocuklara öğretenler aileler olmalı.Bazı şeyleri saklamaya çalıştıkça daha heyecan verici olur ve onları cazip eder (sırıtıyor) Kaçınma hareketi sadece insanların son 20 senedir seks'e karşı çok takıntılı olmalarına ve herkeze karşı çok açık olmasına bir tepki.o genç insanların ,hormonlarının en çok arttığı zamanlarda,"oh ,bunların hiçbirini istemiyorum" demelerini düşünmek çok çılgınca.

Uma thurman ile bel-ami'yi çekiyorsun. gerçek bir domuzu oynuyorsun...

bence bu okuduğum en komik senaryolardan biri. 50'lerin Angela Lansbury'si ile film yaptıkları zaman hikayeyi değiştirmek zorunda kaldılar. Bu herkezi beceren ve herşeyden sıyrılmak için kadınları baştan çıkaran bir adamın hikayesi.ilk filmde onu kesmek zorunda kaldılar çünkü herkezin kabul edemyeceğini düşündüler bu seferkinde tamamen tam tersi..Bu adam tam anlamıyla bir g.t deliği ,çok kibirli,inatçı, ve herkez bunun için onu tebrik ediyor.

kaynak:timeout

Robert pattinson" timeout" söyleşisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson Eclipse Tanıtımı İçin "Tonight Show"a Katılabilir
» Robert Pattinson
» Robert Pattinson "Focus" Magazin
» Robert'ın BD ile ilgili beklentiler ve "there'll be blood" hakkındaki pişmanlığı
» Robert Pattinson: Robert'dan Kendisi ve Yaşamı Hakkında Yorumlar