Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı

3 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı Left_bar_bleue0/0Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı Empty
MesajKonu: Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı   Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı EmptyCuma 26 Mart 2010, 19:00

Filminde baba figürüne karşı tiksindirici duygulara sahip bir öğrenciyi oynuyorsun. Özel hayatındada asimisindir?
pek değil.Belki o parti için çok geç kalmışımdır ve isyancı periyodum henüz gelmiştir. (sırıtıyor)

hiç gerçek bir kavgaya karıştınmı en azından,bunun normal erkek davranışı olması gerektiğinden beri?

Sadecebir kerede değil! teenage iken kendimi nazik durumlara sokardım ve bunu ilk yumruğu alana kadarda farketmezdim.bu herzaman çok geç kalınan durumlardandı.

2 tane ablan var. çocukken onlara karşı ayakta durman zormuydu

hayır.lizzie ve victoria herzaman beni destekledi.

peki babanla ilişkin nasıldı? Filmdeki baban gibimi davranırdı?

bir dönemden fazla kötü notlar aldığım zaman bana okulu hemen bırakmamı söyledi ve bir iş edinmemi babam herzaman çok iyi olmuştur ki beni onunla konuşmayateşvik etmiştir. belki ben biraz fazla isyankardım herşeye rağmen...

şöhreti oldukça hızlı yakaladın. bir yıldız olmaya alıştınmı şimdi?

sanırım önemli olan sadece genç bir yıldız olmak yerine kendini işin vasıtasıyla anlatmak .Johnny depp bunu başardı. Bu çok fazla disiplin gerektiriyor. Ve saklanmaktada iyi olmak zorundasın

saklanmak? ama bulunduğun yeri anında twitliyorlar...

sadece öyle görünüyor,benimde birkaç kurtarıcım var

kız arkadaşın kristende spot ışıklarında şuanda...(almancada kız arkadaşta-arkadaşta aynı ifade ediliyormuş bu yüzden kız arkadaş denilmemil olabilirmiş )
.
dürüst olmak gerekirse ,artık bir fark yaratmıyor. herzaman spot ışıkları altındayım zaten.bana bunun bir parçası olduğu söylenip duruyor,herzaman resimlerin çekilmesi, ama ama sanırım bazı sınırlar olmalı.

ne gibi?

Herkezin kameralı telefonu var. eğer biri restorantta resim çekmek isterse önemli değil, ama insanların benim haberim olmadan anında resim çekmelerindne nefret ediyorum. ben hayvanat bahçesindeki bir hayva değilim! (gülüyor)

Boş zamanlarında rahatlamak için ne yaparsın?

okumaktan hoşlanırım ve kindle'ın(e-book okumak için digital araç ) büyük bir hayranıyım .Tüm zamanların en iyi icatlarından birisi.yakın zamanda Dostojewski koleksiyonun aldım. sadece 1 dolara sanırım yakında 3 milyon kitap falan alırım.

kaynak:almanya -gala magazin
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı Left_bar_bleue0/0Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı   Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı EmptyCuma 26 Mart 2010, 23:15

Herkezin kameralı telefonu var. eğer biri restorantta resim çekmek isterse önemli değil, ama insanların benim haberim olmadan anında resim çekmelerindne nefret ediyorum. ben hayvanat bahçesindeki bir hayva değilim! (gülüyor)

ay Rob koptum ya koptum ne diyeyim harikasın

sağol canım + puan tşk
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
ayLax
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ayLax

Paylaşım Gücü : 389

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı   Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı EmptyC.tesi 27 Mart 2010, 09:14

canım yaaaaa kalp kalp
süper rop.
+p tatlım

Robert pattinson alman gala magazin ropörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alman Gala Dergisi Röportajı..
» Robert pattinson alman grazia dergisi ropörtaj çevirisi
» Robert Pattinson Arjantin Seventeen Dergisi Röportajı
» Robert Pattinson walesonline röportajı
» Yeni Robert Pattinson Röportajı