Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert:ben asi değilim 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert:ben asi değilim 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert:ben asi değilim

2 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert:ben asi değilim Left_bar_bleue0/0Robert:ben asi değilim Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert:ben asi değilim Empty
MesajKonu: Robert:ben asi değilim   Robert:ben asi değilim EmptyPerş. 01 Nis. 2010, 15:00

-Oyuncu seçimi konusunda alan ile çok konuştum ama ben hala bir acemiyim. günün sonunda kararı o verdi.
ama oyuncu seçimleriyle çok mutluydum. birçok kız geldi ama ben anında emilie'yi farkettim.
-Emilie ayakları yere basan biri. çok tutkulu. bu film onun için sadece bir iş değildi.
-(ilk aşkı hakkında) terkedilene kadar çok güzel ve romantikti. o sırada 19 yaşındaydım. (gülüyor9
-Herhangi birşeye karşı isyankar değilim.
-şarkıcı olmayı düşündüm çünkü futbol konusunda hiç yeteneğim yoktu.
-hala şarkı yazıyorum.ama hangi filmi çektiğime göre değişiyor. remember me'yi çekerken çok fazla müzik yaptım
çünkü filmde çok fazla müzik var. bel-ami'yi çekerken çok fazla müzik dinlemedim,karakter o tarz bir sanata dahil değildi.
-kendime keman çalmayı öğretiyorum şuanda. yani etrafımdaki herkezi sinir ediyorum
-(müzik stili hakkında) van morrison tarzı,daha fazla müzik yapmayı isterim ama iki kariyeride ayarlamak çok zor.
-Bu umutsuz bir aşk hikayesi. hikayedeki bütün vampirleri kaldırsanızda hala aynı hikaye kalır. edward kırılmış bir adam.ve herşeyi risk ediyor. kızlar buna bayılır.
-magazin basını oyunculuk sanatını mahvediyor. eğer insnalar onun hakkında çok fazla şey bilirlerse aktör gizemini kaybediyor.Bence biraz gizem filmden zevk almanıza bir bakıma yardımcı oluyor.
-hala biryerlere gidebiliyorum,insanların benim kim olduğumu bilmediği yerlere. londrada bir bardaydım ve garson bana twilightta ki çocuğa benzediğimi söyledi(gülüyor)
-kariyerim nasıl gelişecek bilmiyorum.yönetmeye çalışıyorum ama beklediğimden daha zor. Bir film yıldızı olduğunuz anda çevrebizin değiştiğini keşfettim.hala kendimi yöneltiyorum.
-oscar ödüllerinde çok gergindim ve hugh jackman beni sakinleştirdi. bana "sadece yazıyı oku ve başka birşey denemeye kalkma" dedi. bu işte çok fazla insan tanımıyorumyani o kadar çok ünlünün etrafında olmak benim için hayal gibiydi.

çeviri:paramore
kaynak:Cinema

kaynak:twilightfantr.com
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert:ben asi değilim Left_bar_bleue0/0Robert:ben asi değilim Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert:ben asi değilim Empty
MesajKonu: Geri: Robert:ben asi değilim   Robert:ben asi değilim EmptyPerş. 01 Nis. 2010, 20:01

kendime keman çalmayı öğretiyorum şuanda. yani etrafımdaki herkezi sinir ediyorum

senin birisini sinir ettiğine inanamıyorum robert kalp kalp kalp

sağol kuzum tşk
http://www.mortemsymphony-rpg.com/

Robert:ben asi değilim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert: Yakışıklı değilim!
»  Miley Cyrus: “Robert Pattinson Fanı Değilim”
» Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim
» Peter Facinelli: Dede Olmaya Hazır Değilim
» Robert Pattinson: Robert'dan Kendisi ve Yaşamı Hakkında Yorumlar