Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim

+4
mrv rkn
ßusRa_ßeLLa
seyhan
Catherine
8 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim Left_bar_bleue0/0Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim Empty
MesajKonu: Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim   Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim EmptyCuma 07 Mayıs 2010, 21:19

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Gerçekten nasıl olur da Kristen Stewart’a hayran olunmaz?

Twilight’ın bebeği Haziran ayının Elle dergisinin kapağını süsleyecek ve hala hakkında olumsuz düşünceler söylenmeye; bloglarda olumsuz yazılar yazılmaya devam ediyor.

“ İnsanlar benim mutsuz ve berbat birisi olduğumu söylüyorlar.” diyor dergideki röportajında “Hayır ben mutsuz birisi değilim ama insanlar beni bu şekilde görüp bağırıyorlar. Bazen gerçekten kendimi ağlamamak için zor tutuyorum. Bu gerçekten insanlar tarafından size yönlendirilen çok kötü bir enerji.”

Bunu çokça kereler bir ilk elden gördük. Örnek olarak The Yellow Handkerchief galasında Stewart’a ve onun menajerine gerçekten de “buradan defolup gidin” diye bağırıyorlardı. Bazen durum gerçekten de kontrolden çıkıyor.

“Benim minnetsiz birisi olduğumu söylemelerinden gerçekten nefret ediyorum ve hiç değer vermediğimi söylemelerinden; çünkü ben gerçekten çok değer veriyorum. Hatta öyle ki benden daha çok değer veren birisini tanımıyorum bile.” diye ateş püskürüyor Kristen.

İşin aslı bunu söyleyenler orada bir insan olduğunu unutuyorlar. Çekim arkalarını izleyin; fotoğraf çekimlerinin arasında çekim ekibiyle birlikte nasıl kıkırdayarak eğlendiklerine bakın. Bu kadar sert olmayın; biraz gevşeyin millet!

“Bir ödül almak üzere falan sahneye çıktığımda insanlar benim gergin, rahatsız ve garip olduğumu söylüyorlar. İşin komiği ne biliyor musunuz öyleyim ama onların kullandığı kötü anlamlarda değil. ” diye anlatıyor Elle dergisine Kristen.

Hazır rahatsızlık demişken neden hala Robert Pattinson ile ilişkisi olduğunu itiraf etmediğine dair bir fikriniz var mı? Eminim vardır.

Bu makaleyi yazan kişinin notlarına baktığımızda Kristen’in Kindle’ında Bel Ami’nin bir kopyasının son zamanlarda indirilmiş olduğunu öğreniyoruz. İnanılmaz öyle değil mi? Ama bu röportajın beklediğiniz şekilde “Biz birlikteyiz” şeklide bir röportaj olduğunu düşünmeyin.

“İlişkilerim hakkında konuşarak onları asla ucuzlaştırmam.” diye cevap veriyor Kristen. “İnsanlar bana kiminle birlikteysem açıklamamı ve milletin dilinden kurtulmamı öneriyorlar. Ama ben biliyorum ki öyle olmayacak. Detayları isteyecek daha detay sorular soracaklar.”

Biz mi? Asla! Ama bu açıklamadan anlaşılan Kristen birisiyle çıkıyor ve biz hepimiz biliyoruz ki bu kişi Micheal Angarano ya da Dakota Fanning değil.

Ama Kristen için kötü düşüneneler bu makale onu sevmenizi sağlamaz mı?

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Çeviri: Pisicik13

Kaynak: uk.eonline.com

kaynak:twilightfantr.com
seyhan
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
seyhan

Paylaşım Gücü : 405
Lakap : Taylorfan

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim Left_bar_bleue0/0Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim   Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim EmptyC.tesi 08 Mayıs 2010, 20:58

oy kıyamam ben sana Smile
ßusRa_ßeLLa
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
ßusRa_ßeLLa

Paylaşım Gücü : 91
Lakap : msS.haRmLesS

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim   Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim EmptyPaz 09 Mayıs 2010, 12:25

Ayy Kıyamam Ben Ona TatLım Ya KızLar Size Yemin Ediyorum Bu Yazıyı Okurken Gözlerimden Yaş Geldi. ağla
Demekki Ne Kadar Üzülüyor Bitanem.
Ah Beni Bi Duyabilse Canım Benim Ya.
Ya Da Onu KötüleyenLeri Ben Bi Bulabilsem Mad Yemin Ediyorum Tüm Açıklamaları ve Küfürlerimi Sayarım Onlara. Tamam Ben Herkes Kris Delisi Olsun Demiyorum Ama Ona Laf Atmaya Da Hakları Yok Bence !
Bakın Ben Emilie'ye Diyor Muyum? Hayır. Ama O Kızı Sevmiyorum O Kadar !
seyhan
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
seyhan

Paylaşım Gücü : 405
Lakap : Taylorfan

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim   Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim EmptyPaz 09 Mayıs 2010, 20:55

kıskanıyorlar büşram işte Smile
ßusRa_ßeLLa
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
ßusRa_ßeLLa

Paylaşım Gücü : 91
Lakap : msS.haRmLesS

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim   Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim EmptyPtsi 10 Mayıs 2010, 11:42

Hiç Sormayın KıskançLar ya! KafaLarı ancak kıskançLığa çaLıyor onların.Kris*i Keriz yapan zihniyette yaşıyoruz maalesef ki ! Sad
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim   Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim EmptyPtsi 10 Mayıs 2010, 18:31

yazık ama yhaaa bunu acıma manasında söylemiyorum haşa ama belli ki bu gücüne gitmiş ben bile onun biraz tutuk olduğunu düşünürdüm ama artık(daha öncelerden de 1-2 röportaj okumuşluğum var bu konuyla ilgili)onu öyle değerlendirmiyorum hatta bana sematik gelmeye bile başladı hıhı
ayrıca ben de dahil kimse kimseyi tanımadan böyle değerlendirmeler yapmamalı belli ki oturuyor insanın içine Sad
takmasın ama bunları yluna devam etsin sevenleriyle bence sevgi
derya
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
derya

Paylaşım Gücü : 684

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim   Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim EmptyPtsi 10 Mayıs 2010, 18:37

kıskançlık kötüdür Evil or Very Mad
seher
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
seher

Paylaşım Gücü : 129
Lakap : seher

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim   Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim EmptySalı 11 Mayıs 2010, 17:51

kız kesinlikle haklı +1 puan Smile
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim   Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim EmptySalı 11 Mayıs 2010, 18:06

Ah meleğim nasıl kırılmış kıyamam Kris sen onlara aldırma ya kıskançlıklarındanne yapacaklarını bilmiyorlar.
bu hayatta en nefrettiğim insanlar fesat ve kıskanç olanlar şeytan Evil or Very Mad

sen Rob'un kollarına git kris o sana bunları unutturur sevgi kalp
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
*KristeN*
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
*KristeN*

Paylaşım Gücü : 14
Lakap : Kristew

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim   Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim EmptySalı 11 Mayıs 2010, 19:16

işte canımın gerçekliği kalp

Kristenden Cevap: Ben Minnetsiz Değilim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert:ben asi değilim
» Robert: Yakışıklı değilim!
» Peter Facinelli: Dede Olmaya Hazır Değilim
»  Miley Cyrus: “Robert Pattinson Fanı Değilim”
» Ashley Greene İle Soru Cevap