Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bobby Long Robert Pattinson ve Twilight Hakkında Konuştu 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bobby Long Robert Pattinson ve Twilight Hakkında Konuştu 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bobby Long Robert Pattinson ve Twilight Hakkında Konuştu

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bobby Long Robert Pattinson ve Twilight Hakkında Konuştu Left_bar_bleue0/0Bobby Long Robert Pattinson ve Twilight Hakkında Konuştu Empty_bar_bleue  (0/0)

Bobby Long Robert Pattinson ve Twilight Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Bobby Long Robert Pattinson ve Twilight Hakkında Konuştu   Bobby Long Robert Pattinson ve Twilight Hakkında Konuştu EmptyPaz 04 Nis. 2010, 08:46

BOBBY LONG ROBERT PATTINSON HAKKINDA KONUŞTU
Limelife:Bobby, Twilight soundtrack’inde “Let Me Sign”ı duyduğumuz andan itibaren senin ismin haberlerden inmez oldu. Robert Pattinson ile çok iyi arkadaş olduğunuzu biliyorum ve iki hafta önce Robert gülerek Marcus Foster’dan Bobby Long şarkıları çalmasını istiyordu
Bobby Long:Evet bu gerçekten komik bir olay. Onlar şaklaşan iki arkadaşlar. Ve Rob arkadaşının showunda böyle yaparak kendi kendine eğlenen birisiydi. Tıpkı benim showumdan önce birisinin çıkıp bana “Marcus Foster şarkısı çal” veya “Sam Bradley şarkısı çal” ya da Cher şarkısı çal” demesi gibi. Bu birbirini neşelendirmek için yapılan arkadaşça bir şey. Ama işin sonunda Rob bu yüzden eleştirilere maruz kaldı.

Limelife:
Ben bunu eleştiri olarak düşünmüyorum. Bizim yaptığımız eğlenceli bir haberdi.
Bobby Long:Ama yorumlar. Tamam medya tarafından eleştirilmemiş olabilir ama insanlar tarafından eleştirildi. Bir yorumda onun bir pislik olduğu yazılmıştı. Ama bu gerçekten komik. Bu okuduğun zaman arkadaşlarına göstereceğin ama sonrasında günlük yaşamına döneceğin bir şey. İşin konik olan tarafı birisi bu olayı haber veriyor ve sonra bir başkası bunu haber haline getirip yayınlamak için hayatının 15 dakikasını buna ayırıyor
Limelife: Kesinlikle yaptım ve yine yaparım. Peki insanlar seni tanımaya başladılar mı?

Bobby Long: Evet biraz. Ben ve kız arkadaşım Londra’da Starbucks’ta oturuyor ve bir miktar tartışıyorduk. Sonrasında birisinden “Seni Starbucks’ta gördüm ama bölmek istemedim” yazılı bir mesaj aldım. Bu gerçekten garipti. Tabi bir de arada sırada yolda yürürken insanlar beni tanıyıp üzerime atlayabiliyorlar. Bununla nasıl başa çıkabilirim bilmiyorum. İnsanlar benim showlarıma geldiği sürece sorun yok. Yaklaşılması kolay birisiyimdir esasında ama bu olanlar beni biraz korkutuyor. Ama bunun sürekli bu şekilde devam edeceğini düşünmüyorum. Eğer devam ederse Meksika’ya falan taşınırım herhalde.

Limelife: Emin ol bu işe yarar! Şu ana kadarki başarıların için herhangi bir kişiye ya da gruba dayandırır mısın?
Bobby Long:Tabi ki mutlaka herkes bir soluk almak için durmak zorunda kalır. Ama ben Twilight sayesinde durmadan devam edebildim. O filme gerçekten çok şey borçluyum. Gerçekten şu an bulunduğum konumu bana sağlayan en önemli şey bu film. Ama tabi onun haricinde her zaman benim yanımda yer alan menajerime, basın danışmanıma, ajanslarıma çok şey borçluyum. Herkesin benim başarımda bir şekilde payı var. Bir kerelik bir şans yakalamak önemli bir şey ama esas önemli olan bunu devam ettirmek. 1 yıl sonra burada karşınızda oturuyor olmak ve işlerin değişmemesi… işte bu inanılmaz bir şey. Kendi albümümü yapma imkanım oldu. Gerçekten çok çalıştık. Hiç aralıksız 7 ay boyunca turnelerdeydim. Bu gerçekten hayatımın en önemli deneyimlerinden birisiydi. Ama eve gidip de 1 hafta ara verdiğim zaman ne kadar yorulduğumu anladım.

Limelife: Dışarıdan gelen seslere bakacak olursak yakında burada bir kargaşa çıkacak. Dışarıda çoğunluğu bayanlardan oluşan bir hayran grubu kuyruk olmuş vaziyette. Pekala hangisini tercih edersin? Amerikan kızları mı; yoksa İngiliz kızları mı?
Bobby Long: Kişiden kişiye değişir. Bu soruya tam olarak cevap veremem. Her iki tarafta da süper insanlar var.

Çeviri: Pisicik13

Kaynak: LimeLife
kaynak:twilightfantr.com

Bobby Long Robert Pattinson ve Twilight Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası