Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

“Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

“Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

“Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı!

2 posters
YazarMesaj
ayLax
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ayLax

Paylaşım Gücü : 389

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
“Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı! Left_bar_bleue0/0“Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı! Empty_bar_bleue  (0/0)

“Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı! Empty
MesajKonu: “Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı!   “Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı! EmptyÇarş. 07 Nis. 2010, 14:05

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Robert Pattinson’un “Beni Hatırla”sı, bu paskalya haftasonunda kuzey amerikada sadece 483 bin dolar hasılat yaptı. Filmin sinema başına hasılatı da çok düşük oldu: 533 dolar. 1,000’in üzerinde sinemadan kaldırılmasıyla birlikte, romantik dramanın gişe geliri de bir hafta önceye göre %75 düştü. Bügüne kadarki toplam hasılatı ise 18,2 milyon dolar oldu.

Halbuki bundan 10 gün önce, “Beni Hatırla” ABD/Kanada’da 20-22 milyon dolar gişe hasılatına ulaşabilecek gibi duruyordu. Şimdi ise, Pattinson’un filminin gösterimden kalkacağı güne kadar 20 milyon $’a bile ulaşabileceğine emin değilim. Hele ki önümüzdeki hafta yüzlerce sinemadan daha kaldırılacağını göz önüne alırsak rakam 19 milyonda bile kalabilir, göreceğiz.

Neyse ki “Beni Hatırla” ABD/Kanada dışındaki ülkelerde daha iyi hasılat yapıyor, şüphesiz Robert Pattinson’ın perdedeki çekiciliği sayesinde. Film büyük, pahalı Hollywood yapımlarından değil, ama hatırlatayım, halihazırda diğer ülkelerdeki gişe hasılatı kuzey amerikayı geçmiş durumda.

The Hollywood Reporter’a göre, “Beni Hatırla” bu haftasonunda toplam 4.7 milyon hasılat yaptı, ABD/Kanada’da yaptığının neredeyse 10 katı. 33 ülkedeki 2485 sinemada gösteriminin, sinema başına ortalama hasılatı da süper sayılmaz: sadece 1891 dolar. Ama bunun eski ve yeni gösterimlerin bir karışımı olduğunu da unutmamak gerek. “Beni Hatırla” İngiltere’de bu haftasonu gösterime girdi, Brezilya, İsveç, Avustralya ve pek çok ülkede 3 haftadır gösterimde.

ABD/Kanada dışındaki ülkelerde bugüne kadarki toplam gişe hasılatı 17,2 milyon dolar. Tüm dünyadaki hasılatı da 35,4 milyon dolar

“Beni Hatırla” pek çok önemli pazarda ise henüz gösterime girmedi, ki bunların içinde Çin, Japonya, Fransa, Danimarka, Türkiye ve Arjantin var.
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
“Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı! Left_bar_bleue0/0“Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı! Empty_bar_bleue  (0/0)

“Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı! Empty
MesajKonu: Geri: “Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı!   “Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı! EmptyPerş. 08 Nis. 2010, 20:48

işte bu rob'um olduktan sonra gerisi teferruat Very Happy

sağol kuzum + p tşk
http://www.mortemsymphony-rpg.com/

“Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı!
» Beni Hatırla’nın Dünya Çapında Hasılatı: 11 Günde - 20 Milyon Dolar
» son durum Beni Hatırla Dünya Çapında 55 Milyon Dolar Hasılata Yaklaştı!
» Beni Hatırla 2 Günde 8 Milyon Dolar Hasılat Elde Etti!
» Tutulma' Dünya Çapında Çeyrek Milyar Hasılat Yaptı