Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı!

3 posters
YazarMesaj
ayLax
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ayLax

Paylaşım Gücü : 389

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! Left_bar_bleue0/0Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! Empty_bar_bleue  (0/0)

Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! Empty
MesajKonu: Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı!   Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! EmptyÇarş. 14 Nis. 2010, 14:44

Robert Pattinson’ın Beni Hatırla filmi bu hafta sonu Arjantin, Fransa ve birkaç Avrupa ülkesinde daha vizyona girdi. Film Paris ve civarında 6. sıradaydı. Romantik dramanın uluslararası hasılatı 36 bölgede toplam 2,302 salonda 4,7 milyon dolar oldu. Toplam uluslararası hasılat 27 milyon dolara ulaştı.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
16 milyon dolara malolan Beni Hatırla, şu an 18,7 milyon dolar Kuzey Amerika olmak üzere dünya çapında 45,7 milyon dolar gişe hasılatı elde etti.

4 Nisan tarihine kadar filme en çok ilgi gösteren yabancı ülkeler sırası ile– şüphesiz ki Robert Pattinson’ın Alacakaranlık Efsanesi bu ilgiyi körükledi – Rusya ve Eski Sovyetler Birliği Ülkeleri, 3.15 milyon dolar; İtalya, 2.35 milyon dolar ; Almanya, 1.9 milyon dolar; Brezilya, 1.71 milyon dolar; Büyük Krallık/İrlanda/Malta, 1.5 milyon dolar; Avustralya, 1.21 milyon dolar; ve İspanya, 1.1 milyon dolar.

Filmin 250,000 dolardan fazla hasılat yaptığı diğer ülkeler ise; Meksika, 684 bin dolar; Yunanistan, 423 bin dolar ; İsveç, 405 bin dolar; Portekiz, 347 bin dolar; Polonya, 333 bin dolar; Avusturya, 301 bin dolar; ve Hollanda, 276 bin dolar.

Beni Hatırla önümüzdeki haftalarda Şili ve Türkiye’de vizyona girecek. Halen Çin, Japonya ve Güney Kore gibi bir kaç büyük pazarda gösterilmeye başlanmadı. Film kesinlikle dünya çapında 50 milyon dolardan fazla kazanacak, belki 60 milyon dolara da çıkabilir.
alıntıdır.
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! Left_bar_bleue0/0Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı!   Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! EmptyC.tesi 17 Nis. 2010, 09:02

ooo süper gidiyor
sağol canım sevgi
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı!   Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı! EmptyPtsi 19 Nis. 2010, 12:05

işte bu biliyordum harikasın robert sevgi
sağol kuzum + puan tşk
http://www.mortemsymphony-rpg.com/

Beni Hatırla Dünya Çapında 45 Milyon Dolar Hasılata Ulaştı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» “Beni Hatırla” Dünya Çapında 35 Milyon Dolar Gişe Hasılatına Ulaştı!
» son durum Beni Hatırla Dünya Çapında 55 Milyon Dolar Hasılata Yaklaştı!
» Beni Hatırla’nın Dünya Çapında Hasılatı: 11 Günde - 20 Milyon Dolar
» Beni Hatırla 2 Günde 8 Milyon Dolar Hasılat Elde Etti!
» Tutulma' Dünya Çapında Çeyrek Milyar Hasılat Yaptı