Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kellan Lutz Interview magazin 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kellan Lutz Interview magazin 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kellan Lutz Interview magazin

2 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kellan Lutz Interview magazin Left_bar_bleue0/0Kellan Lutz Interview magazin Empty_bar_bleue  (0/0)

Kellan Lutz Interview magazin Empty
MesajKonu: Kellan Lutz Interview magazin   Kellan Lutz Interview magazin EmptyCuma 16 Nis. 2010, 20:44

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

selam kellan şuanda neredesin?
LA'de arka bahçemdeyim iki köpeğimle takılıyorum.

köpeklerin ne cins?
kola shepherd-husky karışımı compton hayvan barınağından evlat edindim .kevin en yeni ,en sevimli üyesi ailemizin.o bir Chihuahua.onu seyahatlerimden birinden ,dönerken sokakta buldum.

Iowa'da büyürken bir sütçü çiftlğinde vakit geçirmiştin değilmi?
Iowa büyük çiftliğin olduğu yerdi ,büyük annem ve büyük babamın yaşadığı yer. Ailem boşandıktan sonra onları ziyaret ederdik.annem beni domuz ağılına gönderirdi o büyük kocaman domuzların olduğu yer. orada hotrum tutarak domuzları sulayarak 6 saat boyunca kalırdım çamura dalarlar ve sonra kendilerini silkelerlerdi,ve eve onunla kaplanmış halde giderdim. bütün o kirlenmek ,ıslanmak ve sonrasında sıcak banyoya girme olaylarına bayılırdım.

ayrıca hayvanları kırpma,silo inşaa etme olaylarındada deneyimin var .bu haber new york ve los angeles'da nasıl okunur farkındamısın?
yapmacık olmayan sıkı işçilik içeren herşey stil endüstrisinde karşı konulamazdır.

masanın arkasında oturmaktansa el emeğini tercih ederim.ve büyükannemler yaşlandıkça oraya uçuyor ve çiftlikte yardımcı oluyorum. ahırları söküyoruz,yenilerini inşaa ediyoruz.dışarıda saman savurmayı yada traktör kullanmayı tercih ediyorum.

sonrasında hollywood'u nasıl seçtin?

annemin gözlerinde birçok farklı yöntemle işleri batıran birçok abim var. yani onların hatalarından birşeyler öğrendim
detaya giremem,ama büyürken,herzaman annemin stress2ini biraz rahatlataca hedeflere yönelik çalıştım. okula özenle başvurdum. anneme bağlı olmamak için eyalet dışına çıkmak istedim. ve los angeles ,babamın yaşadığı yer, beni çağırıyor gibi geldi.

neden oyunculuk?
LA'de hep oyuncu olan insanlarla tanışıyordum.Aklım oyunculuğun ne olduğuna doğru açılmaya başladı. Brad pitt'in gerçek bir insan olduğunun farkına varmamıştım.onun robot yada bir makine olduğunu düşünmedim ama sadece oyunculuğun içine doğduğunuzu düşündüm-bu bir aile ağacıymış gibi ,bir bakıma NASCAR gibi. kimse "hey ben bir NASCAR sürücüsü olacağım "diyemez.içeri girmek için bir yola ihtiyaçları vardır. bir keresinde LA'de iken ,bunu herkezin yapabileceğinin farkına vardım.Neden denemeyeyim? tonlarca oyunculuk dersine gitmeye başladım ve buna karşı gerçek bir tutkumun olduğunu anladım, muhtemelen hayatım boyunca sahip olduğum en büyük tutku. Bende okulu bir kenara bırakmaya karar verdim, annem ve kendim için o kadar sıkı çalıştığım herşeyi bir kenara koydum ve bu roller coaster 'ın peşindne kovaladım.

Abercrombie & Fitch 'in kapağına çıktığında kaç yaşındaydın?
18.Aslında LA'de Abercrombie'de arkadaş edinmek için çalışıyordum. hiç arkadaşım yoktu.

satış katındamı?
kıyafet satıyordum.ama kişiliğimin yardımcı olduğuna inanıyorum çünkü ben en kötü katlamacıydım. Sadece yeterinde özenli yapamıyordum. ADD'im varmış gibi hissettim. etrafta dolanır lastik bantları sağa sola vururdum.Hernasılsa müdür beni kovmadı ve karşılamacı oldum. Dışarıda durmak zorunda olduğunuz,bilirsin,üstsüz ve bir bakıma insanları mağazaya girmesi için kandıran kişiler. sonra Abercrombie bir sınav yaptı ve ajansım beni oraya gönderdi.Bruce weber ile tanıştım ve onlar beni seçti.En güçlü,en zinde -çekimlerdeki en yakışıklı görünen çocuk değildim .ama nasılsa bruce beni kapağa koydu.sadece çimenlerin üzerinde uzanmış o böcekle oynuyordum,ve o çekimi kullandılar.Dergi 2 ay sonra piyasaya çıktığında hala o mağazada çalışıyordum.sadece çok şanslıydım ,ve bu oyunculuk kapılarını açtı
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bazı aktörlerin aksine,modellikten uzak durman gerekiyormuşsun gibi görünmüyor.
dünyanın modelliği negatif birşeymiş gibi görmesi çok garip. ne kadar çok insandın model olduğum için benim güzel olduğumu ve ileri gitmek için bunu kullanabileceğimi düşünmeleri sadece aklımı uçuruyor.Ben güzel değilim!

gerçekten güzel olmadığınımı düşünüyorsun?
insanların sizde seks cazibesi olduğunu yada sizin yeni brad pitt olduğunuzu söylemeleri komik. sadece gülerim .ben bu değilim. öyle olmak istemiyorum. "sen bir seks sembolüsün" neden? çünkü bir filmde vampiri oynadım.hepsi hakedilmemiş şeyler.eğer dünyadaki en harika karın kaslarına sahipsem yada brad pitt2in fight club'da ki haline benziyorsam ,amenna,ama ben kendimi açlıktan öldürmüyorum. ne istersem yerim, ve ben bir antrenman arkadaşı değilim.genlerim iyi ama onlar çılgın he-man tarzıda değiller. anlamıyorum,ama bunu takdir ediyorum (gülüyor)

Ve bazen dışarı üstsüz çıkıp köpeklerinle koşmayı seviyorsun ve insanların bununla başetmesi gerek
bu neden bu kadar özel anlamıyorum.Etrafta t-shirtlerinin terle ıslanmasını istemedikleri için üstsiz koşan birçok insan tanıyorum.ben sadece normal bir insanım. Ve evimin dışında bütün gün oturan 4 paparazzim var.

Senin alçak gönüllülüğün cezbedici ama hiç bir seçmeye gidip diğer erkeklere bakıp" iyi görünümümle seni mahvedeceğim" diye düşnüdünmü?
rekabeti severim. bunda başarılıyım.kapıdan geçmeden önce bile odanın kazananı olmaya müsait olmayı severim.Twilight için gittiğimde , kocaman bir adamdım. özellikle generation kill'den sonra,200 pound'a yakındım ve hepsi kastı. karakter tanımı iri,kaslı bir dövüşçü, güreşçi ve gülümsemeye sahip bir ayıcıktı.bekleme odasına yürüdüm ve benim gibi 9 adam olduğunu gördüm yarısı şınav çekmeye çalışıyordu ,yarısıda sert görünmeye çalışıyordu. kendi kendime güldüm.çok perseptifim. erkeklere "harika" der gibi gözümün ucuyla bakmayı seviyorum. çünkü onlar role tamamen uyan bir erkeğin içeri girdiğini görüyorlar .bu komik. ukala olmaya çalışmam ama kendime güvenim yerinde çünkü tüm ev ödevimi yaptığımı bilirim. karakterin parçaları yapmayı çok çok çok severim.
seçmelerde peruk takmaya bayılırım,bazen işe yaramadığı düşünülse bile. kendine güvensiz adamı oynamayı severim,normal karakterime ters bir karakteri,çünkü gerçek oyunculuk o zaman ortaya çıkar.

4 farklı filmin var çıkacak olan

harika projelerle harika çalışmalar yaptım.özellikle yeniler.bu endüstriyi seviyorum. sizi genç tutuyor,gerçekten öyle.

sen oldukça gençsin
kendimi herzmaan kalpte genç gördüm. demek istediğim ben 25 yaşındayım ve bazı insanlar bunu yaşlanmış olarak görüyor.

kim sana bunu söylüyor.
insanlar sana artık liseli karakterleri oynayamayacağını söylüyor ve bende "tanrıya şükür" diyorum. jason bourne tipi olmak istiyorum. liseliyi oynamak istemiyorum.ve aksiyon filmlerini severek büyüdüm.Sylvester Stallone ile4 çalışmaya bayılırdım ve neredeyse o şansı The Expendables(ağustos 2010) de yakalıyordum ama program yüzünden bu yürümedi. Mickey Rourke, Matt Damon, Daniel Craig, Jason Statham, Jet Li, Jean-Claude Van Damme ile çalışmak isterdim...bloosport benim favorilerimden biriydi.dışarıda birsürü rol ve bir okadar da oyuncu varmış gibi hissediyorum
eğer hedefin yoksa sadece yokolur gidersin.

aksiyon yıldızı olmak konusunda mazeretin yok gibi görünüyorsun
bu hedeflerle ilgili. sana ne gelirse onu kabul edersen,sonra hiçbiryere varamazsın. bunu daha çok söyledikçe şehir çevresinde yada görüşmelerde ,olmaya başlar. şuanda olan şeyde bu. insanlar beni incinmek isteyen adam olarak görüyor, kemik kırmak isteyen ,berelenmek isteyen biri olarak.ve 6 erkek kardeşle büyümekte böyle birşey. dövüldüm, dövdüm, hiç gerçek dövmem yok. dövme olarak morlukları ve birsürü yara izini giyiyorum.

dayanaklarını kapladın. hilary duff videosunda bile oynadın
ajansım ve o zamanki kız arkadaşım seçmelere katılmamı istedi. bir söz vardı ,Wayne Gretzky'e ait sanırım, fırsatların %100'ü hiç kabul etmediklerindir.bu çok doğru. bu yüzden seçmelere gitmeyi seviyorum. çok profesyonelim. işlerime çalışırım ,üzerinde çalışırım, iş için uygun olmasam bile,ne olmuş? elimden gelenin en iyisini yaptığımı bilirim.

rolleri kapıp duruyorsun çünkü sen yetenekli bir oyuncusun ve işine kendini adamış birisin.

öğrenmem gereken çok şey var. bu kadar çok yetenekli oyuncularla çalışabildiğim için çok mutluyum.amacımın yakınında bile değilim.bu kendinize başvurmak,çalışmaya zaman harcamak ve eğitimle ilgili. bunu ölene kadar yapmak istiyorum. filmlerde olmak ve beni daha iyi bir aktör olmaya iten oyuncularla çalışmak istiyorum. ileriye dönük olarak baktığım şey bu,ve benim için en önemli olanıda. sadece kellan'ı test etmek,sınırını zorlamak ve yeni kellanlar yaratmak istiyorum

çeviri:paramore
kaynak:interview
kaynak:twilightfantr.com
ayLax
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ayLax

Paylaşım Gücü : 389

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kellan Lutz Interview magazin Left_bar_bleue0/0Kellan Lutz Interview magazin Empty_bar_bleue  (0/0)

Kellan Lutz Interview magazin Empty
MesajKonu: Geri: Kellan Lutz Interview magazin   Kellan Lutz Interview magazin EmptyPaz 18 Nis. 2010, 12:42

mükemmel bi röportaj olmuş gerçekten yuppi

Kellan Lutz Interview magazin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Interview Magazin Dergisi Kellan Lutz...
» Jessi Cruickshank Interview With Kellan Lutz
» Kellan Lutz İnterview mag. fotoğraf çekimi videosu
» Kellan Lutz Scene Magazine
» kellan lutz u sevme sebeplerimiz