Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Not : Seni Seviyorum 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Not : Seni Seviyorum 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Not : Seni Seviyorum

2 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Not : Seni Seviyorum Left_bar_bleue0/0Not : Seni Seviyorum Empty_bar_bleue  (0/0)

Not : Seni Seviyorum Empty
MesajKonu: Not : Seni Seviyorum   Not : Seni Seviyorum EmptyCuma 07 Mayıs 2010, 18:53

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Adı :Not Seni Seviyorum

özgün adı: P.s. i love you
Yazar adı :Cecelia Ahern

Bazı insanlar hayatlarını ruh eşlerini bulmayı umut ederek geçirirler, Holly ve Gerry dışında... Çocukluktan beri birbirlerine âşıktılar, birbirlerinin cümlelerini tamamlar, kavga ettiklerinde bile gülmeyi başarırlardı. Hiç kimse Holly ve Gerry'yi birbirinden ayrı düşünemezdi. Başlarına hiç ummadıkları bir şey gelene dek. Gerry'nin ani ölümü Holly'yi derinden sarsmıştı. Otuzuncu yaşına basarken Gerry sanki ona geri dönmüştü. Ardından bıraktığı bir deste mektup Holly'ye onsuz devam edeceği yaşamında rehber olacaktı. Her bir mektup ''Not, Seni Seviyorum...'' şeklinde sona eriyordu. Mektupların hepsi açıldıktan ve bir yılı geride bıraktıktan sonra Holly kendine güvenen ve hayata tek başına meydan okuyabilen biri haline gelmişti. Onu herkesten daha iyi tanıyan bu adam, genç kadına hayatın devam ettiğini öğretmeye çalışmıştı. Holly yeniden gülmeyi, ağlamayı, şarkı söylemeyi, dans etmeyi ve en önemlisi de eskisinden daha cesur olmayı öğrenmişti. 'Hayatın duygusal yönlerine dair, mükemmel, uzun yıllar unutamayacağınız etkileyici bir roman.

mükemmel bir kitapp tavsiye ediyorumm Very Happy
Twilight Wampiri
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight Wampiri

Paylaşım Gücü : 177
Tür : İnsan

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Not : Seni Seviyorum Left_bar_bleue0/0Not : Seni Seviyorum Empty_bar_bleue  (0/0)

Not : Seni Seviyorum Empty
MesajKonu: Geri: Not : Seni Seviyorum   Not : Seni Seviyorum EmptyC.tesi 21 Ağus. 2010, 01:54

Bu kitabın filmini izledim 2 defa filan ve pek beğenmedim bu yüzdende kitabını almayı düşünmedim hiç ama içimde hep heves kaldı alıp okusam filmle kitap arasında mutlaka farklar vardır diye ama filmi izleyince ve filmdeki bağı anlamayınca almadım okuyan varsa eğer arasındaki bappı anlatırsa çok sevinirim Smile

Not : Seni Seviyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» seni unutmayacağım...
» Bugün En Çok Seni Özledim...!
» Kabahat Seni Sevende
» Üstteki üyeyi seviyorum/sevmiyorum çünkü;
» Judith McNaughat~Seni Beklerken..