Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Stewart: Çok Büyük Bir Hata Yaptım 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Stewart: Çok Büyük Bir Hata Yaptım 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen Stewart: Çok Büyük Bir Hata Yaptım

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen Stewart: Çok Büyük Bir Hata Yaptım Left_bar_bleue0/0Kristen Stewart: Çok Büyük Bir Hata Yaptım Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristen Stewart: Çok Büyük Bir Hata Yaptım Empty
MesajKonu: Kristen Stewart: Çok Büyük Bir Hata Yaptım   Kristen Stewart: Çok Büyük Bir Hata Yaptım EmptyCuma 04 Haz. 2010, 16:50

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
British Elle'nin haziran sayısından bölümler yayınlanır yayınlanmaz bloglara düştü.

Üzücü açıklamada, Twilight yıldızı Kristen Stewart paparaziler tarafından fotoğrafının çekilmesiyle kadınların tecavüze uğramasını karşılaştırmış. Neredeyse hemen hayranlar ve tecavüz kurbanları için kurulmuş derneklerden sözcüler oyuncuyu eleştirdi.

"Ben gerçekten çok büyük bir hata yaptım. -Bu çok açık ve kesin." diyor Stewart Kore'de Twilight Serisinin 3. filmi Eclipse'i tanıtırken People dergisine. "Ve ben kelime seçimim konusunda gerçekten çok üzgünüm."

Stewart kelimelerle oynayan biri olarak bilinmez. "Daha öncede aptalca yorumlar yaptım, ve ben her zaman "Her neyse. Ne isterlerse düşünsünler." diye sonuç çıkardım." diyor.

Fakat bu konuda LA doğumlu oyuncu kendini gerçekten durumu açıklamak zorunda hissetti. "Hakkımı çiğnenmesi düşüncelerimi anlatmak için daha doğru bir kelime." diye belirtti.

Aslında kadına şiddet konusu Stewart'a yakın bir konu, oyuncu 2004 yılında Speak rolünde tecavüz kurbanı birini canlandırdı. RAINN ve SOC için basın toplantıları düzenledi, açıklamalar yaptı.

"İnsanlar benim bu konu hakkında duyarsız olduğumu düşünebilirler. Ben büyük bir hata yaptım." diyor oyuncu.

Kaynak: people
Çeviren: *Elif*

kaynak:thetwilightsaga.biz

Kristen Stewart: Çok Büyük Bir Hata Yaptım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Filmde 8 Büyük Hata
» Kristen ın büyük değişimi
» ... Kristen Stewart Fan ....
» Kristen Stewart
» Kristen Stewart 3D Magazin Röp.