Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj

2 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj Left_bar_bleue0/0Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj Empty_bar_bleue  (0/0)

Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj Empty
MesajKonu: Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj   Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj EmptyC.tesi 05 Haz. 2010, 06:13

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Seni gerçek ilk adınla seslenen oluyormu, monroe?
Yasayla başım derde girdiğinde hala monroe adını kullanıyorum
ki bu ne sıklıkla....?
nadiren ,nadiren. fazla hız cezası almıyorum şu günlerde ama ben iflah olmaz bir park yeri tecavüzcüsüyüm (yani senin park alanınıda kaplıyor )

M.night shyamalan'ın kendi gizliliğiyle ünlü olduğunu biliyorum ama bize son havabükücü hakkında ne söyleyebilirsin?
bunun harika bir aksiyon filmi olacağını söyleyebilirim; en harika bilgisayar efektlerine sahip. ILM çalışması yapıyoruz üzerinde ki bu endüstiyel ışıklar ve sihir demek, ve bu günün sonunda gerçekten sihir,dürüstçe.yeşil ekran önünde çekim yapıyoruz,appa denen bir karakterimiz var. ki kocaman bir bizon, uçan ayı yaratık gibi. ve o benim, ben uçan büyük bir ayı yaratığıyım.

iyi deneme
tamam ,hayır ama sürüyorum en azından.

gerçekten uçan bir ayı değilmi?
hayır, tüylü bir eyer sürdüm. yerden 15-20 feet yüksekteydi. bu bir bakıma taş gibi birşeyin üzerinde hareket ettiriyorlar ve arkanda büyük bir yeşil ekran var. night bağırıyor "tamam, havanın içinden uçuyorsun şimdi!" sende sanki " tamam, havada uçuyorum" der gibisin. ve evet uçmak zorunda kaldım ve hayır uyuşturucu kullanmamıştım...

belki sette iyi bir likör vardı?
likörümü kaldırabilirim! ben güneyliyim, hadi ama. bilirsin, jameson viskisini severim ve bud light, oldukça basit tutarım. aslında yakın zamanda bir bardaydım ve fıçıda sadece 3 biraları vardı. ve limonlu bud'dı! ve bir tanesi için barmenle biraz , bilirsin, flörtleşmek zorunda kaldım. şakamı yapıyorsun ? fıçıda bud light'ın bile yok ? lonestar'ın bilemi yok . sadece limon dilimli bud'ın var.

umarım the last airbender seçmelerinde limon dilimli bira alışkanlığın hakkında hayıflanmışsınzdır
oh, seçmelere katılmadım. aslında bana ait rölü bir baykuş tarafından teslim aldım,sihirli okul gereçlerini takip eden bir listeyle... hayır hayır normal seçme sürecinden geçtim. aslında M. Night'ın "the happening" filmi için daha önce seçmelere katılmıştım... sonra night ile tanıştım ve birbirimize ısındık.

bir M. night filminde bütün senaryoyu hiçbir zaman göremeyeceğinizi duymuştum...
seçmelerde sadece söyleyeceğiniz cümleleri alıyorsunuz. ama film ,özellikle nickelodeon animasyon serilerinden uyarlandı.yani night'ın korku filmlerinden ayrılıyor.bu tüm handikaplara karşı bir kahraman bulmakla ilgili, ve birtakım harika aksiyon sahneleri var,bütün o karakterler elementlere hükmetme yeteneğine sahip, ve ateş fırlatmaya ve su fırlatarak bunu bloke etmeye. herneyse,benim karakterim sadece boomerang fırlatabiliyor.
bu su bükmeye yeteneği olmak kadar rock'n roll değil.

yani su bükemiyorsun. başka ne yapamıyorsun?
Ütü , beni ütü yaparken izlemek istermisin, ne kadar kötü olduğumu göreceksin. kıyafetlerini buruş kırış fırlatılmış severim. ,yani önemli değil. ama grup arkadaşlarımdan biri bana bir numara öğretti, adı lawrence abrams ve o bir jaz müzisyeni.56 yaşında falan. bana onu gömlek askısına koymayı ve duşa asmayı öğretti ve bırak buharlansın biraz. ilk defa yaptığımda ,duşa koydum ve bu yanlıştı .duş'un içine koymamalısınız çünkü ıslanır Very Happy
gördünmü? öğrendim .

grubu 100 monkeys'i olan bir oyuncusun.bu iki tutkuyu kombine edicek bir şey yapmayı düşündünmü?
elbette,twilight müzikalinde bir yıldız olacağım Very Happy korkutucu şey birtane yapacaklarına bahse girerim, sanki, şimdi !

çeviri:paramore
kaynak:nylon mag

kaynak:twilightfantr.com
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj Left_bar_bleue0/0Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj Empty_bar_bleue  (0/0)

Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj Empty
MesajKonu: Geri: Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj   Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj EmptyPaz 06 Haz. 2010, 16:21

saol canimo'm röportaj için bunlar da resimleri
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

kaynak:megadünya

Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası