Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Jackson rathbone Saturday Night ropörtaj çevirisi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Jackson rathbone Saturday Night ropörtaj çevirisi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jackson rathbone Saturday Night ropörtaj çevirisi

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Jackson rathbone Saturday Night ropörtaj çevirisi Left_bar_bleue0/0Jackson rathbone Saturday Night ropörtaj çevirisi Empty_bar_bleue  (0/0)

Jackson rathbone Saturday Night ropörtaj çevirisi Empty
MesajKonu: Jackson rathbone Saturday Night ropörtaj çevirisi   Jackson rathbone Saturday Night ropörtaj çevirisi EmptyC.tesi 22 Mayıs 2010, 12:20

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bize son hava bükücü filminde ki rolünden bahset...
Sokka adında ki genç bir savaşçıyı oynuyorum ,kızkardeşiyle birlikte buzun içinde hapsolmuş gizemli bir çocuk keşfediyorlar; onu serbest bırakıyorlar ve bu dünyayı kurtarma yolculuğuyla sonuçlanıyor.Nickelodeon 'ın çizgi filminden uyarlanan fantastik bir hikaye ve şimdi epik aksiyon fantazisi.

Rol için hiç bir eğitim yada fiziksel hazırlık yaptın mı?
LA'de 2 aylık iyi bir kung fu eğitimi vardı ve sonra eğitime filmi çektiğimiz sürece devam edildi.ama gerçekten çok eğlenceliydi,bayıldım. bu oyuncu olmak hakkındaki en havalı şeylerden biri : kung fu öğrenmeniz için size para ödeniyor!

Ne tür dublör işleri yapmak zorunda kaldın?
en çok yakın dövüştü.karakterimin özel yetenekleri yok...yani çoğu yerde kılıçla dövüştüğüm sahneler yaptım ve boomerang ile dövüştüm. biraz sinir bozucuydu size doğru gelen plastik bir kılıç olsa bile.

M. Night Shyamalan ile çalışmak nasıl bir deneyimdi?
harikaydı.6. his en sevdiğim korku filmlerinden ve night'ın diğer filmlerinide seviyorum. yani bir oyuncu olarak senelerdir saygı duyduğum ve ve seyrettiğim biriyle çalışmak harika hissettirdi.

Twilight cast'ına seçildiğinde ki ilk tepkin ne olmuştu?
harika bir kitap serisi ve jasper'ın o kadar gösterişli bir geri plan hikayesi var ki yani oldukça heyecanlanmıştım. ama sonra kuzenlerimden telefon almaya başladım ve onlar benden bile daha fazla heyecanlılardı yani bu önceki durumu dahada arttırdı-ailem tarafından bilinen bir karakteri oynamak ve beni büyük ekranda onu portrelerken izlemekten heyecan duymaları.

o zaman bunun kariyerini başlatacağının farkındamıydın
twilight premierinde kırmızı halıda yürüyene kadar beni vurduğunu sanmıyorum. bu ilk defa "oh wow ,bu benim için yeni bir deneyim olacak" dediğim yerdir.

en akılda kalan fan yakınlaşman hangisiydi?
vancouver'da new moon'u çekiyorduk ve bende starbuscks'a doğru yoldaydım.bir grup fan etrafımı çevirdi ve resim çekinmeye başladım ,imza dağıtmaya ve bir kadın 2 yaşında çocuğuyla bana geldi ve tek kelime etmeden
çocuğu elime tutuşturdu ve geri gidip resim çekti. bir bakıma garipti çünkü çocuk bana "sende kimsin?" der gibi bakıyordu ve bende çocuğa "özür dilerim adamım, neler döndüğü hakkında benimde bir fikrim yok" der gibi bakıyordum sonra kadın bir resim çekti ve çocuğunu geri alıp uzaklaştı gitti. yabancı birinin kollarınıza çocuğunu vermesi bir bakıma tuhaftı.

eclipse'de jasper'ın yeni bir yönünü mü göreceğiz?
evet,jasper'ın geçmişini göreceğiz ,insanken sivil savaşta . yeniden ata binmek zorunda kaldım.-büyürken ata binerdim yani buna geri dönmek eğlenceliydi.

twilight cast'ına seçilmeden önce vampir filmleri ilgini çekermiydi?
kesinlikle uzun zamandır vampir türünün hayranıyım. vampirle görüşme harika bir filmdi.herzaman dracula filmlerini sevmişimdir. ve nosferatu da güzel 20'lerden günümüze kadar dayanmış, görüşüme göre

diğer oyuncularla ilişkilerin nasıldır. sette nasıl zaman geçrirsiniz.
eğlenceli çünkü sahnede aileyi oynuyoruz ve geri dönüp kavuşmak ve tüm bu deva filmlerini yapmak tıpkı bir aile birleşmesi gibi. çoğumuz oyuncu oldukları kadar müzisyende yani odada bir araya geliriz ve jam seansları yaparız şarkı uydururuz.ben gitar ve armonika çalarım rob gitar çalar yada söyler, kristende gitar çalar.

en sevdiğin oyunculardan bazıları kimlerdir?
johnny depp'in katoloğunu henüz bitirdim. onun oyunculuktaki stilini seviyorum, çok organik ve yere basan,ve aynı zamanda oldukçada fantastik. clint eastwood adamım. ve jack nicholson , onun stilini seviyorum.

grubun 100 monkeys'den biraz daha bahsetsene
100 şehir turundan 61 'inin yaptık,yani biraz ara verdik. ama yapmayı sevdiğimiz birşey.oyunculuk yaptığım süre boyunca çalıyordumda ve bu iki şeyin kariyerini aynı zamanda yaratmakla da çok ayrıcalıklı hissediyorum. Yapmaya çalıştığım şeylerden bir tanesi filmi ve müziği birleştirmek-grup üyelerinden biri ve ben bir film yaptık ve ikimizde "girlfriend" adını verdiğimiz bu filmde oynadık ve 100 monkey filmin score müziklerini kompoze etti.

sormak zorundayız: kız arkadaşın varmı?
hayır,hayır bekarım. yapmak zorunda olduğum bir sürü iş var yani biriyle çıkmaya zaman ayırmam bile çok zor şu günlerde. ama buna sıcak bakmadığım anlamına gelmesin. yani belli bir süre sonra ara vereceğim ve eğer yapabilirsem birileriyle dışarı çıkacağım...cafe'de yada öyle bir yerde tatlı bir kız bulacağım yuppi

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dövmelerin hakkında bize ne söyleyebilirsin?
toplamda 6 dövmem var. belki birkaç ay içinde birkaç çift daha eklemeyi planlıyorum. sanırım sıradaki dövmem TS Eliot’ın "The Love Song of J. Alfred Prufrock"'un dan bir cümle olacak. Bu tüm zamanların en sevdiğim şiiri.

Gelecekte yapacağın ne gibi projeler ve filmler var?
Girlfriend'i festivallere sokmak için ve prodüksiyon şirketim Patchmo Entertainment 'in projelerini çıkarmak için çok heyecanlıyım.Kameranın diğer tarafına geçmek ve yapımcılık yapmaktan dolayı heyecanlıyım ve belki bir iki sene içinde yönetmenlik yapmak. bu hayatımda ki gerçekten heyecan verici bir dönem. uyumaktansa çalışmayı tercih ederim.

çeviri:paramore
kaynak:SN mag.

kaynak:twilightfantr.com

Jackson rathbone Saturday Night ropörtaj çevirisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jackson Ratbone: radaronline ropörtaj çevirisi
» Jackson Rathbone /Nylon magazin /kısaltılmamış ropörtaj
» Saturday Night Magazine Outtakes
» Saturday Night Magazin Cover
» Bryce Dallas Howard, Saturday Night Magazine’de