Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

David Slade Eclipse'i yapmayı neden kabul etmişti. 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

David Slade Eclipse'i yapmayı neden kabul etmişti. 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

David Slade Eclipse'i yapmayı neden kabul etmişti.

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
David Slade Eclipse'i yapmayı neden kabul etmişti. Left_bar_bleue0/0David Slade Eclipse'i yapmayı neden kabul etmişti. Empty_bar_bleue  (0/0)

David Slade Eclipse'i yapmayı neden kabul etmişti. Empty
MesajKonu: David Slade Eclipse'i yapmayı neden kabul etmişti.   David Slade Eclipse'i yapmayı neden kabul etmişti. EmptyC.tesi 05 Haz. 2010, 06:23

David Slade Eclipse'i yapmayı neden kabul etmişti. D34286f5597a37ffe7e8dc8ae7bfdf71
David slade romantik içerikli bir filmi yönetme fikrinin oldukça mücadele verici bulduğunu ki bunun yönetmenlik kapasitesini yükselteceğini düşündüğünü söyledi.
"sadece 2 tane çok gergin şiddetli film çekmiştim. biri korku filmiydi ,ve bir tane çok şiddetli oyunculuk içeren film vardı, çok yoğun bir dram.Ve bilirsin etrafta yapabileceğim çok film vardı ve bazıları içine düştüğüm harika yapımlardı ,birçok diğer filmlerde vardı ve bilirsin... kimse bana farklı birşey önermemişti. ben sadece...bir ev içindeki tek kişilik dramadan ,alaskadaki geniş film setine gidiyordum bu büyük bir mücadeleydi. Benim için , dünyayı yeniden keşfetmek ve daha çok öğrenmek için bir şans gibiydi. ve bunun için bir becerim olduğunu düşünüyorum ve açıkçası stüdyoda öyle düşünmüş.... ilginç olan şey onların hiçbir noktada "peki, korkunç birşey yapacaksın diye çok korkuyoruz" demediler .hayır bu hiç tartışılmadı , sadece "peki, hadi bunu konuşalım" dediler. yani benim bakış açımdan diğerlerinin bana önerdiği diğer herşeyden daha farklı birşeydi.

David slade ayrıca filmi yaparkenki odak noktasının filmin kati mitolojik elementlerinin nedenleri ve nasılları olduğunu söyledi."Kişisel olarak ilginç bulduğum ,daha önce hiç hitap edilmemiş ve buna bir bakıma farkındalık getirebileceğimi düşündüğüm ,kesin bir meblağda mitoloji vardı.iş vampirlere geldiğinde bu işler nasıl yürür? neden parlarlar ? onlarda bunu yapan şey nedir ve nasıl işler? Bu tür şeyler benim için gerçekten çok ilgi çekici. Bu şeyler biraz keşfedildi.Çok fazla parıltılı çekim yoktu ama bence bütün bu şeylerin fiziği hakkında birşeyler anlayacaksınız.
bir tarafta bu ölesiye romantik dramanız var... yani işler bu tür fantastik elementlere gelince ,benim için, bunların büyülü gerçekliğin seviyesine ulaşmaması önemliydi. onları doğalmış gibi kabul etmek zorunda kaldınız.

çeviri:paramore
kaynak:examiner

kaynak:twilightfantr.com

David Slade Eclipse'i yapmayı neden kabul etmişti.
1 sayfadaki 1 sayfası