Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun?

5 posters
YazarMesaj
darkangel
Süper Moderatör
Süper Moderatör
darkangel

Paylaşım Gücü : 408
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun? Left_bar_bleue0/0Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun? Empty_bar_bleue  (0/0)

Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun? Empty
MesajKonu: Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun?   Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun? EmptySalı 15 Haz. 2010, 15:37

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Extra’dan Lauren Sanzhez, birgün evlenme teklifini ilginç bir şekilde yapmayı planlayan Alacakaranlık kalp çarpıntısını röportaj için yakaladı… Rob, nasıl evlenme teklif etmeyi planlıyorsun sorusuna, “Bir evlilik sözleşmesi ile senin yanında…” diye şaka yaparak cevap verdi.

Pattinson, Alacakaranlık’ta Bella ile evlenecek olan karakteri Edward Cullen’ın ise dizleri üzerine çökerek evlenme teklif etmeyeceğini açıkladı.

“Diz üztüne çökme olmayacak, çünkü Alacakaranlık filmlerinde o kadar çok diz çöktüm ki ve bu durum her zaman çok tuhaf göründü. Benim uzun bacaklarım var ve diz çökmek işe yaramıyor.” dedi.

İlk Alacakaranlık filmi vizyona girdiğinden beri Rob halen ününün üstesinden gelememiş. Ünlü yıldız Extra’ya dışarıya çıkacağı zaman “temel olarak sokak aralarından geçtiğini ve izbe yerlerde saklandığını” anlattı.

Oyuncu göz önünden uzak olmakta başarılı ve diyor ki, “Eğer özellikle bu çılgınlığı yaşamak istemiyorsanız, yaşamıyorsunuz… Bu tamamen beklentilerle ilgili. Eğer Ana Caddeden yürürseniz insanlar büyük ihtimalle sizi fark ederler.” 24 yaşında olan Pattinson şu anda bile yaşlı hissettiğini söylüyor. “Yaşlandığımı hissediyorum. Daha önceden çalışırken bile her gece dışarı çıkardım, şimdi yapamıyorum. Her gece saat 21:30’da uyumak istiyorum. Bu korkunç.”

Robert Pattinson 30 Haziran’da Alacakaranlık: Efsanesi: Tutulma ile sinemalarda olacak.

robertpattinson-tr.com
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun? Left_bar_bleue0/0Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun? Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun?   Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun? EmptySalı 15 Haz. 2010, 16:39

“Diz üztüne çökme olmayacak, çünkü Alacakaranlık filmlerinde o kadar çok diz çöktüm ki ve bu durum her zaman çok tuhaf göründü. Benim uzun bacaklarım var ve diz çökmek işe yaramıyor.” dedi.

çok tatlı yaa bitanem saol esmam sevgi
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun?   Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun? EmptyPaz 12 Eyl. 2010, 16:51

Ayyh canıım benim kıyamaam Sad
! яocKqiяL !
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
! яocKqiяL !

Paylaşım Gücü : 611
Lakap : hanNibaL

MesajKonu: Geri: Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun?   Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun? EmptyPtsi 13 Eyl. 2010, 15:42

Paylaşım için sağol...
Very Happy
bulik
Moderatör
Moderatör
bulik

Paylaşım Gücü : 344
Lakap : Lakaplardan hoşlanmam xD

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun?   Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun? EmptyPtsi 13 Eyl. 2010, 17:42

canım benim p.için tşk

Extra Rob’a Sormuş: Nasıl Evlenme Teklif Etmeyi Planlıyorsun?
1 sayfadaki 1 sayfası