Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

robert pattinson :glamour almanya çeviri 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

robert pattinson :glamour almanya çeviri 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

robert pattinson :glamour almanya çeviri

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
robert pattinson :glamour almanya çeviri Left_bar_bleue0/0robert pattinson :glamour almanya çeviri Empty_bar_bleue  (0/0)

robert pattinson :glamour almanya çeviri Empty
MesajKonu: robert pattinson :glamour almanya çeviri   robert pattinson :glamour almanya çeviri EmptyC.tesi 19 Haz. 2010, 14:56

selam robert! doğum günün kutlu olsun, umarız seni bugün fazla rahatsız etmiyoruzdur
oh teşekkürler .hayır etmiyorsunuz, Şuanda fil eğitimine gitmek üzere yoldayım arabamda oturuyorum.

Fil eğitimi mi?
gelecek filmim water for elephants için onlara nasıl numara öğreteceğimi öğrenmem gerekiyor.

Yeni projelerin için kararlarını nasıl veriyorsun
Bu bir şans meselesi.Senaryoların çoğunu okurken 15 sayfa sonra plot'un nereye gideceğini biliyorum.Basitçe farklı hissettirmeli.Diyaloglar nasıl yazılmış -bunlar benim için kalitenin göstergesidir.

Okuyucularımız bu zamana kadar bir filmde karşılaştığın en büyük mücadelenin ne olduğunu öğrenmek isterdi
eclipse'de telepatik vampir olarak yüzümde garip ifadelerle savaş sahnesindeki 40 insanın düşüncelerini aynı anda okuyup takip etmem gereken bir sahnem vardı ,görürsünüz...

(görüşme telefonla yapılıyor ve o anda telefon hattı kopuyor. robert geri arıyor)

yine merhaba, şimdi beni duyabiliyormusun
evet

güzel. okurlarımızın sorularıyla devam etmek isterim. müzikle ilgilisin. bir ara albüm yapacakmısın?
eerhmm evet öyle sanırım ,çok şarkı yazdım ama tüm bunlar için zaman bulmam lazım . film ve müzik bir arada yapılamaz

Satın aldığın ilk CD neydi?
Billy Oceans Greates Hits ama o sıralar bu kasetteydi.

favori şarkın varmı?
Beside You‘ - Van Morrison“ (kristen stewart'ta görüşmelerinde hep bu şarkıdan bahsedermiş)

hangi tip insanlar seni etkiler
van morrison tüm anlamıyla. ve ..mm.. başka kim? Jean-Luc Goddard yönetmen.

Twilight finalinin artık yakınlarda olmasından dolayı rahatladınmı?
bunun hakkındaki hislerim karışık. geçenlerde eclipse'in yeniden çekimlerini yaptık.edward'a ne kadar alıştığımın farkına vardım. bu garip olacak. Tüm çalışma arkadaşlarım bana yakınlar.
gerçeği söylemem gerekirse bu benim hayatımın kritik bir parçası. bütün kampanya bitene kadar bu kesinlikle 2 yılı falan alacaktır .

rolde seni sinir eden birşey varmı
makyaj beni bırkalıyor. Bütün o kaplamanın altında kapana kısılmış hissediyorsunuz.

okurlarımız banyoda ne kadar zaman geçirdiğini merak ediyor(yok artık )
bir gece önce ne yaptığıma göre değişir. bazen bütün günü orada geçirmem gerekir

iyi bir gün tanımı senin hayatında neye benziyor
Hiçbir koşulda sabah 10 'dan önce başlamaz .genellikle size birşeyleri başarmışlık hissi veren bütün günleri severim. Hatırlanacak günler iyi günlerdir.

fanlarla olan çılgın bir anıyı yine hatırlayabilirmisin
Sanırım en korkutucu deneyim geçen kasımda almanyada new moon'u tanıttığımız sırada olandı. münih'de ki Olympia Hall'da . 30 bin insan chris weitz'e taylor'a kristen'e ve bana çığlık atıyordu
ve orada durup el sallamaktan öteye yapacak birşey gelmiyordu elimden.

fan maillerini kendinmi cevaplıyorsun
deneyeceğim evet. LA'de evimdeyken yada londra'da ailemle kalırken. Bir senedir ajansda bekleyen o kutulara bir bakıcam zaman ayırıp. yani eğer birisi benden cevap alırsa bu geçk olacaktır. bütün o mektupları saklıyorum ama
bir kerede 40 taneden fazlasını cevaplayamam.

bir okur en sevdiğin yemeği sormuş (çeviride hata var gibi ingilizceye )
tatlı yemem.hiç sevmedim.

ray-ban gözlükleri seviyorsun ,paparazzi resimlerinde görüldüğü üzere. kaçtaneye sahipsin?
birkeresinde annemin Wayfarer gözlüklerini takmıştım. ray-ban'da ki insanlar farketmişler ve bana 2,5 sene önce bir kutu göndermişler.şimdiye kadar hepsi gitti,seyahatler sırasında kayboldu,çoğu çalındı ve diğerleri kayboldu. sadece iki çift kaldı.

gerçek aşka inanıyormusun
evet, bunun kesinlikle mümkün olduğuna inanırım

şuanki hayatından memnunmusun , gelecek 10 sene daha böyle devam etmesini istermiydin
mmm,evet isterim,evet kesinlikle mutluyum. hayattaki her durumlar değişir. bunlardan bazıları benim için birkaç yıl öncesine göre daha açık şimdi ki buna memnunum

ünlü olmanın iyileri ve kötüleri
en iyi tarafı yapacak çok işimin olması ne yapacağımı kontrol edebilirim ve bana teklif edilen herşeyi yapmak zorunda değilim. en kötü tarafı yeni insanlarla tanışmak konusunda paranoyak oluyorsunuz gerçek niyetlerini asla bilemiyorsunuz

bununla ilgili kötü bir deneyimin oldumu
aslında olmadı, herzaman dikkatli davrandım.ulaşılabilir bir tip asla olmadım.birinin koruması olmalı.

hayatında yapmaktan hoşlanacağın 3 şey nedir
kesinlikle bir albüm çıkarmak ,bir film yönetmek ve bir inanış başlatmak

bu inanış nasıl birşey olurdu
birdaha hiç vergi falan ödemek zorunda kalmayacağım birşey gibi olurdu

çeviri,:paramore
kaynak:glamour almanya

kaynak:twilightfantr.com

robert pattinson :glamour almanya çeviri
1 sayfadaki 1 sayfası