Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert Pattinson Instyle Röportajı (Almanya)  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert Pattinson Instyle Röportajı (Almanya)  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson Instyle Röportajı (Almanya)

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert Pattinson Instyle Röportajı (Almanya)  Left_bar_bleue0/0Robert Pattinson Instyle Röportajı (Almanya)  Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert Pattinson Instyle Röportajı (Almanya)  Empty
MesajKonu: Robert Pattinson Instyle Röportajı (Almanya)    Robert Pattinson Instyle Röportajı (Almanya)  EmptyÇarş. 28 Tem. 2010, 15:12

Robert Pattinson Instyle Röportajı (Almanya)  Img0012z

İnanılmaz derecede seksi

Alacakaranlık yıldızı Robert Pattinson ile kuralsız bir şekilde sevgiyi, ilk heyecan verici aşkı, neden köpek sahibi olmak istedeğini, neden otelde yaşadığını konuştuk.

Robert Pattinson kahvaltıda çayı, sütle birlikte içiyor. Klimayı kapatıyor ve onun yerine pencereleri açıyor. Beverley Hills'deki "Four Seasons" otelinde yapılan röportaj sırasında 24 yaşındaki Alacakaranlık yıldızı siyah bir t-shirt ve bej rengi Levis bir pantolon giyiyordu. Efsanevi saçları yanlarda kısa kesilmişti. Bunun nedeni şuan Reese Witherspoon ve Christoph Waltz ile oynadığı Water for Elephants'daki rolü. Bu rol ile milyonlarca kızın aşık olduğu Edward Cullen -vampir- arasında büyük bir fark var. Serinin "Tutulma" adlı üçüncü filminde Bella (Kristen Stewart), ölümsüz aşkını itiraf etmek zorunda. Gerçek hayatta ikisi de ilişkileri hakkında sessiz kalıyorlar. Robert kızların hayalini kurduğu erkek olmaya devam ediyor.

Bütün Alacakaranlık arkadaşların kitabı okuduktan sonra Edward'a aşık olduğunu söylüyor. Eğer bir vampire aşıksan bu seni evlilik öncesi seksten korur. Bu konuda ne düşünüyorsun?
Bence Edward seksten korkuyor (gülüyor). Hayır onun görüşündeki noktayı bir bakıma anlıyorum, ilişkide kendinizden emin olamadığınız evre en heyecanlısıdır.Belki bu konuda biraz geri kafalıyım. Aşkta kurallar olmamalı.Bazı çiftler barda tanışır aynı akşam yatarlar ve sonsuza kadar mutlu yaşarlar.

Film galalarında kızların "Evlen benimle" kısmında ağlaması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu kafa karıştırıcı ama sadece işimin bir parçası.

Bir defasında köpeğinle çok derin bir ilişkin olduğunu söylemiştin...
O konuda kısmen ciddiydim. Ne yazık ki köpeğim - Batı Highland Teriyeri - Aralıkta öldü. 18 yaşındaydı. Köpekleri severim ve yeni, daha yaşlı ve önceden eğitilmiş bir tane almak istiyorum. Zaten mükemmel olan bir köpek ister miyim? Bu dayalı döşeli bir daire almaya benzer. Hiç kişisel değil.

Ama bunu hep yapıyorsunuz değil mi? Sadece kiralık arabalar kullanıyosunuz, otelde yaşıyorsunuz, restoranda yemek yiyorsunuz. Evsiz olmak nasıl bir duygu?
Bu gerekli. Los Angeles'ta 5 farklı otelde yaşıyorum çünkü 2 gün sonra paparazziler otelin önünde bekliyor oluyorlar. Bunun yüzünden ev almıyorum. Bir hafta sonra binlerce insan nerede yaşadığımı biliyorsa, orası ev değildir.

Otelde yaşamak nasıl birşey?
Oda servisi benim için iyi değil. Londra'da yağlı hint tavuğu yemeklerine bağımlıydım. Şimdi L.A.'de sabah teslim edilen 5 çeşit sağlıklı yemek sipariş ediyorum. Sadece tost yapabiliyorum ve herşeye barbekü sosu ekliyorum(gülüyor)
Bazen otelde yalnız hissediyor musun?
Buna zamanım yok. Her zaman etrafım insanlarla çevrili. Sette hergün 300 insana "Nasıl gidiyor?" diye soruyorsun. Tek bir insanla bile konuşmadan kolayca 2 ay yaşayabilirim.

Ünlü olmamak tercih edilebilir birşey miydi?
Hayır, sadece daha sıkıcı. Eskiden klüplere girmeme izin verilmiyordu. Şimdi, ben onları uzak tutuyorum. Alacakaranlık'ın ilk galasından önceki 4 ay boyunca birçok partiye katıldım. Bir anda L.A.'deki en havalı klüplerin konuk listesine girdim. Paparazziler beni tanımıyordu ama bütün bodyguardlar beni içeri alıyordu. Londra'da işler farklıdır. Ünlü olup olmaman farketmez, eğer bodyguarda 200 pound verirsen içeri girersin.Ama bence benim klüp dönemim geçti.

Çevirmen: bender
Kaynak: Pattinsonlife

kaynak:twilightsaga.biz

Robert Pattinson Instyle Röportajı (Almanya)
1 sayfadaki 1 sayfası