Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bryce Dallas Howard self magazin ropörtajı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bryce Dallas Howard self magazin ropörtajı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bryce Dallas Howard self magazin ropörtajı

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bryce Dallas Howard self magazin ropörtajı Left_bar_bleue0/0Bryce Dallas Howard self magazin ropörtajı Empty_bar_bleue  (0/0)

Bryce Dallas Howard self magazin ropörtajı Empty
MesajKonu: Bryce Dallas Howard self magazin ropörtajı   Bryce Dallas Howard self magazin ropörtajı EmptyC.tesi 19 Haz. 2010, 15:05

kapağında anna P.'in olduğu self magazinin temmuz sayısında bryce dallas howard 'da ropörtaj verdi.

arkadaş formülü

Benim için o sevgiyi göstermek ve kabul etmek farklı anahtardır .örnek verecek olursam ben büyük bir mektup fanı değilim,ama en iyi arkadaşım öyle.yani onu önemsediğimi göstermek için ,ona mektup yazarım.Geçenlerde 15 yaşımızdan beri ona yazdığım herbir mektubu sakladığını söyledi.!

Stil değiştiriciler.

Kendi dolabımdan daha çok giyinirim! eskiden güzel şeylerimin dolapta kalması gerekirdi çünkü onları mahvetmekten korkardım.Bir stilist arkadaşım bana giyinmenin önemli olduğunu öğretti!

çalışma planı

Herkez eclipse için zinde bir duruma geldi,ama asıl olay rekabetti!. 5 arkadaşımla bir fitness kulübü yarattım. haftalık girişlerimiz vardı ve bir ödül sistemimiz.onları hayal kırıklığına uğratmak istemedim,yani başarı daha olasıydı. ve eğlenceli!

mutluluk gereksinimleri

1-kocamla televizyonda spartacus'ü izlemek için spariş vermek ve mideye indirmek.
2-takılmak ve hiçbirşey hakkında konuşmak ve kızkardeşim ile en iyi arkadaşımla yapacağım herşey.

güzellik sırları

Düştan önce cildimi kuru fırçalarım,peeling yapmak. ve Elizabeth Arden'in 8 saat koruyucu etkili kremi ile fantastik dudak balsamı

yiyecek seçenekleri

eskiden vejeteryandım ,et aminoasitlerinin sağlığım için kritik olduğu bir durumu keşfedene kadar. dönüşüm duygusaldı,ama yemeğin geldiği yer için hala minnettarım.

öldürücü derece havalı

ben bir twi-hard'ım.kitapları okudum.victoria kana susamış ve kederli bir dul. yani oynaması eğlenceliydi!

çeviri:paramore
kaynak:self mag

kaynak:twilightfantr.com

Bryce Dallas Howard self magazin ropörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası