Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Tate Ellington:robert'tan stand-up komedyeni olurdu   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Tate Ellington:robert'tan stand-up komedyeni olurdu   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tate Ellington:robert'tan stand-up komedyeni olurdu

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Tate Ellington:robert'tan stand-up komedyeni olurdu   Left_bar_bleue0/0Tate Ellington:robert'tan stand-up komedyeni olurdu   Empty_bar_bleue  (0/0)

Tate Ellington:robert'tan stand-up komedyeni olurdu   Empty
MesajKonu: Tate Ellington:robert'tan stand-up komedyeni olurdu    Tate Ellington:robert'tan stand-up komedyeni olurdu   EmptyÇarş. 23 Haz. 2010, 07:38

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
remember me'de ki yardımcı oyuncu arkadaşı Tate Ellington (aiden) robert'ın cidden çok komik olduğunu ve stand-up gösteri yapabileceğini söylüyor
"ondan harika bir komedi oyuncusu olurdu.Size-ne?- dedirtecek harika muhteşem şeyler söylerdi . Sizi sürekli gülmekten kırar geçirirdi. Sette sürekli gülümserdi. bence o çok komik. Stan-up komedi yapmalı"

Aslında tate robert'a taksi çarptığında bunu bir şaka sanmış.Remember me 'nin yapımcılarından birinin text mesaj çektiği sırada akşam yemeği yiyormuş."rob'a az önce bir araba çarptı" "çorbanın ortasındaydık ve -ah tanrım,şimdi ne yapacağız- diye düşündük.ama olaylar onun harika olduğu yönünde döndü -o iyi Allah'a şükür- hepimiz bir yarım saat temiz korkmuştuk , sonra o sete geri geldi.sanki eşşek şakasıymış gibi hissettirdi ama bu gerçekmiş "

Tate robert ve emilie de ravin arasında çıkan dedikodularında gerçek olmadığını söylüyor." takılıyorlar dedikodularına oldukça güldüler.Emilie'nin bunun hakkına bir sürü SMS aldığı bir gün vardı ve o tıpkı"Oh, tanrı aşkına!" der gibiydi.kimyaları sette ve dışında oldukça iyiydi. kesinlikle çok sıkı çalıştılar ve kendilerini bir çiftmiş gibi temsil etmek adına cidden iyi iş çıkardılar."
Tate oyuncu arkadaşlarıyla hala yakın görünüyor. "lost'un finalinden sonra emilie'ye bir mesaj attım -beni ağlattığın için teşekkürler,harikaydın- diye. Rob'a da bir mesaj çekicem bundan sonra büyük geceler geldiğinde.
new moon çıktığında ona -dayan dostum ,iyi şanslar , umarım işler çok çığrından çıkmaz- diye bir mesaj atmıştım.

çeviri:paramore
kaynak:hollywoodlife

kaynak:twilightfantr.com

Tate Ellington:robert'tan stand-up komedyeni olurdu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tate Ellington 'Remember Me'de Rob ile Çalışmayı Anlatıyor
» roberttan kesitler(mutlaka oku!!!!!!!!)ayrıca çok uğraştım!!!
» EDWARD / BELLA -- JACOB / RENESMEE ölseydi ne olurdu?