Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Tate Ellington 'Remember Me'de Rob ile Çalışmayı Anlatıyor  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Tate Ellington 'Remember Me'de Rob ile Çalışmayı Anlatıyor  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tate Ellington 'Remember Me'de Rob ile Çalışmayı Anlatıyor

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Tate Ellington 'Remember Me'de Rob ile Çalışmayı Anlatıyor  Left_bar_bleue0/0Tate Ellington 'Remember Me'de Rob ile Çalışmayı Anlatıyor  Empty_bar_bleue  (0/0)

Tate Ellington 'Remember Me'de Rob ile Çalışmayı Anlatıyor  Empty
MesajKonu: Tate Ellington 'Remember Me'de Rob ile Çalışmayı Anlatıyor    Tate Ellington 'Remember Me'de Rob ile Çalışmayı Anlatıyor  EmptySalı 03 Ağus. 2010, 14:25

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Remember Me'de Rob ile çalışmak nasıldı, aylık rapor tuttunuz mu?
Eve sanırım tuttuk (Umarım)! Onunla deneme çekiminde tanıştım şanslıydım ki gergin değildim çünkü rolü alamayacağımı düşünüyordum...Ama işi aldığımda onunla tekrar tanıştım, o otomatik olarak olabildiğince kibar davrandı, ben de çok utangaç olduğum için konuşkan olmaya çalıştım, Rob'da da biraz utangaçlık vardı. Koca bir pislik olmadığı için mutlu oldum, ve o her konuda tamamen alçak gönüllü ve kibar oldu.

Filmde Rob'un en yakın arkadaşını oynadın, hazırlık amacıyla birbirinizi tanımak için birlikte vakit geçirdiniz mi?
İşi aldıktan sonra birkaç kere onun kaldığı otele gidip birbirimizi tanımaya çalıştık. Oturup bira içtik ve sadece konuştuk- güzeldi. Onunlayken kendimi rahat hissettim.Ve Emilie de Ravin ile tanışmam çok uzun sürmedi, ve otomatik olarak takılmaya başladık!

Filmde çalışmaya başlamadan önce bir Alacakaranlık hayranı mıydın?
Değildim...Aslında Alacakaranlığı izlememe kararı almıştım (Rolü alınca), ama çıktığım kız Alacakaranlık'ın çılgın bir hayranıydı. Bana 4 kitabı da anlattıt. Kulağa hoş geldiğini ve birgün okuyabileceğimi düşündüm! Aynı zamanda Harry Potter hayranıydı ve Rob'un içinde olduğunu duyunca ona da takmamı sağladı. Ah Cedric Diggory! Ah hayır bekle, Alacakaranlık... gibi davranıyordum (gülüyor). Çekimi bitirdikten hemen sonra Alacakaranlık'ı izledim. Biraz kız işi bekliyordum ama güzeldi. Başarılar Rob! dedim içimden. Yeni Ay'ı izlemem gerekiyor-daha izlemedim. Artık garip hissediyorum bir arkadaşımı izliyormuşum gibi.

New York setinde Rob'un etrafı düzinelerce hayran tarafından sarıldı...Bu nasıldı?
Şaka gibiydi (Rob'un etrafı sarılınca.) Yapımcılar bir nevi beni bu tür şeyleri olabileceği konusunda hazırlıyorlardı oraya ilkgün gittiğimde gerçekten oldu ve ben de "Vay canına, şaka yapmıyormuşsunuz! " dedim. Bununla nasıl baş edeceğimizi bulmalıydık. Bu çok aldatıcıydı.

Rob bu kadar ilgiyle nasıl başa çıkıyor?
O muhteşemdi. Bunu hergün yapabilir miyim bilmiyorum. Adam dün caddede yürüyemedi- bu mutlaka beni delirtirdi. Ama bu çok komik çünkü hergün Rob'un sete ne zaman geldiğini biliyorduk, çığlıkları duyunca Ah. Rob geldi diyorduk. Bunu hiç unutmayacağız. Kadro bunun aldından çok iyi bir şekilde kalktı. Gittikçe alışıyorsun- bu çok hoş. Hergün orada Merhaba! denilecek bir sürü insan vardı.

Hiç dehşete düştüğü oldu mu?
Rob ilk başlarda biraz korktu. New York biraz çevrelenmiş bir alan ama o bunu halletti. (Ama) Bütün hayranlarına karşı her zaman iyi davrandı. Bu onun için kısa süreli birşeydi. Bence şimdi uyum sağlamaya başladı . Bence bunun altından iyi kalktı. Bununla baş edebilir miydim bilmiyorum... Beni çok korkuturdu.

Çevirmen: bender
Kaynak: OK Magazine

kaynak:twilightsaga.biz

Tate Ellington 'Remember Me'de Rob ile Çalışmayı Anlatıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tate Ellington:robert'tan stand-up komedyeni olurdu
» Kristen Steward Anlatıyor
» Taylor Çılgın Bir Fanını Anlatıyor..
» Sara Gruen, Rob ile Olan Sahnesini Anlatıyor
» Taylor Lautner Okul Balosunu Anlatıyor