Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Taylor Lautner Robert Pattinson'dan Daha Yakışıklı Olduğunu Söyledi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Taylor Lautner Robert Pattinson'dan Daha Yakışıklı Olduğunu Söyledi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taylor Lautner Robert Pattinson'dan Daha Yakışıklı Olduğunu Söyledi

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Taylor Lautner Robert Pattinson'dan Daha Yakışıklı Olduğunu Söyledi Left_bar_bleue0/0Taylor Lautner Robert Pattinson'dan Daha Yakışıklı Olduğunu Söyledi Empty_bar_bleue  (0/0)

Taylor Lautner Robert Pattinson'dan Daha Yakışıklı Olduğunu Söyledi Empty
MesajKonu: Taylor Lautner Robert Pattinson'dan Daha Yakışıklı Olduğunu Söyledi   Taylor Lautner Robert Pattinson'dan Daha Yakışıklı Olduğunu Söyledi EmptyÇarş. 23 Haz. 2010, 12:33

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Twilight:Eclipse yıldızı Taylor Lautner'a cumartesi günü (12 haziran) LA basın toplantısında sinema sektörü sayesinde ünlü bir oyuncu olmanın avantaj ve dezavantajlarını sordular.

"Mahremiyet Konusu" diyor. "Evinin dışında 12 tane paparazi arabasının beklemesi ve sabahları seni Starbucks'a kadar takip etmeleri genellikle normal bir şey değil. .. Fakat bu işin çok daha fazla avantajıda var ve ben dezavantajlara tahammül etmeye devam ediceğim." diyor Taylor.

Lautner'ın Basın Toplantısından;

- Les Grossman'la (Tom Cruise) çalışmak hakkında: MTV Movie Awards için parodiyi yaptıktan sonra : "Bu harikaydı. Bay Cruise ile çalışmak kesinlikle harilka bir şey." diyor sırıtarak. "Onunla bir film çekmek hayallerim arasında."

- "Eclipse" de Robert Pattinson'a onun karakteri Jacob Robert'ın Edward'ından daha yakışıklı olduğunu söylemek zorunda kaldığı sahne hakkında: "Bu kesinlikle okumak zorunda olduğum cümlelerdi, bence Rob'un bana dik dik baktığı yüz ifadesiyle söylemek hem çok harika hemde çok zor, bana o Edward bakışını yap."

- Özel hayatında hiç aşk üçgenin bir parçası oldu mu?- Belki ilkokulda. "Böyle bir durumda olmak istemezdim. Eminim. Kesinlikle Hayır demek zorunda kalırdım."

Kaynak:Accesshollywood
Çeviren: *Elif*

kaynak:twilightsaga.biz

Taylor Lautner Robert Pattinson'dan Daha Yakışıklı Olduğunu Söyledi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin saçlarının Robert Pattinsondan daha iyi olduğunu düşünüyormuş...
» Taylor Rob'dan Daha Yakışıklı Rob'un Umurunda Değil
» Taylor Lautner İle Daha Yakından Çalışmak Nasıldı?
» Taylor Lautner: Jacob Eclipse'de Daha İğneleyici
» Chaske Spencer: Taylor Lautner Bayanlarla Daha İyi Anlaşıyor