Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Stewart -Kuşlar ve Böceklerle ilgili hiç konuşmadım- 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Stewart -Kuşlar ve Böceklerle ilgili hiç konuşmadım- 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen Stewart -Kuşlar ve Böceklerle ilgili hiç konuşmadım-

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen Stewart -Kuşlar ve Böceklerle ilgili hiç konuşmadım- Left_bar_bleue0/0Kristen Stewart -Kuşlar ve Böceklerle ilgili hiç konuşmadım- Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristen Stewart -Kuşlar ve Böceklerle ilgili hiç konuşmadım- Empty
MesajKonu: Kristen Stewart -Kuşlar ve Böceklerle ilgili hiç konuşmadım-   Kristen Stewart -Kuşlar ve Böceklerle ilgili hiç konuşmadım- EmptyCuma 25 Haz. 2010, 13:07

''Kristen Stewart hiçbir zaman Kuşlar ve böceklerle ilgili konuşmaya ihtiyaç duymamış.''
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kristen Stewart Alacakaranlık Efsanesi Tutulma'daki 'ölümsüzlüğe' karşı bir adım daha atıyor, Bella'ya kendi damgasını vuruyor.Vampir sevgilisi Edward Cullen'a sonsuzluğu için daha da baskı uygulamaya başlıyor.
Stewart, Parade.com'un muhabiri Jeanne Wolf'a tıpkı karakteri gibi alacakaranlığın böyle bir kültürel fenomene dönüşmesinden sonraki olgunlaşma sürecini anlatıyor.Ama bazı şeylerin değişmediğini belirtiyor.

''Ne olursa olsun doğruluk en iyi politikadır.''
Her zaman söylediğim gibi gerçekleri söylemekten asla utanmam.Çünkü ben her zaman dürüst davranıyorum, kesinlikle hata yapacağımı düşündüğümde bile.Fındık kabuğundaki Bella da böyle.Bence kim olduğunuzla gurur duymanız iyi bir şey, ne olursa olsun.Başarı her zaman insandan insana değişen bir kavramdır.Eğer birine yalan söylemeden beni mutlu eden birşey yapıyorsam bu başarıdır benim için.Bu yüzden şu an olduğum kişiyle ilgili iyi hissediyorum.

''Peki Robert'la Ekranların ardında Romantizm görünüyor mu?''
Özel hayatınızdaki detayları sahneye taşımak gerçekten çok zor.Kendi özel hayatınızı bu işe karıştırdığınız an bunun doğru bir şey olmadığını görürsünüz.Çok farklı bir insanı oynuyorsunuz ve kendinizi kapının dışında bırakmanız gerekiyor.

''Onu Beyaz Perdede öpmek sorun değildi.''
En zorlu sahnelerden biri Jacob'ı ilk öpüşümdü.Bella kesinlikle at gözlüğü takmış gibi Edward'ın tek seçenek olduğunu düşünen bir bakış açısına sahip.Bu ilginç bir perspektif.Bu yüzden Taylor Lautner'la öpüştüğümde yeni bir dinamizm hissettim.Çok ama çok gergindim.

''Bella'nın babasının ''Kuşlar ve böceklerle ilgili konuşması.''
Bella'nın o sahnede utanışı gerçekten çok komikti.Bence çoğu kız utanırdı.Büyük ihtimalle o nutuğa ihtiyaç duymazlardı.Sanırım ben de o anı yaşadım, bence herkes yaşıyor.Ama her şeyi daha ilk sözcükten anlamıştım.O konuşma olacağında konuyla ilgili yeterince olgundum ve sadece ''Buna ihtiyacım yok.''dedim.Aslına bakarsanız ''konuşma'yı'' asla yaşamadım diyebilirim.

''Şöhrete teslim olmak.''
Şöhrete teslim olmamamak konusunda kesinlikle rahatım çünkü bir anlamda bana feragat eden insanlar var.Bu konuda olduğum kişiye yapabileceğim hiçbir şey yok.Eskiden beni bu şöhret şeyleri korkuturdu.Hala sakinleşmeyi diliyorum ama bu böyle.

''Kırmızı halıda göz kamaştırmak.''
Kırmızı halıda çok eğleniyorum.Genellikle ne giydiğimi önemsemediğimi biliyorsunuz.Tüm yorumlar bana yazılacak gibi, hangi kıyafetin benim için doğru kıyafet olduğunu bulduğuma emin olmak zorundayım. Şu an kıyafet seçimlerimle ilgili rahatım. Normalde ne tür kıyafetler giymek isteyeceğimi düşünüyorum kırmızı halı kıyafetlerimde.Yapılan gecenin ne olduğuna göre ilginç şeyler giyiyorum.

''Şafak Vaktine Doğru''
Şafak vaktine başlamak için sabırsızlanıyorum çünkü nihayet vampir gibi hissedeceğim.Bu sanki yıllardır bu konuyla boğuşuyormuşum gibi düşünceler oluşturuyor.Bella en iyi güce sahip.O dokunulmaz, o anlaşılmaz.Alacakaranlıktan beri ne kadar değiştiğini görmek muhteşem olacak.O zamanlar 17 yaşındaydı ve etrafında olanlarla pek ilgilenmek zorunda değildi ancak şimdi o şah olmak üzere.

''İleriye dönük...''
Şu sıralar kariyerimi pek planlamıyorum.Bir filmi çekmeye başlamam için gerçekten farklı bir dürtümün harekete geçmesi gerekiyor ve o hissin gelip gelmeyeceğini bilemiyorum.Şimdiye kadar çok değişik roller seçtim.Bazı insanların genelde genç kız işi şeylerde oynadığımı düşündüğünü biliyorum.Oynamak istediğim karakter kesinlikle umursamaz ama mutlu bir karakter çünkü bence mutlu insanlar umursamaz olurlar.Eğlenirler ama sonra sıkılırlar.

Çeviri:Guilty Pleasure
Kaynak:Parade

kaynak:twilightfantr.com

Kristen Stewart -Kuşlar ve Böceklerle ilgili hiç konuşmadım-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sen ve Kristen’ın Gerçek Hayatta Birlikte Olmanız ile İlgili Fanteziyi Anlıyor musun?
» Kristen Stewart Tişörtleri
» Kristen Stewart
» kristen stewart gerçekleri
» Kristen Stewart efsanesi