Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

R. Pattinson'la Hayranların Kamp Yapması, Gerçek Drakula ile Akrabalığı Hakkında 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

R. Pattinson'la Hayranların Kamp Yapması, Gerçek Drakula ile Akrabalığı Hakkında 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

R. Pattinson'la Hayranların Kamp Yapması, Gerçek Drakula ile Akrabalığı Hakkında

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
R. Pattinson'la Hayranların Kamp Yapması, Gerçek Drakula ile Akrabalığı Hakkında Left_bar_bleue0/0R. Pattinson'la Hayranların Kamp Yapması, Gerçek Drakula ile Akrabalığı Hakkında Empty_bar_bleue  (0/0)

R. Pattinson'la Hayranların Kamp Yapması, Gerçek Drakula ile Akrabalığı Hakkında Empty
MesajKonu: R. Pattinson'la Hayranların Kamp Yapması, Gerçek Drakula ile Akrabalığı Hakkında   R. Pattinson'la Hayranların Kamp Yapması, Gerçek Drakula ile Akrabalığı Hakkında EmptyC.tesi 26 Haz. 2010, 10:22

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Robert Pattinson gezegendeki en büyük yıldızlardan biri, fakat perşembe gecesi LA'de The Twilight Saga: Eclipse galasında, hayranların yoğun desteğinden mutlu olduğunu itiraf etti.

Vampir Serisinde Edward Cullen'ı canlandıran İngiliz aktör, Twilight serisinin üçüncü filminin gakası için LA'de geceler boyu kamp kuran yüzlerce hayranın hissettirdiği kadar önemli bir insan olmadığını söyledi.

"Onlar dışarda kamp kurdular." diyor bu olaydan son derece etkilenmiş olan Robert. "Görünüşe göre bazıları cumartesi gününden beri ordalar."

Robert hayranlarının bu harika jesti onu kalemini çekmeye zorluyor.

"Ben ne zaman söylerlerse bu suçun farkında ıkmak için sarmal hareketler yapıyorum, çünkü ne yapacağımı bilmiyorum. Yapabileceğim tek şey imza atmak!" gülüyor.

Son çıkan haberlere göre onun - Drakula efsanesinin ilham kaynağı - İmparator Vlad'la uzaktanda olsa akrabalığı varmış. Access Hollywood bunu Robert'a sordu.

"Bende daha yeni duydum" diyor Robert. "Fakat ben her zaman biliyordum."

"Hep biliyor muydun?"

"Benim ikinci adım Vlad!" gülüyor.

Kaynak: Access Hollywood
Çeviren: *Elif*

kaynak:twilightsagabiz

R. Pattinson'la Hayranların Kamp Yapması, Gerçek Drakula ile Akrabalığı Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası