Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'

5 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'   Left_bar_bleue0/0Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'   Empty_bar_bleue  (0/0)

Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'   Empty
MesajKonu: Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'    Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'   EmptyC.tesi 26 Haz. 2010, 20:28

Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'   75f26e83c66fd76ed0b94df6e93d015c
Kurtadam tayfası vampirlerden nefret ediyor olabilir ancak Tutulma filminde bir yenidoğan ordusuyla savaşmak için bir araya geliyorlar. Bu da Chaske Spencer, Alex Meraz ve yeni katılan Julia Jones’a olaya dahil olma fırsatını veriyor.

Parade.com’un Jeanne Wolf’una neden Taylor Lautner tarafından canlandırılan hiddetli liderlerini desteklediklerini anlattılar.

Aşktan çeken erkeklere tavsiye.
Julia Jones: “Eğer bir başkasıyla kırıştırmakta olan bir kız için hayatını tehlikeye atan Jacob gibi bir arkadaşım olsa, ona geri çekilmesini tavsiye ederdim. Bence aynı anda birden fazla kişiye aşık olabilirsin ama sadece bir tanesi önemli olabilir. Sevginin bir anlamı olacak şekilde sevmelisiniz. Ve bence bu anlamı sadece bir kişiyle yakalayabilirsiniz, bu da Bella’nın seçtiği yol. Bella Edward’ın.”

Bir bayan Kurtadam olarak kendini tutması.
Julia: “Büyürken erkek Fatma gibiydim, yani vurdu kırdı olayları çok aşina geldi. Chaske ve Alex ile neredeyse yaşıt bir erkek kardeşim var, yani onlara ayak uydurmamın bir açıklaması var. Kurt Leah karakterimin görünüşüne bayılıyorum. Şöyleydim resmen, ‘Aman Tanrım, çok vahşi görünmesine rağmen çok sevimli.’ Diğerlerinden daha küçük ve daha kırılgan ama o da zarar verebilir.

Kurtadamlar daha eğlenceli.
Chaske Spencer: “Vampirlerden birazcık daha ilginciz. Vampirler sürekli şu ciddi tavırlarını takınmak zorundalar ama biz sette daha rahatız. Ama zaman zaman Kristen Stewart’ın budala hallerini de ortaya çıkarmıyor değiliz.

Mesela…
Alex Meraz: “Yeni Ay’da şortlarla ortalıkta koşmak zorundaydık, ama hava buz gibi soğuk olduğundan çekim aralarında bornozlara sarınıyorduk. Sürekli bornozların içinde bir şey giymemişiz gibi davranıp şakalaşıyorduk. Ben de Kristen’ın önüne atladım ve bornozumun önünü açtım. Şöyleydi ‘Aman Tanrım, hayır!’”

O Kurtadam gülüşünün nedeni ne?
Alex: “Tutulma’daki büyük savaşta yağmurda koşuyorduk, yerler ıslaktı. Benim geçmişimde dans olduğundan denge konusunda çok iyiyimdir. Diğer oyunculara dönüp, ‘Pekala millet, yerler kaygan. Topuklarınıza ağırlık vermeyin. Ön tarafa ağırlık verirseniz daha rahat güç alırsınız.’ Benden başka herkes çok iyiydi, ancak tabii ki ben kaydım ve düştüm. Her yerim çamur olmuştu. Filmde kullandıkları bu çekimdi. Eğer bana dikkatli bakarsanız yüzümde bir sırıtma var çünkü düşüşümden hemen sonraki sahneyi kullandılar ve ben de kahkaha atmamak için kendimi tutmaya çalışıyordum.”

Tek gecede gelen şöhretle baş etme çabası.
Julia: “Dehşete düşmüştüm. Zaman zaman hala öyle hissediyorum. Beni en çok şaşırtan Taylor ve Kristen’ın ne kadar ayakları yere basar olduklarıydı. Sette tanıştığım ilk iki insan onlardı ve çok kibarlardı, gerçekçilerdi. İşe gerçekten umursayarak ve elimizden geleni yapmak isteyerek gelirdik. Bunun bizi birbirimize bağladığını ve korkuyu yok ettiğini hissediyorum.”

Chaske: “Kimse size ‘birden bire her yerde fanınız varken nasıl ünlü gibi davranırsınız’ şeklinde bir kitap vermiyor. Ancak hayatınızı gizli tutmanın yolları var; hayatınızı yönlendirmenin ve aynı zamanda iyi iş yapmanın yolları. En sonunda, bizler sadece oyuncuyuz. Ancak, biz çok şanslı oyuncularız. Birbirimize öyle çok takılıyoruz ki, bu bizim mütevazi kalmamızı sağlıyor. Eğer ego kocaman olursa, birbirimizi hayatımızdan çıkarırdık.”

Kaynak: Parade
Çeviren: molevola

kaynak:twilight-turkiye.com
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'   Left_bar_bleue0/0Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'   Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'    Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'   EmptyPerş. 15 Tem. 2010, 08:28

evet eğlenceliler ama vampirlerden dahamı eğlenceli bu konu tartışılır?
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
ßellacullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ßellacullen

Paylaşım Gücü : 378
Lakap : Vampirella

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'    Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'   EmptySalı 20 Tem. 2010, 09:36

Arkandanyım ablacım hıhı
melıssa
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
melıssa

Paylaşım Gücü : 2

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'    Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'   EmptyÇarş. 01 Eyl. 2010, 21:53

alex`in kristen`a yaptığı çok komik xD

(Sürekli bornozların içinde bir şey giymemişiz gibi davranıp şakalaşıyorduk. Ben de Kristen’ın önüne atladım ve bornozumun önünü açtım. Şöyleydi ‘Aman Tanrım, hayır!’”)

bayıldım xD
Edward~Bella manyağı
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Edward~Bella manyağı

Paylaşım Gücü : 101
Tür : İnsan
Lakap : EDWARD-BELLA HASTASI

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'    Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'   EmptySalı 22 Mart 2011, 13:03

Geçekten eylenceliler.Ama vampirlerden daha mı eylenceliler onu diyemem
Paylaşım için tşk süper alkış koptum

Alacakaranlık'ın Kurtadam Tayfası: 'Biz Vampirlerden Daha Eğlenceliyiz'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Vampirlerden Nefret Eden Miley Cyrus'a Robert Pattinson'dan Mesaj
» Daha Net Daha Yakından Set :)
» Bir Parody Daha
» bir görüntü daha!
» Alacakaranlık üzerine bir kitap daha