Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı

4 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı  Left_bar_bleue0/0Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı  Empty_bar_bleue  (0/0)

Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı  Empty
MesajKonu: Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı    Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı  EmptyPaz 27 Haz. 2010, 07:49

Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı  Bill-condon-breaking-dawn-e1270727125466-570x411

Yönetmen, Alacakanlıkseverlere dördüncü kitabın filme adapte edilmesiyle ilgili kitaba bağlı kalınacağını açıkladı. Bir hafta önce Bill Condon Alacakaranlık serisinin son kitabı ile ilgili sessizliğini bozdu. Facebookta yayınlanan yazıya göre Condon Alacakaranlıkseverler için Bella Swan’ın, Edward Cullen’ın ve Jacop Black’in maceralarına dair daha yakın çekim olacağı, daha fazla ayrıntıya yer verileceğini anlattı.

“Şafak Vakti’ni iki kez okudum ve “Alacakaranlık ile Yeniay’ı 2-3 kez izledim. Dört Cd de arabamda, Catherine’in defterine sahibim ve Mark Cotta’nın kitabı(çizgi-kitap) da bende.” Condon Alacakaranlık ile ilgili tüm materyalleri topladım. Uzun yıllar boyunca içe kapanık biri olarak bunu yenidendoğmuş satatüsü olarak değerlendiremiyorum kendim için, fakat herkes böyle demeye başladı bile.

Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı  11862079_gal

Condon, vampir akımının ve “koyu gölgeler”in başladığını söyleyip, Alacakaranlık’ın neden bu kadar üst sıralarda olduğunu böyle söyledi: “Benim için, Stephenie Meyer’in karakterlerinin en iyi şekilde modernleştirilmesi yeterli. Gerçekten de Bella’nın-Edward’ın-Jacop’ın- nerede durduğu gösterilmeli, onun gerçek hisleri yansıtılmalı. Forks ve La Push etkilerini, duygularını iyi aktarmak gerekiyor. Evrensel olarak: arzu, umutsuzluk, kıskançlık, bunların hepsi Şafak Vakti’nde var. Son bölüm en iyi bölüm; çünkü arzuların en yoğun olduğu bölüm.

“Dream Girls”(Rüya Kızları) yönetmeni kendi yazılarında Alacakaranlıkseverlerin sorularına ve yorumlara yer veriyor ve planlarının ve ekibinin Alacakaranlıkseverlerin isteklerine ve romanın orjinaline bağlı kalacağına dair söz veriyor. Beklenen şekilde, üç bin Alacakaranlıkseverin isteklerine yanıt veren yazı Cuma günü yayınlandı. Mektup, Şafak Vakti’yle ilgili yorumları içeriyordu ve belki de bu filmin 3-D olabileceğine dair bir fikirden bahsetti.

“Şafak Vakti” serinin en uzun kitabı ve istenen sadece şunun akılda tutulması diyor Summer Blake, Facebook hesabında: “Lütfen filmi yarısından kesmeyin. Filmi kısa tutun.”

“Peki filmin 3-D olabileceğiyle ilgili haberlere itibar etmeli misiniz, yoksa görmezden mi gelmelisiniz? Gerçekten bunu bilemiyorum. Bu birçok kişinin seriye olan sevgisine zarar verebilir.” Diye yazıyor Kathi, twilightsource.com’da. “Ben filmin iki parça halinde yapılmasını uygun görüyorum, böylelikle karakterler hakkında daha fazla ayrıntı edinebiliriz. Bu daha nitelikli olur.”

“Başlangıçtaki yanıtlarda, birçok Alacakaranlıksever, Condon’un bu derece işini sıkı tuttuğunu, tüm materyalleri incelediğini bilmiyorlardı. Bu nedenle biraz utanç içindeler. Twilightersanonymous.com’da Jenni Brid şöyle yazdı: Bill Condon en iyi resmi nasıl çizeceğini ve aktörleri nasıl yönlendireceğini çok iyi biliyor. Yönetmene göre, bugün bir adam dünyanın filmini çekiyorsa ve bu tarz filmler azsa, o adam dahidir.”

Condon’ın açık mektubunda “Alacakaranlık” geleneğinin yankılarının devam edeceğini açıkladı. Yeniay ve direktörü Chris Weitz, Alacakaranlık ile yönetmeni Catherine Hardwicke için bazı korkuları dile getirmişti: “Ben kendimi motivemde sınır tanımamıştım. En iyi Yeniay versiyonunun olacağını düşünüyorum.” Diye yazmıştı 2008’de. 2009’da, “Tutulma”nın yönetmeni David Slade Alacakaranlıkseverlerin yorumlarını dikkate almıştı: “Bu yorumları incelediğimde, filmleri izlememiştim ya da kitapları okumamıştım. Ben kültür ve komedi-kısa filmlerle ilgilenmiştim, pop kültürünü incelemiştim. Amacım güzel bir komediydi. Ben kalpten olmayan işleri, her zaman için aptalca bulmuşumdur.”

Çeviri: katherine pierce
Kaynak: MTV

kaynak:twilightsaga.biz
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı  Left_bar_bleue0/0Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı  Empty_bar_bleue  (0/0)

Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı  Empty
MesajKonu: Geri: Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı    Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı  EmptyPaz 27 Haz. 2010, 10:24

ah bu adam işini biliyor gibi umarım güzel bir şey ortaya çıkar.
ayşem sağol tşk
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı    Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı  EmptyPaz 27 Haz. 2010, 11:34

yhaaa Dream Girls süperdi duyguyu çok iyi yansıtıyordu umarım Breaking Dawn'daki duyguyu da orda olduğu gibi ustaca yansıtabilir ve umarım görülmesi gereken sahneleri ya da duyulması gereken lafları atmaz ama ben Bill Condon'a güveniyorum kesin iyi bir şey çıkaracak ortaya yuppi hıhı sevgi
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı    Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı  EmptyPaz 27 Haz. 2010, 11:40

kitaplar süperdi ama flimler hayal kırklığı (oyunculara laf yok sevgi ) ama tutulmadan umutluyum ...bence şafak waktide süper olcak(umarım)

Şafak Vakti’nin yönetmeni Condon Alacakaranlıkseverlerle Konuşmalara Başladı
1 sayfadaki 1 sayfası