Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor

2 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor  Left_bar_bleue0/0Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor  Empty_bar_bleue  (0/0)

Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor  Empty
MesajKonu: Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor    Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor  EmptyPaz 27 Haz. 2010, 17:12

Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor  O753sm

Twilight serisi dünyanın her yerinde hayranların hayatını değiştirmiş olabilir, fakat kimse serinin başarısından serinin üç yıldızı Robert Pattinson, Kristen Stewart ve Taylor Lautner kadar etkilenmemiştir.

Hepsi romanın milyonlarca hayranına onları Edward, Bella, ve Jacob'un yüzlerini -hikayenin merkezindeki gizemli sırları olan üç lise öğrencisi Edward bir vampir, Jacob bir kurtadam ve Bella ikisininde aşık olduğu sıradan bir genç kız- tanıştırınca oldu

Pattinson 24, Stewart 20 ve Lautner 18 ilk Twilight filmi ile büyük yıldızlara dönüştüler. Genç ekip kazanılan şöhrerin iyi ve kötü yanlarını yansıtıyorlar.

Serinin yeni filmi "Eclipse" çarşamba günü sinemalarda.

Twilight çılgınlığından çıkarılan en iyi şey ne?

Stewart: Diğer filmlerimden aldığım aynı haz; sadece bu filmler daha çok insanın dikkatini çekiyor. Ben her zaman filmlerimi hayat deneyimi için çektiğimi söylerim- gerçekten karakterlerden çalıp oynuyorsunuz - ve bunun aslında sadece küçük kızları değil geniş bir yaş aralığındaki 100 milyon kişiyi etkileyeceğini biliyorsunuz. Bu iyi hissettiriyor. Bu daha önce yaşamadığım bir şey, ama kesinlikle en iyi şey.

Pattinson: Oscar Törenine katılmak ve orda sunuculuk yapmak, olağanüstü bir şeydi .. Twilight'daki başarı yüzünden sana verilen güç inanılmaz. Bu harika bir duygu.

Lautner: Dünya etrafında seyahat etmek ve tüm dünyada hayranların desteğini görmek. Sao Paolo'ya gittik sonra Mexico City'e gittik tüm dünyada hayranlarımız var ve her gittiğimiz yerde aynı sevgiyle bizi destekliyorlar. Arkamızda bizi destekleyen böyle hayranların olması harika bir duygu.

Twilight'dan önceki hayatınızdan önce özlediğiniz bir şey?

Stewart: Dışarda olmayı özledim. Yürüyüş yapmayı severim, eskiden yürüyüş yapabilirdim - bunun sebebi hayranlar değil, hayranlar harika onlar benim yürüyüş yapmama izin veriyorlar. Ama izin vermeyenler diğer insanlar, ne dediğimi anlıyorsun. Diğerleri izin vermiyor.

Pattinson: LA çevresinde araba sürmeyi çok seviyordum. Biliyorum bir çok insan bunu söylemez, fakat eğer bir yere yetişmek zorunda değilseniz, LA araba sürülecek en iyi yer. Eskiden küçük üstü açılabilen bir arabam vardı .. ve ben gerçekten bunu yapmayı çok özlüyorum güneş batarken, dağlara doğru sürmek. Harika bir şey, ve bunu yapmayı özledim. Arkanızda 10 tane araba sizi takip ederken aynı şey olmuyor tabi.

Lautner: Alışveriş merkezleri ve sinemaları özledim, yada orda bulunmayı. Oraya gitmek için ayarlamalar yapmak zorundasın fakat yapamıyorsun.

En ilginç hayranlar kimlerdi?

Stewart: İki tane kız vardı ekstralar için İtalya'ya geldiler. Onlarla daha önce Vancouver'da tanıştım, aslında onlar Minnesota'dan. çok fazla seyahat ettiğimiz için ilginç olaylarla karşılaşıyoruz ve hepsi hafızamda yeralıyor.

Lautner: Çok fazla var. Brezilya'lı hayranlar çok istekliydi. Bizi havaalanında karşıladılar. Galiba aramızda barikatlar vardı ama ben onları görmedim. Havaalanı kapılarından arabalara kadar ilginç bir yürüyüştü.

Kaynak: journalgazette
Çeviren: *Elif*

kaynak:twilightsaga.biz
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor  Left_bar_bleue0/0Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor  Empty_bar_bleue  (0/0)

Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor  Empty
MesajKonu: Geri: Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor    Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor  EmptyPaz 27 Haz. 2010, 17:18

çok güzel röportaj bayıldım teşekkürler aysem tşk
http://www.mortemsymphony-rpg.com/

Twilight Yıldızları Şöhretlerinin Kötü Yanlarını Anlatıyor
1 sayfadaki 1 sayfası