Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Şöhret Lautner, Stewart ve Pattinson'ı nasıl etkiliyor? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Şöhret Lautner, Stewart ve Pattinson'ı nasıl etkiliyor? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şöhret Lautner, Stewart ve Pattinson'ı nasıl etkiliyor?

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Şöhret Lautner, Stewart ve Pattinson'ı nasıl etkiliyor? Left_bar_bleue0/0Şöhret Lautner, Stewart ve Pattinson'ı nasıl etkiliyor? Empty_bar_bleue  (0/0)

Şöhret Lautner, Stewart ve Pattinson'ı nasıl etkiliyor? Empty
MesajKonu: Şöhret Lautner, Stewart ve Pattinson'ı nasıl etkiliyor?   Şöhret Lautner, Stewart ve Pattinson'ı nasıl etkiliyor? EmptyPtsi 28 Haz. 2010, 20:45

''Alacakaranlık yıldızlarının ününün gerçeğe yansıması''
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Alacakaranlık serisi dünyadaki tüm fanlarının hayatını değiştirmiş olsa da hiç şüphe yok ki bu kitaplar en çok serinin yıldızları Robert Pattinson, Kristen Stewart ve Taylor Lautner'ın hayatını değiştirdi.
Bu kitaplar yıldızlarına bir gecede milyonlar kazandırdı.Üç liseli öğrencini ve doğaüstü olaylarla alakalı bu kitaplar.Edward bir vampir, Jacob bir kurt adam ve Bella iki esas oğlan tarafından aşık olunan sıradan bir genç kız.

Pattinson (24), Stewart (20) ve Lautner (18) ilk filmdeki sıradan oyunculardan büyük yıldızlara dönüştü.Genç yıldızlar yeni yeni şöhret olmanın zorluklarıyla uğraşıyorlar.Yeni filmleri Tutulma ise çarşamba günü vizyona giriyor.

''Alacakaranlık akımının içinden çıkmanın en iyi yönü?''

Stewart:Daha önce yaptığım filmlerle aynı gibi hissediyorum.Tek fark daha fazla insanın izlemesi.Her zaman insanların yaşamındaki tecrübelere göre film yapması gerektiğini savundum.
Oynadığınız karakterleri yaşamalısınız.Ve bunun zilyonlarca küçük kıza örnek olduğunu bilmelisiniz.O yaştaki kızlara bu film iyi hissettiriyor ve bu film benim tecrübe ettiğim herhangi bir filmden farklı değil bu konuda.

Pattinson:Oscarlarda ya da ödül törenlerinde sunulmak çok gerçekdışı hissettiriyor. Alacakaranlık sayesinde size verilen kontrol kesinlikle olağan üstü ve mükemmel hissettiriyor.

Lautner:Bence bu dünyayı gezmek ve dünya çapında destek görmek.Sao Paolo'ya gittik ve orada dünyanın her yerinden gelmiş fanlar aynı tutkuyu paylaşıyorlardı.Arkamızda böyle bir destek olduğunu bilmek çok güzel.

''Twilight'dan önceki yaşamınıza dair özlediğiniz şey?''

Stewart:Ben dışarda olmayı seven bir insanım.Dışarda yürümeyi severim ama bunun nedeni fanlar değil.Fanlar harikalar ve tabii yürümeme izin verseler daha güzel olacak.Bu diğer insanlarla ilgili

Pattinson:Los Angeles civarlarında olmayı seviyorum.Biliyorum bunu çoğu insan dile getirmez ama bir yere gitmek zorunda değilseniz LA araba sürmek için ideal bir yer.Ama güneşin altında olmayı, dağların kenarlarında araba sürmeyi özlüyorum.Bu harika bir şey ve biraz özlüyorum.
Ve bu işlerden arkanızda 10 araba sizi takip ediyorken zevk almak aynı şey değil.

Lautner:Alışveriş merkezleri ve sinemalar.Gidebilirsiniz ama asla rahat durmazlar.

''Sizi etkileyen fan olayı?''

Stewart:İtalya'da iki kız vardı bizimle olan.Onlarla Vancouver'da da tanışmıştım ama Minnesota'lıydılar.Takip edilmek garipti.

Lautner:O kadar olay var ki.Brezilyanı fanlar çok tutkulu.Onlar tarafından havaalanında karşılandık.Barikatlar vardı ama biz göremedik.Arabaya ulaşıp havaalanından kurtulmak uzun sürmüştü.

Çeviri:Guilty Pleasure
Kaynak:Journal Gazette

kaynak:twilightfantr.com

Şöhret Lautner, Stewart ve Pattinson'ı nasıl etkiliyor?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart: Şöhret Gerçekten O Kadar Önemli Değil
» Taylor Lautner Nasıl Kız İstiyor?Swift'le aralarındaki farklar nelerdi?
» BBC Ropörtaj Robert Pattinson, Kristen Stewart ve Taylor Lautner
» Taylor Lautner ve Kristen Stewart'ın Şarkı Yarışması İsteği..!
» Kristen Stewart Rol Arkadaşı Taylor Lautner İle Sırılsıklam Oldu