Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Stewart: Şöhret Gerçekten O Kadar Önemli Değil 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Stewart: Şöhret Gerçekten O Kadar Önemli Değil 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen Stewart: Şöhret Gerçekten O Kadar Önemli Değil

2 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen Stewart: Şöhret Gerçekten O Kadar Önemli Değil Left_bar_bleue0/0Kristen Stewart: Şöhret Gerçekten O Kadar Önemli Değil Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristen Stewart: Şöhret Gerçekten O Kadar Önemli Değil Empty
MesajKonu: Kristen Stewart: Şöhret Gerçekten O Kadar Önemli Değil   Kristen Stewart: Şöhret Gerçekten O Kadar Önemli Değil EmptySalı 01 Haz. 2010, 14:49

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kristen Stewart ünlülerin bu kadar göz önünde olmasının ne kadar korkutucu olduğunu anlattı.

20 yaşındaki yıldız neden onun fotoğrafını çekmek için can atan bir paparazinin peşinden koştuğunu anlamadığını söyledi.

"Eğer her gün işe gitseydim ve fotoğrafımı çekmek isteyen 15 kahrolası haydut tarafınsan kovalanmasam, her şeyi yapabilirdim.... bu normal değil" diyor Flaunt Dergisine.

"Amerika'da şöhretin bu kadar önemli olması çok komik, zenginliğin, mutluluğun, her şeyin üzerinde. Bu gerçekten doğru değil. Ve ben ünlü olmadan önce insanların diğer insanların bakış açısından nasıl göremediklerini bilmiyordum. Benim bakış açım aynı: Kesinlikle olması gerektiği gibi"

Oyuncu hayranlarda buluşmayı onunla fotoğraf çektirmek istemedikleri sürece dert edinmediğini söyledi.

"Fotoğrafları sonra gidip Twitter'a koyuyorlar ve paparaziler benim nerede olduğumu öğreniyorlar ve oraya geliyorlar bu çok çıldırtıcı. Twitter hayatımın her gününü mahvediyor. Çünkü insanlar gidip "Şu an Kristen Stewart'ın yanında oturuyorum diyorlar" ve sonra onlar ortaya çıkıyor.

"Telefonla insnalar görüyorum ve şu kurabiyeleri alıp onlara fırlatmak istiyorum. Kahrolası telefonunu at ve kendine bir hayat kur demek istiyorum!" Deliriyorum. Bu izin almadan birinin hayatına girmek gibi bir şey. Ve bu çok yaygın. Şimdilerde herkes bunu yapıyor. Kamera alıyorsun ve paparazi oluyorsun: Twitter hesabı alıyorsun ve haber kaynağı oluyorsun. Bu çok rahatsız edici."

Kaynak: digitalspy
Çeviren: *Elif*

kaynak:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

Kristen Stewart: Şöhret Gerçekten O Kadar Önemli Değil Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Stewart: Şöhret Gerçekten O Kadar Önemli Değil   Kristen Stewart: Şöhret Gerçekten O Kadar Önemli Değil EmptySalı 01 Haz. 2010, 15:14

yazık yhaaa ço çekiyor bundan belli ama her iyi şeyin bir de kötü yanı vardır(tabii bu azıcık aşırısı) hıhı

Kristen Stewart: Şöhret Gerçekten O Kadar Önemli Değil
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şöhret Lautner, Stewart ve Pattinson'ı nasıl etkiliyor?
» ... Kristen Stewart Fan ....
» Kristen Stewart
» Kristen Stewart 3D Magazin Röp.
» kristen stewart gerçekleri