Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Tutulma Basın Konferansı:Taylor ve Kris Soruları Yanıtladı!  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Tutulma Basın Konferansı:Taylor ve Kris Soruları Yanıtladı!  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tutulma Basın Konferansı:Taylor ve Kris Soruları Yanıtladı!

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Tutulma Basın Konferansı:Taylor ve Kris Soruları Yanıtladı!  Left_bar_bleue0/0Tutulma Basın Konferansı:Taylor ve Kris Soruları Yanıtladı!  Empty_bar_bleue  (0/0)

Tutulma Basın Konferansı:Taylor ve Kris Soruları Yanıtladı!  Empty
MesajKonu: Tutulma Basın Konferansı:Taylor ve Kris Soruları Yanıtladı!    Tutulma Basın Konferansı:Taylor ve Kris Soruları Yanıtladı!  EmptyPerş. 01 Tem. 2010, 17:41

“Taylor’ın Hayatında Bira İçtiğini Sanmıyorum!”
Tutulma Basın Konferansı:Taylor ve Kris Soruları Yanıtladı!  NMScreencapJacob
Bu söyleşi Tutulma’nın Basın Konferansına katılan bir Alacakaranlıksevere ait:

Kristen Stewart ve Taylor Lautner Berlin’i 18 Haziranda basın konferansı için ziyaret ettiler. Onlara katıldıkları için teşekkür ediyoruz!

Birçok Alacakaranlıkseverin hayatındaki gerçekler gibi Kristen Stewart da üçüncü sınıftayken futbol takımındaymış. Taylor lautner de Tutulma’ya gelene kadar futbolla ilgiliymiş(bu çalışmalar Amerika’da her ayın sonunda başlar)

“Hepsi Bir Seçimle Başladı.”
Bu sadece bir fragmanın sloganı değildi, tüm yazı sarsacak bir cümleydi, üstelik sadece akla tek bir şeyi getiriyordu: Kim tarafından yönetilecek? Bu pek fazla karmaşık bir soru değldi ve yeni bir yönetmenin gelip gelmeyeceği konusunda Stewart “Hayır” demişti. Bu çok daha uygun olurdu. Tutulma’da, “Bella’nın tehlikenin tam ortasında olduğunu hissedeceksiniz.” Ded Stewart. David Slade’in de gerçekten yapmaya çalıştığı bu, biraz da koyu, tekin olmayan, tedirgin edici bir mod.

Alacakaranlık Serisi hayatlarını değiştirdi mi?
Stewart artık kolayca alışveriş yapamadığını, mesela, Starbucks’tan bir kahve alacakken bunu nasıl birkaç kez gözden geçirdiğini söylüyor. Ama hala bu ilginin kendisini değiştirmediğini iddia ediyor. Şöhretten önce nasılsa, şimdi de kendini öyle görüyor. Lautner de aynılarını söylüyor-hiçbir şeyden vazgeçmediğini, sadece biraz daha fazla gözden geçirdiğini. Eğer değişime girerseniz bu gerçekten kötü bir şey olur, diyor.

Eğer Kristen Stewart ve Taylor Lautner değişmediyse.. Hala bir karakterleri var demektir.

“Jacop bir birey olarak büyümeye devam ediyor…değişiyor…bir tür kırılmış bir karakteri var. Bazen eski Jacop’la karşılaşıyorsunuz, bazen de yenisiyle.” Kitaplar onun oyunculuğuna oldukça katkıda buluyor, çünkü hikaye oynadığı rolü karşılıyor, Taylor’ın da bildiği üzere, Alacakaranlıkseverler de zaten bunu istiyor.

“Biz sadece hikayenin söylenebilir olmasını sağlıyoruz.” Diyor Stewart. Bella’nın düşünceleri nelerdir? “Bella eskisi gibi acı çekmiyor bu filmde. Çatışma onun etrafında dönüyor, yaptığı kararın neticesinde. Kendi kararının arkasında duruyor ve diğerleri de ona saygılı davranıyor. Aslında Bella bir yetişkin oluyor. Tıpkı bir sonraki filmde evli bir bayan ve anne olması gibi.”

Bildiğiniz gibi, Jacop Black belli bir karakter. Onun kurt tarafıyşe Yeniay’da karşılaşmıştık. Bazıları bundan hoşlandı, bazıları bunu sevmedi.

“Ben gerçekten tatmin oldum, Kurt olmayı seviyorum!” diyor Lautner. “Aslında filmdeki kurtadamı biraz da kıskanıyorum diyebilirim. Çünkü oldukça havalı, değişim sahnelerinde o kurt olarak oynuyor ve ben kenardan izliyorum.”

‘Team Edward’ mı, ‘Team Jacop’ mı? Ya da Taylor Lautner İsviçre’deki gibi ortaya karışık mı tercih eder? “Ben Bella’nın yerinde olsaydım, seçim yapamazdım. Çünkü..düşünsenize, iki tane adam var, ikisine de derin hislerle bağlısınız ve ikisiyle de kendinizi iyi hissediyorsunuz. İkisinin de iyi yönleri olduğu gibi kötü yönleri de mevcut. Jacop’un en büyük avantajı, Bella’nın Jacop’la birlikte olmak için değişmek mecburiyetinde kalmaması. Nasılsa öyle devam edebilir, sevdiği insanlara elveda demek zorunda değil ve onun hayatındaki her şey aynı kalabilir.

“Ama Edward’la birlikte olmak için de değişmek zorunda değil!” Diyor Stewart çabucak, Lautner’in hemen ardından.

“Bella kendini buldu, bu çok önemli bir nokta.”

Ama… Stewart, Bella’nın Jacop’a davranışını da bencilce bulmuyor. “Bella, gerçekten buna inanıyor. Her zaman Jacop’a karşı dürüst oldu. Asla ona açık kapı bırakmamıştı, gerçekten birbirlerinin yaşamında yer almayı hak ediyorlardı, bu utanılacak bir şey değildi. Üstelik tüm film boyunca, Jacop’ı buna ikna etmeye çalıştı: ‘İnan bana, ben sen değilim, beni anlamıyorsun.’ …ve haklıydı. Çünkü Stewart sonunda Jacop’ın da bunu anlayabildiğini ve şöyle dediğini söylüyordu: “Gördün mü, sana söylemiştim ve biz hala arkadaşız, bu garip değil.” – bu nedenle, Bella’nın bencil olduğunu hiç düşünmüyorum, doğru olanı yaptı.

Birçok Alacakaranlıksever filmde mutlaka olması gereken çadır sahnesini dört gözle bekliyordu. “Bu benim favori sahnemdi, ciddiyim!” dedi Lautner gülerek. “Çok heyecanlı ve endişeliydim, aynı zamanda bu sahneyi çok sevdim. Sahnenin içinde birçok konuşma vardı. Benim için bir mücadele vardı. Çünkü gerçekten şunu demek istiyordum, bu zordu. Mahvedebileceğim bir çok şey vardı çünkü birlikte çok iyi zaman geçiriyorduk ve çadır sahnesi Edward ve Jacop arasında büyük bir gerilimdi.” Stewart gülmeye başlıyor ve Lautner bunu da yorumluyor: “Ama gerçekten de eğlenceliydi, çoğu zorluk biraz da Rob’un üzerindeydi. Bu sahne üzerinde çok eğlendik, umarım iyi bir araya gelmişizdir.”

Peki yorgun zamanlarınızda nasıl rahatlarsın Taylor? İyi bir şişe birayla mı?

“Taylor’ın hayatında bira içtiğini düşünmüyorum!” diyor Stewart ve gülüyor.

Çeviri:katherine pierce
Kaynak: twi-lounge

kaynak:twilightsaga.biz

Tutulma Basın Konferansı:Taylor ve Kris Soruları Yanıtladı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tutulma Basın Konferansı Fotoları
» LA Basın Konferansı
» Beni Hatırla Basın Konferansı Fotoğrafları
» Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar
»  "Tutulma" Yapımcıları Rob-Kris Aşkına Eğiliyor!