Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Twilight Ekibi Rolleri Değiştirirse Ne Olur? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Twilight Ekibi Rolleri Değiştirirse Ne Olur? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Twilight Ekibi Rolleri Değiştirirse Ne Olur?

2 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Twilight Ekibi Rolleri Değiştirirse Ne Olur? Left_bar_bleue0/0Twilight Ekibi Rolleri Değiştirirse Ne Olur? Empty_bar_bleue  (0/0)

Twilight Ekibi Rolleri Değiştirirse Ne Olur? Empty
MesajKonu: Twilight Ekibi Rolleri Değiştirirse Ne Olur?   Twilight Ekibi Rolleri Değiştirirse Ne Olur? EmptyCuma 02 Tem. 2010, 07:35

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Twilight ekibi rolleri değiştirilerse Ashley Greene, Nikki Reed, Kellan Kutz ve David Slade'in kimi oynayacağı belli oldu. Twilight Saga:Eclipse ekibini çok seviyoruz. Fakat ya onlar rolleri değiştitirse?
Taylor Lautner'ı Edward Cullen, Krsiten Stewart'ı Alice yada Robert Pattinson'u Carlisle olarak bir düşünün.
The Twilight Saga'da Alice'i canlandıran Ashley Greene eğer karakterleri değiştirme şansı olsaydı şeytani ve kötü birini seçeceğini söylüyor. - yani alev saçlı birinin yerine göz kırpıyor.

Londra Basın Konferansında bugün : Ashley "Ben Victoria'yı seçerdim. O çok sevilmli olan Alice'den çok farklı. "Bence kötü bir karakteri oynamak gerçekten çok eğlenceli"

Rosalie'yi canlandıran Nikki Reed'in gözü kurt sürüsünden Leah Clearwater'ın yerinde. Nikki: "Ben gerçekten Leah'ın karakterini beğeniyorum. Ben bütün kurtları seviyorum. Bence onlar filme sıcaklık ve eğlence kattılar - ve tabi ki aptallık."

Hayranlar tarafından Emmet Cullen olarak bilinen Twilight yakışıklısı Kellan Lutz acımasız takipci vampir James'in rolünü alabileceğini söyledi. Yönetmen David Slade ise Bella'yı oynayabileceğini düşünüyor. "Ben Bella olabilirim. İlk bakış açısı. Hepsi ben ben ben. Elbiselerle ayakkabılarla başedebilirmiyim bilmiyorum.

Kaynak: ok
Çeviren: *Elif*

kaynak:twilight-turkiye.com
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

Twilight Ekibi Rolleri Değiştirirse Ne Olur? Empty
MesajKonu: Geri: Twilight Ekibi Rolleri Değiştirirse Ne Olur?   Twilight Ekibi Rolleri Değiştirirse Ne Olur? EmptyC.tesi 03 Tem. 2010, 00:06

bence kendi rolleri daha iyi ama cidden Ash'i Victoria olarak merak ettim şimdi Rolling Eyes David'in seçimi süper yhaaa hıhı

Twilight Ekibi Rolleri Değiştirirse Ne Olur?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight Ekibi Doğum Günleri
» Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?
» Twilight Ekibi 'Top Box-Office Teen List"e Hükmediyor
» "The Twilight Saga:Eclipse" Ve Ekibi Bu Yılın Razzie Adayları Arasında
» Edward ve Bella yer değiştirirse xD