Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?

2 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?  Left_bar_bleue0/0Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?  Empty_bar_bleue  (0/0)

Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?  Empty
MesajKonu: Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?    Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?  EmptyC.tesi 03 Tem. 2010, 06:30

Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?  Eccast1

Robert Pattinson: "Setle ilgili her şeyi saklıyorum. Edward'ın bütün eşyalarını çaldım."

Kellan Lutz: "Emmet'in cipi! O arabayı ilk filmin çekimlerinden beri istiyorum. Hep söylüyorum ama hiçbir şey olmuyor. Hala bekliyorum!"

Xavier Samuel: "Vampirlerin kıyafetleri olabilir, mesela Riley'in ceketi.Koşarken biraz parlıyor, fakat iyi gözüküyor. Bu ceketlerle koşmanızı tavsiye ediyorum.

Tinsel Korey: Setteki herkesle olan ilişkimi. Biz gerçek bir aile gibiyiz. Bizim ilişkimiz çok özel.

Taylor Lautner: "Karatkerim hep kot şortlar giydi, o yüzden onları almam lazım. Bu benim tek seçeneğim."

Elizabeth Reaser: "Orjinal Esme bilekliğimi. Mağazalarda taklitlerini gördüm ama ben film çekimleri boyunca taktığım bilekliği istiyorum. O benim."

Peter Facinelli: "Carlisle'nın yüzüğü! Üzerinde bütün ailenin sembolü olan Cullen arması var. Onu eve götürüp çekmecede yada başka bir yerde saklamak istiyorum. Bir keresinde onu parmağımdan çıkaramamıştım, o yüzden eve onunla gittim.

Julia Jones: "Leah'ın kıyafetlerini."

Alex Meraz: "Giydiğim bütün şortları! Her filmde aynı şortu giyiyoruz ama her film için daha da büyümem lazım, o yüzden sortlar dar geliyor. Serinin sonunda parçalanacak. Hey, onu satabilirim."

Sarah Clarke: "Eclipse'de karakterim bir kovboy şapkası takıyordu ve onu saklamama izin verdiler. Şimdi film bitti, onu eskisi kadar çok takamayacağım."

Kaynak: Instyle
Çeviren: *Elif*

kaynak:twilightsaga.biz
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?  Left_bar_bleue0/0Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?  Empty_bar_bleue  (0/0)

Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?  Empty
MesajKonu: Geri: Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?    Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?  EmptyC.tesi 03 Tem. 2010, 11:17

elizabeth süper yaa hıhı emmetde sağol canım +tp tşk

Twilight Ekibi Setten Ne Götürmek İster?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight Ekibi Doğum Günleri
» Twilight Ekibi Rolleri Değiştirirse Ne Olur?
» Twilight Ekibi 'Top Box-Office Teen List"e Hükmediyor
» "The Twilight Saga:Eclipse" Ve Ekibi Bu Yılın Razzie Adayları Arasında
» BD Ekibi Haftaya Kanada'da..