Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar!

3 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar! Left_bar_bleue0/0Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar! Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar! Empty
MesajKonu: Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar!   Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar! EmptyC.tesi 03 Tem. 2010, 11:42

Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar

Son Perdenin Heyecanı
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kristen Stewart, Alacakaranlık Serisi’ndeki genç bayan Bella Swan’ı üç filmde de canlandırdı. Fakat kendisi vampirseverlikten hala vazgeçmedi “Herkes bana bunun bezdirici olduğunu ve beni hasta edeceğini söylüyor. Ama hayır, bu aynı tez kağıdı yazar gibi.”

Onun Bella’dan rahatsız olmaması bizim için iyi, çünkü iki filmde daha Bella’yı canlandıracak. 20 yaşında olan genç oyuncu iki bölüme ayrılan son kitapla, “On The Road” filmiyle ve Mtv Film Ödüllerindeki çılgınlıkla ilgili konuştu.

Son kitap Şafak Vakti için tasarlanan iki film konusunda heyecanlı mısınız?

-Heyecanlıyım. Alacakaranlıkseverler bu filmlere bayılacaklar çünkü tüm hikayeyi anlatmak için yeterince zamanımız olacak. Uzun bir hikayeyi kısa bir zamana sıkıştırmış olmayacağız. Yarıyarıya bölünmesi hakkında senaristler konuşuyor. Ben en çok karakterlerin farklılıklarının ve detaylarının işleneceğine seviniyorum.

“Şafak Vakti”nin dışında bir de “On The Road” isimli bir filmde oynuyorsunuz…
-Evet, film sonunda çekildi, çok büyüleyici bir hikaye. Bu yaşımda bunun sonunda olduğunu düşünüyorum. Birisi bu hikayenin konusu yok, bu ne böyle dediğinde, “Hey aptal şey, ne demek istiyorsun sen?” derim. Bu ince bir çizgi, her karakteri barındıran. Bunun hakkında yönetmene(Walter Salles) bir kağıt bile yazdım ve şöyle demek gibiydi: “Bu pek zekice değil ama okumalısın, çünkü bunu gerçekten sevdiğimi söyleyebilirim.” Demek istediğim, kağıdım 8 puanlıktı.

“Alacakaranlık” Mtv ödüllerinde iyi bir yol kattetti, değil mi?
- Evet, bu insana kendini garip hissettiriyor. Her yıl çekilen çok iyi filmler vardı orada. Bu kimsenin zoruna gitmez. Rob ve ben baloda kendimizi gerçekten kral ve kraliçe gibi hissetmiştik. Ben liseye gitmedim, bunun nasıl bir his olduğunu anladım.”

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sen ve Robert Pattinson en iyi öpücük kategorisinde ödül kazandınız. Peki “The Runaways”te kimi destekliyordun? Sen ve Rob’u mu yokda sen ve Dakota Fanning’i mi?
-Ben gerçekten Dakota ve ben kazanırsak kendimle gurur duyardım. Eğer Dakota orada olsaydı, Robert ile geçen yıl yaptığımız gibi bir şey inşa ederdik. Durdum ve şunu söyledim: “Bu haklıca değil. Dakota, neredesin?”. Bu eğlenceli olabilirdi.

Çeviri:katherine pierce
Kaynak: metro

kaynak:twilight-turkiye.com
bella edward
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
bella edward

Paylaşım Gücü : 21

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar! Left_bar_bleue0/0Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar!   Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar! EmptySalı 06 Tem. 2010, 08:14

krisim benim seni çok seviyor ve gurur duyuyoruz inanıyoruzki oynadığın filmlerdeki gibi başarıyla ve gururla bitireceksin şafak vaktini ve oynayacağın filmlerde senin için başarı dileklerimi gönderiyorum bravo
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar!   Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar! EmptySalı 06 Tem. 2010, 16:23

ayh hakkaten bir an düşündüm acaba Rob'la değil de Daky'le kazansaydı noolurdu diye sonra buna ben nasıl tepki veririm diye(büyük ihtimalle krize girerdim koptum )ama en iyisi sen Rob'la kazan dedim gerçi ben demeseydim de kazanırlardı hıhı

Kristen’den Şafak Vakti, “On the Road” ve Mtv Hakkında Notlar!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Şafak Vakti'ndeki Doğum Sahnesi Hakkında Konuştu...
» Boo Boo:Şafak Vakti Hakkında
» Kristen'in Yeni Filmi, On the Road Hakkında
» Kristen Stewart "On The Road" Hakkında Konuştu
» Jackson,Şafak Vakti Hakkında Konuştu...