Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kriss oyunculuğu bıraksın ! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kriss oyunculuğu bıraksın ! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kriss oyunculuğu bıraksın !

+2
Catherine
Bittersweet
6 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kriss oyunculuğu bıraksın ! Left_bar_bleue0/0Kriss oyunculuğu bıraksın ! Empty_bar_bleue  (0/0)

Kriss oyunculuğu bıraksın ! Empty
MesajKonu: Kriss oyunculuğu bıraksın !   Kriss oyunculuğu bıraksın ! EmptyPaz 04 Tem. 2010, 10:10

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bunu tüm saygımızla söylüyoruz, ama belki de Kristen Stewart oyunculuğu bırakmalı.
Gerçekten sahne ışığından hoşlanmıyor gibi görünüyor, öyle değil mi?

Uygunsuz yorumları bir yana (örneğin paparazzileri tecavüzcülere benzetmişti ve hemen özür dilemişti)
Röportajlarda acı verici şekilde garip olduğu izlenimini veriyor. Bu canlandırıcı ama aynı zamanda tuhaf.

İngiliz dergisi Hello! ile yapılan röportajda şöhretten ciddi anlamda korktuğunu itiraf etti. Özellikle şöhret onu elde etme seviyesindeyse.

"Kırmızı halıda kendimi pek rahat hissetmiyorum."diyor. "Binlerce insana bakıyorum ve bana saldırıp öldürebileceklerini fark ediyorum. Hiçbir güvenlik beni koruyamaz. Görünüşte onlar hayran ama ben onların bana düşman olabileceklerini düşünüyorum."

Kriss halkın önündeyken kendini ağlamamak için zor tuttuğunu söylüyor ve sağlını bozan sosyal kaygının işaretlerini taşıdığını gösteriyor. Onların etrafında olduğunuzu hissetmenizle sosyal fobi tetikleniyor.

Ve Kristen Stewart hakkında bir de iyi haber, en azından, eve gidebilir ve Robert Pattinson'u sıkıca tutabilir.
kaynak:hollywoodgossip.com

kaynak:twilightfan

Bence Kristen oyunculuğu bırakmamalı bence de çok saçma olur.Hele de kendini böyle geliştrmişken ben beğeniyle izliyorum filmlerini.Şöhretten korkuyormuş yazıyor öyleyse baştan kalkışmıyacaktı oyunculuk işine.. Very Happy Smile
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kriss oyunculuğu bıraksın ! Left_bar_bleue0/0Kriss oyunculuğu bıraksın ! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Kriss oyunculuğu bıraksın !   Kriss oyunculuğu bıraksın ! EmptyPaz 04 Tem. 2010, 11:57

şöhretten değilde bence etrafındaki hayranlardan korkuyor çok fazla hayranı var sokakta rahat yürüyemiyor falan e insanın o kadar hayranı olunca biraz doğal kristen seviliyor çook Very Happy
Twilight110
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight110

Paylaşım Gücü : 627
Lakap : Corcılın veya Kardo veya Kardi :)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kriss oyunculuğu bıraksın !   Kriss oyunculuğu bıraksın ! EmptyPtsi 05 Tem. 2010, 09:40

Seviliyorsun Krisim sen hayranları boşver oyunculuğa devam =)
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Kriss oyunculuğu bıraksın !   Kriss oyunculuğu bıraksın ! EmptyPtsi 05 Tem. 2010, 20:49

yha şu paparazileri tecavüzcüye benzetmesi olayına ne kadar da kafayı taktılar bence gayet doğru bir benzetme insanın özel hayatına saygısızca dalıyorlar ama onlar bu yakıştırmayı kendilerin yediremedikleri için bu kadar eleştiriyorlar söv şeytan
ayrıca insanların önünde korkmakta da haklı o kadar insan önümde benim için çığlık atıp kendini paralasa ben de korkarım hıhı
ne olursa olsun Kris süper
bella edward
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
bella edward

Paylaşım Gücü : 21

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kriss oyunculuğu bıraksın !   Kriss oyunculuğu bıraksın ! EmptySalı 06 Tem. 2010, 07:56

bence de kızın üzerine o kadar çok gidiyorlarki bunalması kendini kötü hissetmesi gayet doğal bi yandan filmler bi yandan robert bi yandan hayranlar ve paparaziler kız nasıl başa çıksın ben de olsam aynı hissederdim
krisim sen onları tınlama sen gayet iyisin biz seni çok seviyoruz sen onları kafaya takma sen önüne bak bravo

yuppi sevgi
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Paylaşım Gücü : 273
Lakap : beyaz cadı-vampir kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kriss oyunculuğu bıraksın !   Kriss oyunculuğu bıraksın ! EmptyPerş. 22 Tem. 2010, 10:25

ya sakın haa sen bizim bella mızsın kris oyunculua devamm Laughing

Kriss oyunculuğu bıraksın !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kriss GOGİRL röpörtajı
» İyiki doğdun Kristen
» kriss gözlükleriyle dünnya nasıl?
» O gözlük o bere yine yakıyosun Kriss
» kriss'in yıllar önce rol aldığı reklam filmi..