Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

kriss GOGİRL röpörtajı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

kriss GOGİRL röpörtajı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kriss GOGİRL röpörtajı

2 posters
YazarMesaj
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Tür : Vampir
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
kriss GOGİRL röpörtajı Left_bar_bleue0/0kriss GOGİRL röpörtajı Empty_bar_bleue  (0/0)

kriss GOGİRL röpörtajı Empty
MesajKonu: kriss GOGİRL röpörtajı   kriss GOGİRL röpörtajı EmptySalı 13 Tem. 2010, 15:06

KRİSTEN Stewart GoGirl Röportajı (Haziran Sayısı)
“HAYATIMIN SONUNA DEK OYUNCU KALMAM!”
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Henüz on dokuz yaşında olmasına rağmen, uzun bir kariyer geçmişi ve bir dolu hayranı var.Üstelik, yakışıklılar yakışıklısı Robert Pattinson’ın da sevgilisi.Ama o, tüm bu güzellikleri sunan mesleğine rağmen, aktris olarak kalmamakta kararlı.

“Tutulma” ve “Alakcakaranlık” filmlerinde en sevdiğin sahneler hangileri?

“Alacakaranlık” filminde, en çok Edward’ı ittiğim sahneyi seviyorum.”Tutulma”da ise, Jacob’ın duvara tırmanarak Bella’nın odasına girdiği bölüm hoşuma gidiyor.

“Alacakaranlık”tan beri hayatın nasıl değişti?

Hayatım değişmedi.İçinde bulunduğum çevre, geçen yıla göre bayağı değişti, ama insan olarak ben değişmedim.On dokuz yaşında bir kız ne kadar değişirse, ben de o kadar değişmişimdir.

Biraz boş zamanın olduğunda, ilk olarak ne yapmayı isterdin?

Edebiyat okumak isterim, çünkü yazar olmayı hayal ediyorum. Yanlış anlamayın, işimi gerçekten seviyorum, ama her zaman bu işi yapmayı düşünmüyorum. Farklı bir dolu iş yapmak istiyorum. Hayatımın sonuna dek profesyonel yalancı olarak yaşamak (ki bu tüm oyuncuların yaptığıdır, bana göre) amacım değil. Belki Avusturalya, Sydney’de bir ünüversiteye yazılabilirim.Annem oradan geliyor ve özüme dönmenin iyi olabileceğini düşünüyorum.

Bella hakkında ne düşünüyorsun?

Bella başlangıçta utangaç, nerede olması gerektiğini ve ne yapacağını bilemeyen bir kızdı.Edward’la tanıştıktan sonra hayatı tamamlandı ve onunla olabilmek için her şeyi yapmaya hazır.Edward, Bella’yı korumak için onu terk ediyor, ama isteğinin tam tersi gerçekleşiyor.Bella yaşam sevincini yitiriyor.Sevdiğiyle kalabilmek için savaşmayı ve hatta vampir olup sonsuza dek yaşamayı bile göze alıyor.Bella karalı, deneyimlerinden ve hatalarından ders çıkaran biri.Zaten, hepimiz de öyle olmak istemez miyiz?

Kendine örnek aldığın biri var mı?

Jodie Foster benim idolüm.”Panik Odası” filminde, kızı rolünde oynama şansım olmuştu.O sadece bir aktris değil, aynı zamanda yapımcı,yönetmen ve yazar.Üstelik tüm bunları, çocuklarını büyütürken yapıyor! İş ve özel hayatı arasındaki dengeyi kurmayı başarmış, nadir kadınlardan biri.Rollerini kendi seçiyor, kendi karalarını kendi alıyor.Ona gerçekten bayılıyorum.

Sana göre Bella, Jacob’ı mı, yoksa Edward’ı mı seçmeli?

Bence Jacob, Bella’nın birlikte olması gereken kişi.Onunla kendini özgür hissediyor.Onunla daha huzurlu.Ama herkesin bildiği gibi, kızlar böyle durumlarda genelde doğru seçimi yapmazlar.

alıntı
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Paylaşım Gücü : 273
Tür : Vampir
Lakap : beyaz cadı-vampir kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
kriss GOGİRL röpörtajı Left_bar_bleue0/0kriss GOGİRL röpörtajı Empty_bar_bleue  (0/0)

kriss GOGİRL röpörtajı Empty
MesajKonu: Geri: kriss GOGİRL röpörtajı   kriss GOGİRL röpörtajı EmptyPerş. 22 Tem. 2010, 10:01

nası yaa böyle düşündüğünü hiç bilmiyodum ve bence o hep oyuncu olmalı

kriss GOGİRL röpörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kriss oyunculuğu bıraksın !
» İyiki doğdun Kristen
» kriss gözlükleriyle dünnya nasıl?
» O gözlük o bere yine yakıyosun Kriss
» kriss'in yıllar önce rol aldığı reklam filmi..