Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

“Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

“Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

“Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!

+7
Alexander DeLarge
renesmee_bella cullen
to_my
asd
mrv rkn
dewil
Bittersweet
11 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
“Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! Left_bar_bleue0/0“Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! Empty_bar_bleue  (0/0)

“Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! Empty
MesajKonu: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptySalı 13 Tem. 2010, 15:33

“Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! Breaking_dawn_poster_by_shindo251

“Şafak Vakti” içeriği yönüyle +18 olabilir düşüncesi bir süredir yapımcılar için de söz konusuydu. Bir çok Alacakaranlıksever ise, hem Esme Adası’ndaki günleri izlemek istiyor, hem de bu filmin +18 olmamasını diliyor.

Bununla birlikte, genel görüş ise diğer filmler gibi bu filmin de +13 ile sınırlandırılacağı. Yapılan oylamada, film eğer +18 yapılırsa, fanlar açısından bu bir hata olarak değerlendirilecek.

Şimdi, Summit Entertainment’in sorumlusu Richie Fay Mtv’ye bu konuda bir niyetleri olmadığını ve stüdyonun çekimi olduktan sonra ana karar varılacağını, yine de fanların +18 e hazırlıklı olması gerektiğini söyledi:

“+18lik bir durum göremiyorum. Bunun etkilerini sayamam tabii ama Alacakaranlık başlığı altında +18lik bir durum söz konusu etmeyiz.”

Bu elbette ki resmi bir açıklama sayılmaz ama film yapımcıları da bu etiketi film çekildikten sonra ayarlayacaklarını söylüyorlar. Belki bir nevi bizi hazırlıyorlar, belki de sevindirmeyi düşünüyorlar. Şaşıran var mı?

Çeviri:katherine pierce
Kaynak: examiner

kaynak:twilightsaga.biz
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
“Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! Left_bar_bleue0/0“Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptySalı 13 Tem. 2010, 16:30

of ya +18 olmasın
ağla ozaman salon boş kalır
Mad
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptyPtsi 19 Tem. 2010, 19:06

ayh ama o zaman çoğu saheyi kapatacaklar mesela Bella'nın doğumu ama +18 olmazsa bir yerde olaya sansür girecek belki de sadece kapının arkasında sesleri duyacağız ve bu tarzda görülmesi istenen bir sürü sahne de sansürden nasibini alacak dil Evil or Very Mad
asd
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
asd

Paylaşım Gücü : 180

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptyPtsi 19 Tem. 2010, 19:22

+18'lik sahne yok mu bence her ne kadar şafak vaktinde diğerleri gibi detaylı anlatılmamış olsada +18'e müsait sahneler var
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptySalı 20 Tem. 2010, 11:22

bişey olmaz benim için sorun yok Very Happy ama beni o lanet salona almazlar Mad ağla
to_my
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
to_my

Paylaşım Gücü : 10

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptyÇarş. 21 Tem. 2010, 14:00

tmm +18lik bi film olsun ama +18 olmasın nası fikir?Smile sonuçta bilmediğimz şeyler diil eğer bu yaşımızda bizim hala bebekleri leyleklerin getirdiğine inandığımızı düşünüolarsa yanılıolar dil ama okuduğum haberlere göre ya +15 olckmış ya da 17A olcakmış melissa rosenberg sevşme sahnelerinin olacağını ve diğer filmlere göre daha fazla "tensel" sahnenin olacağnı sölemiş
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptyCuma 23 Tem. 2010, 09:15

to_my demiş ki:
tmm +18lik bi film olsun ama +18 olmasın nası fikir?Smile sonuçta bilmediğimz şeyler diil eğer bu yaşımızda bizim hala bebekleri leyleklerin getirdiğine inandığımızı düşünüolarsa yanılıolar dil ama okuduğum haberlere göre ya +15 olckmış ya da 17A olcakmış melissa rosenberg sevşme sahnelerinin olacağını ve diğer filmlere göre daha fazla "tensel" sahnenin olacağnı sölemiş
koptum çok haklısın canım katılıyorum sevgi
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Paylaşım Gücü : 273
Lakap : beyaz cadı-vampir kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptyCuma 23 Tem. 2010, 12:16

bencede 18+ olmaya en uygun yer esme adası ama tamamen yazılana sadık kalınacakmış Very Happy
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptyC.tesi 24 Tem. 2010, 10:46

renesmee_bella cullen demiş ki:
bencede 18+ olmaya en uygun yer esme adası ama tamamen yazılana sadık kalınacakmış Very Happy
oyy ben izleyemesem ölürüm herhal ağla
Alexander DeLarge
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Alexander DeLarge

Paylaşım Gücü : 359

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptyPaz 08 Ağus. 2010, 21:20

yaa yazılana sadık kalınması olursa çok da +18 olmaz çünkü kitapta

aldım havluyu gittim baktım edward suda bekliyor allah ne verdiyse salıverdim kendimi v.s. sonrası yok o yüzden +18 olmaz
ama robert ın röportajlarda son film için sabırsız old. sölemsini falan düşünürsek olabilirde
ayrıca simyacı ya katılıyorum kesinlikle doğum sahnesi gibi sahneler sansürden nasibini alacak
-TWiLiGHT-
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
-TWiLiGHT-

Paylaşım Gücü : 201
Lakap : Sui..

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptyPaz 08 Ağus. 2010, 21:31

umarım +18 olmaz.. olması en son istediğim şey.. :/
sağol..
http://edwardbella.twilight-vampire.com/
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptyPtsi 09 Ağus. 2010, 19:48

iyice oyuncak yaptılar ya dil +18 olması iyidi bence
Alexander DeLarge
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Alexander DeLarge

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptyPtsi 09 Ağus. 2010, 20:48

yaa olur mu bilmem ama olmalı son film aartık fanlar istediğini almalı !! (kendim için demiyorum Very Happy )
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptySalı 10 Ağus. 2010, 10:45

ya + 18 olursa nasıl girmeyi düşünü yosunuz oö salona Sad hım
Alexander DeLarge
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Alexander DeLarge

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptySalı 10 Ağus. 2010, 11:11

16 yaşında olablrm ama hiç de öle göstermiyorum Very Happy
ne zaman arkadaşlarla filme gitsek güyaa onlar benim kuzenlerim v.s. oluyo ben de başlarındaki büyük hehe
kendi akrabalarımız bile ayırt edemiyo artık beni 20 falan sanıyo Very Happy
girmeme ihtimaliniz olursa bulunduğnz yerdeki bütün sinema salonlarını deneyin arkadaşım öle yapmıştı (gerçi biraz katakulli vardı işin içinde ama...) biletleri abisine aldırıp filme gireceği sırada biletlerini değiştiler Very Happy
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptySalı 10 Ağus. 2010, 11:15

aa süper fikir ay yaş olayı için çok saol canımmm sevgi önerin için + 1
Alexander DeLarge
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Alexander DeLarge

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptySalı 10 Ağus. 2010, 11:20

bu tarz problemlerle bende zamanında çok uğraşmıştım....
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptySalı 10 Ağus. 2010, 23:04

Alexander DeLarge demiş ki:
16 yaşında olablrm ama hiç de öle göstermiyorum Very Happy
ne zaman arkadaşlarla filme gitsek güyaa onlar benim kuzenlerim v.s. oluyo ben de başlarındaki büyük hehe
kendi akrabalarımız bile ayırt edemiyo artık beni 20 falan sanıyo Very Happy
girmeme ihtimaliniz olursa bulunduğnz yerdeki bütün sinema salonlarını deneyin arkadaşım öle yapmıştı (gerçi biraz katakulli vardı işin içinde ama...) biletleri abisine aldırıp filme gireceği sırada biletlerini değiştiler Very Happy
ben de Eclipse'e giderken kardeşimle öyle yapmıştım daha 11 yaşında ama biletleri ben aldım eh aldıktan sonra da içeri sokmayacak halleri yok şahsen bileti alamazsam kuzenime ya da anneme aldırmayı düşünüyorum hıhı
Alexander DeLarge
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Alexander DeLarge

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptyÇarş. 11 Ağus. 2010, 10:17

hehe çareler tükenmez film illa izlenecek Very Happy
bi arkdaşım ninja assassin için yaşı ttmadığından izmirdeki bütün sinemalrı gezdi nerdeyse Very Happy Very Happy
wolf-jacob
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
wolf-jacob

Paylaşım Gücü : 175
Tür : Kurt Kız
Lakap : jake

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptyÇarş. 18 Ağus. 2010, 14:33

ya sacmalıolar iicee yaaa sanki twilight i izleyen cok mu yetskn var geneli bizim gbilerden olusuyo +18 olsun da giseler bi düssün sonra kaldırılar o zmn +18 sinirlendm yaaaaa Mad
rosalie hale
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
rosalie hale

Paylaşım Gücü : 22

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!   “Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak! EmptyPerş. 19 Ağus. 2010, 11:23

esme adasındaki yerler çooooooook sapık ancak napalım ben su an kitabını okuom ama filmini izlemessem geberirim 13 yas ve üzeri olursa sorun değil çünkü 13 yaında gibi görünüom bide eğer sinemasına gidemezssek bizde internettnen izleriz çözümler tükenmedi ya ama harbiden 18+ olursa salonlar bos kalır.. o filmi her nasıl olursa izlicem elinde sonunda Mad ağla

“Şafak Vakti” Belki De +18 Olmayacak!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» şafak vakti
» Halim and şafak vakti :D
» Şafak Vakti'nin Kesileceği Yer!!!
» Şafak Vakti Fragmanı...
» ~~Resimlerle Şafak Vakti ~~