Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Nikki Reed The Province Röportajı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Nikki Reed The Province Röportajı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nikki Reed The Province Röportajı

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Nikki Reed The Province Röportajı Left_bar_bleue0/0Nikki Reed The Province Röportajı Empty_bar_bleue  (0/0)

Nikki Reed The Province Röportajı Empty
MesajKonu: Nikki Reed The Province Röportajı   Nikki Reed The Province Röportajı EmptyPerş. 15 Tem. 2010, 21:34

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ama vampir serisini çekerken yağmur ve hayranlar ekibin elini bağladı.

Ölümsüz olmak kolay değil. Serinin üçüncü filmi Eclipse’de Rosalie rolüyle karşımıza çıkan Nikki Reed, kitaplarla uyumlu olmak için karakterlerin geçmiş hikayelerinin dahil edilmesiyle birlikte film çekimlerinin daha da zorlaştığını söylüyor.

“Seriyi yapmak için hikayenin yaygınlaşması ve diğer karakterlerin dahil olması gerek.” diyor Reed ve devam ediyor. “Her biri filmin gelişimine yeni bir kat ilave ediyor ve çekmek daha da zorlaşıyor.”

Eclipse geçen yaz ve sonbaharda Vancouver’da çekildi ve şimdilerde sinemalarda gösteriliyor. Rosalie karakterinin geçmişinden, karakterinin hala insan hatta naif bir kız olduğu zamandan kesitler sunuyor. Birkaç dakikalık olan bu sahnelerin tamamı filmin bitmiş halinde yok; işte film yapımıyla ilgili bir zorluk daha.

“Umarım genişletilmiş versiyonu DVD’de yer alır.” diyor Los Angeles’ta bulunan ve bizimle bu görüşmeyi telefonda yapan Nikki.

Stephenie Meyer’in üçüncü kitabının uyarlaması olan bu filmde, önceki filmlerde filmin genç insan kızı rolündeki Kristen Stewart’a düşmanca tavırlar sergileyen Rosalie’ye daha derin yer veriliyor.

“Bu filmi en başından beri yapmak konusunda çok heyecanlıydım. En azından Rosalie’nin bu davranışlarının nereden geldiğini gösterme şansım olduğu için. Bu sorumluluğu en başından yüklenmiştim ve Rosalie’nin nasıl ve nereden bu hale geldiğini gösterecektim.” diyor Nikki.

Bu sahneler West End Binasının etrafında ve Hotel Vancouver’da çekildi ve Rosalie’nin bu görüntüsü için saatlerce makyaj ve saç için uğraşıldı.

“İşte film süreci böyle bir şey. Bir de 7 hafta boyunca savaş eğitimi aldım ve bunlar savaş sahnelerinde yer almadı. Bu bence yaptığımız aptalca bir hataydı.”

Kendi aksiyon sahnelerindeki görüntülerle ilgili söylemeye çalıştığı şey; kurt adamlar ve iyi vampirlerle kötü vampirler arasındaki savaşta onun bu sahnelerinin kullanılamamış olması.

Eclipse Kuzey Amerika’dan gelen bir dürü hayranın filme ve ekibe daha yakın olma çabaları arasında geçen yıl Ağustosun ortalarında çekilmeye başlandı. Benzer hayran kitlesi ikinci filmin çekimlerinin de peşini bırakmamıştı.

Nikki, hayranların bu ilgisinin günlük yaşamı karmaşıklaştırdığının ama bu ilgi sayesinde Twilight filmlerinin böylesi bir fenomen haline geldiğinin farkında.

“İki film için toplamda 8-9 aydır Vancouver’dayız. Ama ne yazık ki hala Vancouver’ı keşfetme imkanım olmadı, o kadar izole bir hayatımız var ki..”

Başrol oyuncuları Krsiten Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner’in üçüncü filmin çekimleri sırasında Vancouver’da yanlarında korumalar vardı. Bu da hayranların onlara yaklaşmasını zorlaştırdığından hayranlar ilgilerini Nikki gibi diğer yardımcı rollerdeki kişilere yönlendirdiler.

“ Bu da bizi yakınlaştırdı. Daha fazla yemek yaptık, daha fazla iç mekanlarda bir arada zaman geçirmeye başladık. Daha fazla yer altı kaçışlarını bulduk. Bu kötü bir şey değil sadece biraz zorlayıcı. Bizim bu yaşadığımız gerçekten eşsiz bir deneyim.”

Nikki çekimler başlamadan 1 ay önce sigarayı bıraktı ve 1 yıldır içiyor. Bunda da ekip arkadaşlarının büyük desteği ve yardımı olduğunu söylüyor.

“Spora gitmek için çok fazla süre harcadım. Aklımdan uzak tutmak için kendimi bir şekilde hareketli tuttum. Bu süre içerisinde çok fazla Elizabeth Reaser ile görüştüm; çünkü o çok hareketli birisi ve bana ilham veriyor. Taylor ile birlikte jet-ski yapmaya gittik. Kellan Lutz ile spora gittik. Bir yerde bu süre zarfında sporcularla birlikte takıldım denebilir.”

Çalışırken karşılaştıkları zorluklardan birisi de Vancouver’ın sürekli olarak değişen hava koşullarıydı. Hikaye için sürekli olarak kapalı ve bulutlu bir havaya ihtiyaç vardı ama yağmur çoğu zaman onları iç mekan çekimlerine zorladı.

“Sürekli olarak setin yakınlarında bulunmamız gerekiyordu. Her an hazır ve çekimlere girebilecek durumda olmalıydık. Her gün hepimiz geliyor, saç ve makyajlarımız yapıldıktan sonra bizlere ihtiyaç olup olmadığını beklemeye başlıyorduk. ”diyor.

Reed bu hafta sonu Bruce Willis ile Forest Whitaker’ın yer aldığı Catch 44 isimli yeni aksiyon filminin çekimleri için Louisiana’ya gidiyor. Reed ilgi çekici bir yabancıyı canlandıran Willis ile tanıştıktan sonra suç aleminin içerisine giren 3 arkadaştan birisini canlandırıyor ki diğerleri de True Blood’dan tanıdığımız Deborah Anne Woll ve Alin Akerman.

“Benim karakterim tam bir baş belası. Tüm film zaten çok heyecanlı.” diyor Nikki.

Aynı zamanda Twilight serisinin dördüncü kitabı Breaking Dawn iki film halinde yapılacak ve çekimlerine bu sonbaharda başlanıyor. Söylentilere göre yapım Vancouver’dan Louisiana’ya kayabilir. Ama Reed bu konuda hiçbir şey bilmediğini söylüyor.

“İşin aslı bize hiç bir şey söylemiyorlar.” diyor ve ekliyor “Hatta bize uçağa bindiğimiz zaman söylüyorlar.”

Çeviri: Pisicik13

Kaynak: theprovince.com

kaynak:twilightfantr.com

Nikki Reed The Province Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nikki Reed Spin Röportajı
» Nikki Reed Snmag Röportajı
» Nikki reed seventeen dergisi ropörtajı
»  Nikki Reed Çizimleri
» Nikki Reed Nişanlandı