Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Rob Pattinson ve Kellan Lutz Yardım İçin Kolları Sıvadı   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Rob Pattinson ve Kellan Lutz Yardım İçin Kolları Sıvadı   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rob Pattinson ve Kellan Lutz Yardım İçin Kolları Sıvadı

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Rob Pattinson ve Kellan Lutz Yardım İçin Kolları Sıvadı   Left_bar_bleue0/0Rob Pattinson ve Kellan Lutz Yardım İçin Kolları Sıvadı   Empty_bar_bleue  (0/0)

Rob Pattinson ve Kellan Lutz Yardım İçin Kolları Sıvadı   Empty
MesajKonu: Rob Pattinson ve Kellan Lutz Yardım İçin Kolları Sıvadı    Rob Pattinson ve Kellan Lutz Yardım İçin Kolları Sıvadı   EmptyPerş. 22 Tem. 2010, 18:10

Rob Pattinson ve Kellan Lutz Yardım İçin Kolları Sıvadı   950cf22a3b0cab1fce2bc9ac741d1a31
Robert Pattinson ve Kellan Lutz (Twilight Saga: Eclipse'teki Edward ve Emmett ) diğerler insanlara yardım için el uzatıyor.

Robert Pattinson el-çizimini ve imzasını Ecpat UK ve The Body Shop 'un insan ve sex ticaretine karlı yürüttüğü kampanya için bağışladı.Pattinson az sayıda böyle kampanyalara destek veern ünlü ingilizlerden biridir.

Bu arada,'Eclipse' starı Kellan Lutz'da Express Matt Leinert Ünlü Vakfı'nın etkinliğine katılarak bowling oynadı.

Matt Leinart vakfının amacı : "Maddi ve sosyal çevredeki dezavandajlı veya zihinsel veya fiziksel engelli çocukların normalde alamayacağı şeyler için onlara fırsatlar sunmak."

Rob Pattinson ve Kellan Lutz Yardım İçin Kolları Sıvadı   6303cc3c95f5b9f63209b3a9c2b4e90f

Lutz aynı zamanda son bir kaç aydır Twitter sayfasında çok aktif ve sadece fanlarıyla iletişimi sağlamak için kullanmıyor.Onun en son çabası Twilight fanlarının ve annelerinin (temmuz-ekim arası 25 bin kişi) mamografi testi için doktora gitmesini sağlamak.

Çeviri:trailblazer
Kaynak:examiner

kaynak:twilight-turkiye.com

Rob Pattinson ve Kellan Lutz Yardım İçin Kolları Sıvadı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rob Pattinson ve Kellan Lutz Yardım İçin Kolları Sıvadı
» K.Lutz, Robert'ı Yardım Projesi İçin New Orleans'a Getirmeyi Düşünüyor
» Kellan Lutz Conan için hazır olduğu dedikodularını doğruladı
» Twilight Starları Kellan Lutz ve Gil Birmingham İyi Sebebler İçin Dışarıda
» Çok Özel! Kellan Lutz doğum günü pastası için soyunuyor