Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Billy Burke 'Twilight' Yolculuğu ve 'Drive Angry' Hakkında Konuşuyor  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Billy Burke 'Twilight' Yolculuğu ve 'Drive Angry' Hakkında Konuşuyor  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Billy Burke 'Twilight' Yolculuğu ve 'Drive Angry' Hakkında Konuşuyor

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Billy Burke 'Twilight' Yolculuğu ve 'Drive Angry' Hakkında Konuşuyor  Left_bar_bleue0/0Billy Burke 'Twilight' Yolculuğu ve 'Drive Angry' Hakkında Konuşuyor  Empty_bar_bleue  (0/0)

Billy Burke 'Twilight' Yolculuğu ve 'Drive Angry' Hakkında Konuşuyor  Empty
MesajKonu: Billy Burke 'Twilight' Yolculuğu ve 'Drive Angry' Hakkında Konuşuyor    Billy Burke 'Twilight' Yolculuğu ve 'Drive Angry' Hakkında Konuşuyor  EmptyC.tesi 24 Tem. 2010, 18:04

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Eğer Twilight serisinin film kadrosun da yer alabilseydiniz,bu muhtemelen bir tür yolculuk gerektirirdi değil mi?

Eh,HitFix'in Gregory Ellwood'sunun yeni bir röportajında,Billy Burke (Twilight serisindeki 'Charlie Swan') çok şey hakkında konuştu.

Aktör Twilight serisi hakkında şöyle konuştu :

"Benim için harika bir iş oldu.Hadi yüzleşelim.Bu sektörde 19 yıldır takılıyorum ve bu filmlerin gelişiyle kötü olduğum yerden farklı bir yerdeki ışığı gördüm ve bu filmler beni farklı yerlere itti.Bu yüzden,bu filmlere,bu karaktere,ve oradaki tüm insanlara saygı ve sevgimden başka bir şeyim yok.Benim için,bir televizyon setlerinde görünmek gibi birşey çünkü oraya her gittiğimde,bazı kıyafetleri üstüme alıyorum ve aynı geleneği sürdürüyorum,bu çok rahat!."

Burke aynı zamanda Twilight Saga:Breaking Dawn'ın Lousiana ve Vancouver'da çekilmesi hakkında verilen karar için konuştu ve şöyle dedi.
"Vancouver'da görüneceğiz ve duyduğuma göre bazı sahneler için Louisana'da olucağız."

Burke en yeni projesi olan Drive Angry 3D (Summit Entertainment tarafından yapılan) hakkında da konuştu ve karakterinin zor bir aşçı olduğundan bahsetti.
şöyle devam etti: " Onun bir vizyonu var ve o bunu doğru görüyor.Fakat doğru değil...Filmde söylediği repliklerde biri de 'Bi fikri olan dürüst adamdan daha tehlikelisi yoktur.' "

Drive Angry 3D 11 Şubat 2011'de gösterimde!

Çeviri:trailblazer
Kaynak:examiner

kaynak:twilightsaga.biz

Billy Burke 'Twilight' Yolculuğu ve 'Drive Angry' Hakkında Konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight starı Billy Burke 3 Boyutlu film Drive Angry'de rol alacak
» Billy Burke kırmızı başlıklı kız ve breaking dawn hakkında konuştu
» Billy Burke Bu Sefer Müziğin Sevimli Yüzü Olacak
» Billy Burke- Removed
» Billy Burke'nin İlk Single'ı Removed