Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !

+2
dewil
MisSwan*
6 posters
YazarMesaj
MisSwan*
Eclipse | Kıdemli Hayran
Eclipse | Kıdemli Hayran
MisSwan*

Paylaşım Gücü : 569
Tür : Vampir
Lakap : Mbilgin@

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   Left_bar_bleue0/0Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   Empty
MesajKonu: Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !    Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   EmptyÇarş. 28 Tem. 2010, 13:40

ulia Roberts'ın yeğeni "The Tonight Show with Jay Leno" ya Robert Pattinson'la konuk olduğunda "Team Jacob" olduğunu açıkladığından beri Twilight hayranlarının Twitter'a yazdığı çirkin mesajlardan korkmuş. Emma Roberts "The Tonight Show with Jay Leno" da yaptığı açıklama sonunda Twitter hesabını silmek zorunda kaldı. Programda Emma, programda programın sunucusu Jay Leno'ya "Team Jacob" olduğunu açıkladı. Robert Pattinson buna güldü geçti , fakat ne yazıkkı Twilight hayranları bunu kabul edememiş.

Team Edward olan Twilight hayranları Emma'nın Twitter sayfasını onu korkutacak şekilde mesajlarla doldurmuş. ""Team Jacob? Iyyyyy!!" demiş bir hayran.

Görünüşe bakılırsa bazı mantıklı Team Edward'cılar da var. Emma'nın Twitter hesabını silmesinden dolayı üzüntülerini iletmek için şöyle bir mesaj iletmişler : "Sevgili Emma Roberts, diğer hayranlar adına özür dilerim. Lütfen hepimizi onlar gibi tanıma. Ben de Jay'deki açıklamaların konusunda seninle aynı fikirde değilim ama sana hakaret etmeyeceğim."

Başka bir hayran : "Emma Roberts Twitter hesabını silmiş mi? Bende Twilight hayranı olduğum için bu noktada utandım. Rob espri bile yaptı." demiş.

"The Tonight Show with Jay Leno"'da Emma Roberts Vampir efsanesinde kurt sürüsünü vampir klanına tercih ettiğini açıklamış. Robert Pattinson'a "Bence saçların harika gözüküyor, fakat "Team Jacob" olduğumu söylemek zorundayım" dedi. ve 24 yaşındaki oyuncu ona espiriyle "Buda ne kadar zevksiz olduğunu gösteriyor." demişti.
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   Left_bar_bleue0/0Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   Empty
MesajKonu: Geri: Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !    Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   EmptyÇarş. 28 Tem. 2010, 14:04

team jacop muş hıh dil
MisSwan*
Eclipse | Kıdemli Hayran
Eclipse | Kıdemli Hayran
MisSwan*

Paylaşım Gücü : 569
Lakap : Mbilgin@

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !    Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   EmptyÇarş. 28 Tem. 2010, 14:07

Ama bu kadarda yapılmaz ki saygı gösterilmeli.
JacobHastası
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
JacobHastası

Paylaşım Gücü : 296
Tür : Kurt Kız
Lakap : Jacob Manyağı

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !    Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   EmptyÇarş. 28 Tem. 2010, 14:36

MissSwaN~* demiş ki:
Ama bu kadarda yapılmaz ki saygı gösterilmeli.

katılıyorum Mügecim Evil or Very Mad
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !    Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   EmptyÇarş. 28 Tem. 2010, 21:24

ayh bunu nerde gördüm hatırlamıyorum ama ilk duyduğumda krize girmiştim şimdi yine okudum ve tekrar krize girdim koptum koptum koptum ne dişli hayranları varmış Rob'ın da hıhı ama bu kadarı da biraz fazla kaçmış Evil or Very Mad
zeynepsevgi
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
zeynepsevgi

Paylaşım Gücü : 29

MesajKonu: Geri: Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !    Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   EmptyCuma 30 Tem. 2010, 16:55

bence iyi yapmışlar Very Happy tabi kıza da yazık cnm... ama bu onun haklı olduğunu göstermez... team jacob mı ıyyyy Very Happy
Alexander DeLarge
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Alexander DeLarge

Paylaşım Gücü : 359

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !    Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !   EmptyPaz 08 Ağus. 2010, 22:02

ayıp etmişler bi kere olmamış insanlığa sığar mı bu haa
kız hanım hanım cevap vermiş ne alıp veremedikleri var ki !!
bu kendini bilmez hayranlar bu yaptıklarıyla bi de gurur duyuyolardır cık cık cık diyorum onlara
ayrıca şöyle bi şey var her ne kadar acı da olsa fan olmak çok soyut bi kavramdır nasıl derseniz?? şimdi ben mesela izmirde oturuyorum bi anda robert ı sewmiyorum falan diyorm ee bişe değişti mi hayır ya da tam tersi koluma bacağma dövme flan yaptırıyorum değişti mi hayır
kimi team edward olan arkdaşlar haddini aşmışlar şeytan

Robert!a koca bir aferin! Team Jacob olduğu için Emma Roberts Twitter hesabını silmek zorunda kaldı !
1 sayfadaki 1 sayfası