Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

“Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

“Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

“Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”

3 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
“Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”  Left_bar_bleue0/0“Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”  Empty_bar_bleue  (0/0)

“Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”  Empty
MesajKonu: “Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”    “Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”  EmptyPtsi 02 Ağus. 2010, 05:56

“Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”  Breaking-Dawn-twilight-series-7149435-500-500

Senarist Melissa Rosenberg Kristen Stewart'ın doğum sahnesinin duygusal olmasını istiyor.

Rosenberg, hala Şafak Vakti'nin partları için çalışıyor ve Bill Condon ile Bella Swan'ın dramatik doğum sahnesini büyük ekrana uyarlamak için konuşuyorlar.

Melissa Us Team'a açıklamada: “Yazmaya başladım ve bazı noktaları yeniden yazıyorum. Bunun üzerine Bill Condon ile de görüşüyoruz... Onun sahip olduğu bir görüşü var ve benimle paylaşıyor ve onun ne görmek istediğiyle benim ne yazdığım önemli..”

Melissa devam ediyor: “Ben ne görmek istediğimi biliyorum, bir nevi bir dehşetin deneyimini yansıtmak istiyorum. Korkuyu, Bella'nın acısını...ve herkesin bu acıyı hissetmesini istiyorum.”

Rosenberg bazı dehşet verici noktaların da olduğunu ekledi: Edward Cullen'ın Bella Swan'a yaptığı bir nevi “Vampir Sezeryanı” bu sahnelerde yer almayacak gibi görünüyor.

Melissa bu sahnenin duygusal olmasını istediğini de vurguladı. “Bu gerçekten önemli. Dişlerde plasenta görmek ister misiniz? Ben istemem. Kimsenin de istediğini sanmıyorum.”

Melissa, “mühürlenme” sahnesini de çok önemsiyor: Jacop ve Bella'nın ruhlarının nasıl birbirinden ayrıldığına duygusal bir dikkat çekme olması gerektiğine inanıyor.

Rosenberg: “Önemli bir şey daha var, o da dört filmdir gördüğümüz Jacop. Jacop'ı tanıyorsunuz, bu ruhsal deneyimi de göreceksiniz, bu duygusal deneyim de size kendinizi huzursuz hissettirmeyecek.”

Çeviren: katherine pierce
Kaynak: MTV

kaynak:twilightsaga.biz
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”    “Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”  EmptyPtsi 02 Ağus. 2010, 21:28

ayh böyle filmle ilgili haberleri okudukça aklıma hemen nasıl olabileceğiyle ilgili milyonlarca fikir geliyor hıhı ama açıklamalara göre film değişik olacak yani Eclipse kadar bağlı olmayacak neyse izleyip görelim Very Happy
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
“Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”  Left_bar_bleue0/0“Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”  Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: “Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”    “Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”  EmptySalı 03 Ağus. 2010, 10:14

simyaci demiş ki:
ayh böyle filmle ilgili haberleri okudukça aklıma hemen nasıl olabileceğiyle ilgili milyonlarca fikir geliyor hıhı ama açıklamalara göre film değişik olacak yani Eclipse kadar bağlı olmayacak neyse izleyip görelim Very Happy
aynen niye sezeryan kısmı olmıycak ya uff 2 part yapıyolar zaten Evil or Very Mad ağla

“Şafak Vakti” DOĞUM Sahnesi Duygusal Olacak! Ya “Vampir Sezeryanı?”
1 sayfadaki 1 sayfası