Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Göçebe(Stephenie Meyer) 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Göçebe(Stephenie Meyer) 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Göçebe(Stephenie Meyer)

+2
Forever.EDWARD
selena
6 posters
YazarMesaj
selena
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
selena

Paylaşım Gücü : 22

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Göçebe(Stephenie Meyer) Left_bar_bleue0/0Göçebe(Stephenie Meyer) Empty_bar_bleue  (0/0)

Göçebe(Stephenie Meyer) Empty
MesajKonu: Göçebe(Stephenie Meyer)   Göçebe(Stephenie Meyer) EmptyCuma 15 Ocak 2010, 15:22

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.

Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie'nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe'nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.

Göçebe, Melanie'nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie'nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar.

Zamanımızın en çok ilgi uyandıran yazarlarından biri olan Stephenie Meyer, aşkın direnci ve insan olmanın asıl anlamını anlatan, unutulmaz ve heyecan dolu bir romanla yine sizlerle beraber.

HALA OKUMAYAN VARSA BENCE KESİNLİKLE OKUYUN SÜPER Bİ KİTAP Smile
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Göçebe(Stephenie Meyer) Left_bar_bleue0/0Göçebe(Stephenie Meyer) Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Göçebe(Stephenie Meyer)   Göçebe(Stephenie Meyer) EmptyCuma 15 Ocak 2010, 16:10

ben aslında çok merak ediyordum. Okuyan arkadaşlarım beğenmemişti ama şimdi okumam gerektiğini düşünüyorum. . Very Happy

Paylaşım için teşekkürler canım + puan süper
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
selena
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
selena

Paylaşım Gücü : 22

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Göçebe(Stephenie Meyer)   Göçebe(Stephenie Meyer) EmptyCuma 15 Ocak 2010, 16:20

bence çok güzeldi elimden bırakamadım 150den sonra kitabı bırakamazsın zaten:)
Forever.EDWARD
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Göçebe(Stephenie Meyer)   Göçebe(Stephenie Meyer) EmptyÇarş. 20 Ocak 2010, 13:13

canım başlığı düzeltirmesi kural büyük harfle başlık açmak yazaktır
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
nosi
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
nosi

Paylaşım Gücü : 100

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Göçebe(Stephenie Meyer)   Göçebe(Stephenie Meyer) EmptyC.tesi 23 Ocak 2010, 09:14

Ben okudum bu kitabı 120 sayfadan sonra çok akıcı ve harika. Ben çok beğendim. Tavsiye ederim
RmySa_TwiLight
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
RmySa_TwiLight

Paylaşım Gücü : 160
Tür : İnsan
Lakap : Rümi$ =)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Göçebe(Stephenie Meyer)   Göçebe(Stephenie Meyer) EmptyÇarş. 03 Şub. 2010, 20:02

Forever_Edward demiş ki:
ben aslında çok merak ediyordum. Okuyan arkadaşlarım beğenmemişti ama şimdi okumam gerektiğini düşünüyorum. . Very Happy

Paylaşım için teşekkürler canım + puan süper
darkangel
Süper Moderatör
Süper Moderatör
darkangel

Paylaşım Gücü : 408

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Göçebe(Stephenie Meyer)   Göçebe(Stephenie Meyer) EmptyCuma 05 Şub. 2010, 21:49

çok güzeldiii ben çok sevdim..ve filmini dört gözle bekliyorum..göçebede film olacakmış sevgi
derya
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
derya

Paylaşım Gücü : 684

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Göçebe(Stephenie Meyer)   Göçebe(Stephenie Meyer) EmptyPerş. 11 Mart 2010, 16:20

ne yalan söliyim ben gece evi serisinin alacakaranlık serisinin(günbatımı güneşi hariç) bütün kitalarını okudum ama bu göçebe bende çok ayrı favorim ama zevkler ve renkler tartışılmaz tabi okumayanlara şiddetle önerirrim Smile zaten jared'ide anlamış deilim mel'i sevio ama göçebeyide sevio gibi hele lan kalp

Göçebe(Stephenie Meyer)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar
» Stephenie Mayer’ın “Göçebe” Adlı Kitabı Gelecek Yıl Filme Çekilebilir
» Stephenie Meyer'in Eşi
» Stephenie meyer
» Stephenie meyer