Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

şafak vaktinin devamı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

şafak vaktinin devamı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

şafak vaktinin devamı

2 posters
YazarMesaj
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Paylaşım Gücü : 273
Tür : Vampir
Lakap : beyaz cadı-vampir kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
şafak vaktinin devamı Left_bar_bleue0/0şafak vaktinin devamı Empty_bar_bleue  (0/0)

şafak vaktinin devamı Empty
MesajKonu: şafak vaktinin devamı   şafak vaktinin devamı EmptyC.tesi 21 Ağus. 2010, 16:05

1.BÖLÜM KORKUYORUM
sabah olmuş yine güneşin ilk ışıkları yüzümüze vuruyordu.yine tüm gece edward ile birbirimizi izlemiştik.ışıklar gelir gelmez suratımı astım edward o en güzel gülümsemesiyle bana güldü ve beni öptü.
-''uyumamış olsak ta seninle uyandığım yeni gün için günaydın meleğim''
-''günaydın.''dedim ve öpücüğüne karşılık verdim renesmee kesin uyanmıştı o güneşin ilk ışıklarıyla uyanan tek bebekti heralde
-''gidip 2. meleğime bakmalıyım'' .dedi edward ve beni kucağına alıp renesmee nin odasına gittik.garipti renesmee uyanmamıştı bu pek sık olan birşey değildi genelde jacob la gezip dolaşıp yorulduğu günlerde fazla uyurdu ama dün bütün gün evdeydi.edward ile birbirimize baktık sonra renesmee ye dokundum çok sıcaktı aman tanrım sanki saatlerdir saunadaymış gibi bir hali vardı bebeğime ne oluyordu?korktum Edward korktuğumu anlanmıştı bana baktı
-‘’şşş.. bella panik yapma o iyi hemen giyinelim büyük eve gidelim carliste ne olduunu anlayacaktır merak etme aşkım bekle giyiniyim sonra sen giyinirsin’’tamam anlamıyla başımı salladım ve renesmee nin yanına oturdum onu hafifçe sarstım
-‘’renesmee…bebeğim…uyan kızım…???lütfen renesmee’’
5saniye içinde yanımdaydı beni anlımdan öptü
-‘’korkma aşkım kızımız iyileşecek’’gidip giyindim hemen koşmaya başladık bir iki saniyede büyük eve vardık Edward renesmee yi alıp carliste a götürdü carliste renesmee yi muaynanesine götürdü Edward bana sıkıca sarıldı aman tanrım olamaz ben- ben ağlıyorum bu nasıl olurdu bir vampir nasıl ağlardı ben ağlıyordum Edward ve diğerleri şaşkın bana bakıyordu alice
-‘’bella ama bu nasıl olur sen- sen ağlıyorsun!’’
-‘’alice sakin ol bella yı korkutma merak etme Edward onunla ilgilenirim’’
-‘’teşekkürler esme ‘’oturma odasına geçtik oturduk esme yürümeme yardım ediyordu
-‘’daha ii misin bela cım’’
-‘’esme kızım …kızıma ne oldu?’’
-‘’merak etme iyileşecek sen uzan’’. Dedi ve beni yatırdı Edward ın yanına gitti birkaç dakika sonra kapı açıldı hemen fırladım
-‘’carliste renesmee nasıl?? Kızıma ne olmuş ??’’
-‘’sakin ol bela renesmee fazla soğuk almış faranjit olmuş panik yapma ama uyanmasını bekleyeceğiz’’dedi okadar rahatlamıştım ki yeniden doğmuş gibiydim hemen odaya girdim kızıma sarılıp doyasıya öptüm sanki onu yıllardır görmemiştim ama oda neydi carliste Edward ı kenara çekip bir şey söyledi bu da neydi benden sakladıkları bir şey mi vardı?ama şu an kızımın yanından ayrılmak istemiyordum ve o bekleyiş uzun bekleyiş başladı… Edward yanımıza geldi sabaha kadar bekledik ama meleğim kızım uyanmıyordu telaşlanmaya başladım sabah oldu jacob geldi…

lütfen yorum yazın...
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: şafak vaktinin devamı   şafak vaktinin devamı EmptyC.tesi 21 Ağus. 2010, 18:18

bir şey söyleyeceğim neden aynı hikayeyi 2. kez yayınlıyorsun hım
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Paylaşım Gücü : 273
Lakap : beyaz cadı-vampir kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
şafak vaktinin devamı Left_bar_bleue0/0şafak vaktinin devamı Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: şafak vaktinin devamı   şafak vaktinin devamı EmptyPaz 22 Ağus. 2010, 00:05

özür dilerim yanlışlıkla oldu utan

şafak vaktinin devamı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» şafak vakti nin devamı
» Şafak Vaktinin Yöneticileri Aramak
» şafak vaktinin logosu çıkmış
» Şafak Vaktinin Logosu Belli Oldu
» Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]