Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bella Jacob'ı Seçseydi..

+5
edward bella and renesmee
yeşim zanbakçı
mrv rkn
edward bella and renesme
renesmee_bella cullen
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Paylaşım Gücü : 273
Tür : Vampir
Lakap : beyaz cadı-vampir kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 21:55

teşekkür ederim canım okuyucularım benimm Very Happy kalp
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 21:56

yeni bir hikayem daha var onu burda yayınlasam okuyan olur mu bilmiyorum sıkıcı başlıyor sonrası çook güzel olacak sizce yayınlıyım mı ? hım
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Paylaşım Gücü : 84
Lakap : edward-bells-renesme-alice-emment.Cullen family

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 Left_bar_bleue1/3Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1/3)

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 12:48

yaaa hikayeninn devamınıı ne zaman koycan geciktirmee haaa

eve gidiyorduk ki jacop veya volturlar geldidir büyük ihtimalle jacop Wink
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 16:07

eet doğru tahmin Laughing
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 Left_bar_bleue1/3Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1/3)

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 17:25

ee yeni bölüm koydaa okuyak kız
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 17:48

yaa yeni bölüm ü geciktirmeee hemen koy şimdiiii nolur
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 18:56

renesmee_bella cullen demiş ki:
yeni bir hikayem daha var onu burda yayınlasam okuyan olur mu bilmiyorum sıkıcı başlıyor sonrası çook güzel olacak sizce yayınlıyım mı ? hım
canım ben seve seve okurum ama başı braz durgun olunca pek okunmuyor benimki öyle oldu utan
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 19:18

eet diğer yayınladıım sitelerde okuyanlar var sen de o sitede yayınlasana ben sana adresş özel mesaj la atiim
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 19:28

eet diğer yayınladıım sitelerde okuyanlar var sen de o sitede yayınlasana ben sana adresş özel mesaj la atiim
hmm olur canım Razz ben burda yayınlıyorum pek tınan yok kafama estiğinde birer 2şer bölüm atıyorum öyle düzenli okuns devamını da yazardım da beğenilmiyor diye olanları koyuyorum utan 22den sonrası yok yani hıhı
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 19:49

anladım canım ben sana mesaj attım Very Happy
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptySalı 21 Eyl. 2010, 14:34

yaa yeni bölüm vedee ben çok tınlıommmm =) yaa hemen koy yeni bölüm ü
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptySalı 21 Eyl. 2010, 17:33

hayırdır neyi tınlıon Very Happy
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptySalı 21 Eyl. 2010, 19:09

edward bella and renesme demiş ki:
yaa yeni bölüm vedee ben çok tınlıommmm =) yaa hemen koy yeni bölüm ü
haketten neyi tınıyorsun eğer benim yazdığıma cevaben söylediysen ben onu kendi hikayem için söylemiştim utan
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 02:07

yeni bölümlerinizz

17.BÖLÜM
karşımıza jacob çıktı edward a sarıldım
-lütfen…beni dinleyin…-
-ne söyleyeceğini biliyoruz köpek!üzgünsün değil mi?-
-ben bunların olmasını istemedim-
-git jake sadece git –dedim sessizce konuşarak bana baktı
-sadece beni affetmenizi istiyorum…lütfen arkadaş kalabiliriz bella artık saçma şeyler yapmayacağım…lütfen…-edward a baktım sen bilirsin der gibi bir bakış attı
-tamam –dedim gülümsedi
-teşekkür ederim-dedi ve gitti
-neyse…istersen sana ceketimi vereyim-dedi edward gülerek
-o kadar mı kötü ya-dedim somurtarak ceketini bana verdi
-artık benim oldu-dedim şakalaşarak eve vardığımızda emmet hariç herkes oradaydı rose hemen yanımıza koştu
-emmet geldi mi?-
-yoo o bizimle değildi ki-dedi edward rose çok telaşlanmışa benziyordu
-carliste lütfen aramaya gidelim-yanına gittim
-sakin ol rose eminim gelecektir emmet işte yemeğiyle oynamayı seviyor unutma –dedim bana baktı sarıldı telaşını anlıyordum aynı şey benim başıma gelse bende edward için telaşlanırdım derken bir kurt sesi geldi kapıya vuruldu edward kapıyı açtı gelen jake ti edward zihnini okudu
-emmet !!!yeni doğanlar ona saldırmış!!!-rose birden yere yığıldı biz onunla ilgilenirken edward jacob jasper ve carliste emmet in yanına gitmek için yola çıkıyordu edward a sarıldım
-dikkat et lütfen-
-merak etme bebeğim-dedi beni öptü ve gittiler rose u kanepeye taşıdık birkaç dakika sonra rose ayılmıştı ilk söylediği şey
-emmet …-olmuştu
-nerde?...emmet nerde?-bir şey söyleyemiyorduk ama beyazda olsa bir yalan söylemeliydik
-merak etme birazdan burada olurlar rose-dedi esme
-aman tanrım doğruymuş …keşke bir rüya olsaydı-rüya mı? Zaten bir vampir olarak bayılması garipti birde rüyamı görseydi yani kapı açıldı edward ve diğerleri gelmişti emmet i kollarından tutmuş getiriyorlardı çok kötü görünüyordu zar zor yürüyordu rosalie onu görür görmez üstüne atladı
-emmet !!ne oldu sana!!-deyip sıkıca sarıldı
-sakin ol rose ben iyiyim-deyip zorla gülümsedi carliste onu muayene ettikten sonra rose ve emmet in odasına çıkardılar
(rosalie den)
emmet yatağa uzandı bende yanına geldim ona sarıldım
-emmet bu nasıl oldu-
-boşver ben iyiyim ya sen ona bak –dedi gülümsedi ve bana sarıldı hayatım boyunca hiç bukadar korktuğumu hatırlamıyorum
-korktun değil mi-dedi sırıtarak
-yok canım ne korkması biraz ödüm patladı-dedim gülerek
(bella dan)
odamıza insan hızıyla çıkarken konuşuyorduk
-ona ne olmuş edward?-
-bir grup yeni doğan saldırmış ama merak etme hepsi sevgili kocan sayesinde imha edildi –
-ve yandaşlarını unutmayalım –dedim hafifçe karnına vurarak ve birden karnıma bir sancı girdi
-ah!!-diye bağırdım
-bella?! Ne oldu?! İyi misin?!!-
-ah…evet iyiyim tamam renesmee tekme attı –elini karnıma koydu
-hey anneni üzme dedi-

6 ay sonra…

18.BÖLÜM
karnım iyice büyümüştü artık okula da gitmiyorduk sürekli aynı dersleri işleyip aynı sınıfı okumak…oturmuş televizyon izlerken içerden bir çığlık duyuldu esme nin sesi en son jake ile konuşuyorlardı esme jake i kendi oğlu gibi seviyordu
-ne!!???-hemen koştum esme jacob a sarılmış zıplıyordu
-hey ne oluyor-dedim şaşkınlıkla esme hemen yanıma geldi
-jacob birine mühürlenmiş!!-aman tanrım habere bak jake ile kardeş gibi olmuştuk ve bundan çook memnundum
-aman tanrım jake kim bu? Kim?kim?...-deyip yanına koştum
-adı kristen o adar güzel i duman rengi gözleri var kahverengi saçları var bembeyaz bir teni var harika biri- (kris e rol vereyim dedim ;D )
-aman tanrım harika bir haber –dedi alice içeri koşarak
-o da kurt mu?-dedi rosalie koşarak gelirken
-çıkıyor musunuz?-dedi emmet gülerek içerden geldi
-o da seni seviyor mu?-dedi jasper içerden gelirken
-nasıl tanıştınız?-dedi edward içerden gülerek geldi
-ya bir dakika sakin olun –dedi jake
-1.si kurt kız evet yolda tanıştık arabayla ona çarptım ve henüz çıkmıyoruz o da beni seviyor mu bilmiyorum-dedi
-woow-dedi emmet kahkaha atarak
-ne romantik demek kızı ezerken tanıştınız-deyip gülmeye başladı rose emmet ın karnına vurdu
-kapa çeneni koca adam –dedi. emmet rose u kucağına aldı ve bir yerlere doğru koşmaya başladı emmet işte ne yapacaksın
-evet siz bana sevinmeye devam edin bende la push a döneyim-dedi
-o zaman size kolay gelsin-dedi jasper …
(jacob tan)
…kristen…o kadar güzel ki bella dan bile güzel…
(kristen ile tanıştıkları zaman)
sam ile kavga etmiştik çok kızgındım arabaya atladığım gibi gaza bastım 100-120 ile gidiyordum birden dikkatim dağıldı direksiyonu sola kırdım tam karşımdaki kızı görmemiştim birden ona çarptım hemen aşağıya indim
-iyi misin!!!???-iyi misin!!!!???-yanına gittim aman tanrım ! bu kadar güzel bir varlık olabilir miydi birden yıllardır aşık olduğum kadını bella mı bile bana unutturdu
-merak etme iyiyim-dedi sonra bana baktı
-demek kurt adamsın-dedi gülerek gözlerimi üstünden alamıyordum
-heeyy !! orada mısın? -birden kendime geldim
-ah afedersin…evet kurt adamım..şey nerde oturuyorsun ben seni evine götüreyim –
-ormanın içinde –
-peki-onu kucağıma aldım arabadan eşyalarımı aldım arabayı kilitledim ve ormanın içine doğru yürümeye başladım…
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 21:08

vaaay Jake sonunda mühürlendii hıhı
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 14:06

süperrr muhteşem harikaa beni yinee yalvartma yeni bölümü koy vede bnce bella yla jacop krşılaştığında hemen özür dilememlydi brz heycan olsa süper olurdu.kavga falan off süper nesee yeni bölüm ü hemen koy
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 14:27

19.BÖLÜM
onu kucağıma almak için eğildiğimde kalbim yerinden fırlayacak gibi atıyordu ona dokunduğumda galiba bir anlığına ölmüştüm yavaşça onu kucağıma aldım ormanın içine doğru yürümeye başladım
-buna gerek yoktu ben gidebilirdim-
-saçmalama bunu sana ben yaptım-dedim
-iyide ben bir kurt um bir şey olmaz ki-dedi gülerek ben ona bakmaktan önüme bakamıyordum sonunda kafamı çevirmeyi başardım önüme baktım kolunu omzuma doğru attı bana dokundukça kalbim öyle bir atıyordu ki …
(kristen dan)
birden bir araba üstüme geldi ve bana çarptı içinden ödü patlamış biri indi
-iyi misin?!!!iyi misin!!!???-
-merak etme iyiyim-dedim ve ona baktım aman tanrım çok yakışıklıydı yüzü bebek gibiydi sesi çok tatlı geliyordu ve oda bir kurttu
-demek kurt adamsın-dedim gülerek sadece bana bakıyordu gözlerini üstüme yapışmış gibi hissettim
-heeyy!! Orda mısın?-
-ah afedersin …evet kurt adamım…şey nerde oturuyordun ben seni evine götüreyim-
-ormanın içinde –
-peki-dedi bana yaklaştı yavaşça ve nazikçe beni kucağına almak için yaklaştı bana dokunduğunda galiba ölmüştüm kucağına aldı yürümeye başladı
-buna gerek yoktu ben gidebilirdim –dedim kibarca
-saçmalama bunu sana ben yaptım-dedi mahcupça
-iyide ben bir kurt um bir şey olmaz ki –dedim gülerek kolumu omzuna koydum birden daha da heyecanlandım
ona mühürlenmiştim…
(jacob tan)
ona mühürlenmiştim…

20.BÖLÜM
sonunda bir eve geldik çok şirin tek katlı güzel bir evdi
-burası-dedi sesi içimi yumuşattı istemeyerek yavaşça yere bıraktım onu sonsuza kadar kucağımda taşıyabilirdim o kadar hafifti ki en fazla 50 kilo olabilirdi bu güzellik doğa üstüydü
(buradan sonrası şimdiki zamana ait Very Happy)
-içeri gelmek ister misin?-dedi birden neden anlamadım ama çok heyecanlandım
-tamam-dedim birlikte içeri girdik içerisi de dışarısı gibi hem şirin hemde çok güzeldi
-yalnız mı yaşıyorsun?-
-evet –dedi
-bir şey içer misin?-
-hayır teşekkürler-
-o kadar yol kucağında taşıdın bari su filan iç- aslına bakacak olursak onun elinden zehir hatta vampir zehri bile içerdim
-peki-dedim suyu aldım
-cidden o kadar güzel miyim sana göre-dedi gülerek aman tanrım !!! kurtların birbirinin düşüncelerini okuyabileceğini unutmuştum!!kahretsin rezil olmuştum!!birden suyu içerken tıkandım öksürmeye başladım
-iyi misin?!!-dedi yanıma gelerek ayy demek beni duymuştu
-iyiyim…yani…şey…evet güzelsin-dedim hafif sırıtarak gülümsedi düşüncelerini okumaya çalıştım
-‘’sende çok tatlısın’’-dediğini duydum galiba kızarıyordum çünkü o da kıpkırmızı olmuştu birden gök gürüldedi ve dışarıda çok şiddetli bir fırtına koptu elektrikler kesildi camdan bakmak için baktım musluğu açmışçasına yağmur yağıyordu
-ben yağmur daha fazla hızlanmadan gitsem iyi olacak sanırım-dedim istemeyerek
(kristen dan)
aa yapma hadi ama nereye gidiyorsun şimdi dedim içimden derken yakınlardan çok büyük bir gürültü geldi ödüm koptu üstüne atlayıverdim nasıl yaptım bilmiyorum ama…
-ah!!!o da neydi-dedim ona sarılmıştım oda birden bana sarıldı sonra geri çekildim
-afedersin-dedim mahcupça
-önemli değil-dedi sırıtarak sonra cama doğru gitti kocaman bir ağaç yıkılmıştı
-aman tanrım bu tür fırtınalar pek sık çıkmaz bu havada dışarı çıkamazsın değil mi-dedim ona bakarak
-aslında dışarı çıkmak pek güzel bir fikir gibi gelmiyor ama arabayı eve götürmem gerekiyor-dedi yüzü asıldı aslında bu hoşuma gitmişti
-peki arabayı bıraktıktan sonra geri gelir misin?-
-eğer istersen …tabiki-
-o zaman bekliyor olacağım-dedim
-peki hemen dönerim-dedi kapıya doğru gittik birden durdu bana döndü yanağıma bir öpücük kondurdu ve gitti…...hemen odaya gittim üstümü değiştirdim saçlarımı düzelttim 10-15 dakika sonra kapı çaldı koşarak kapıya gittim saçımı başımı düzelttim kapıyı açtım
-selam-
-selam -dedi içeri girdi elektrikler hala gelmemişti
-çok güzel görünüyorsun…-
-ıı…şey…yere düşünce üstüm başım kirlendi diye düşündümde…-bana yaklaştı..yavaşça…çok yavaş…geldi…ve dudakları dudaklarıma değdi düşüncelerimi okumasını umarak
-‘’seni seviyorum hemde çok …sana mühürlendim’’-dedim içimden
(jacob tan)
düşüncelerini okudum ondan dudaklarımı bir iki saniyeliğine çektim
-bende seni seviyorum bende sana mühürlendim –dedim belinden sarıldım hiç ayrılmayacakmış gibi zaten bundan sonra artık onu asla bırakmazdım…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 14:54

vaouvvvvv mikemmelll oldu hıhı ama merak ettiğim bir şey var eğer Jacob Kristen'a mühürlendiyse Renesme'ye mühürlenmeyecek demektir ki o zaman ne olacak hım
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 16:16

bencedee mühürlenmicekmi vee bi bölüm daha istesemm ne dersin =)
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyCuma 24 Eyl. 2010, 14:04

simyaci demiş ki:
vaouvvvvv mikemmelll oldu hıhı ama merak ettiğim bir şey var eğer Jacob Kristen'a mühürlendiyse Renesme'ye mühürlenmeyecek demektir ki o zaman ne olacak hım

hahaa görürsünn hıhı
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyCuma 24 Eyl. 2010, 14:05

edward bella and renesme demiş ki:
bencedee mühürlenmicekmi vee bi bölüm daha istesemm ne dersin =)

25. bülme kadar var dahada olacak derim Very Happy

edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyCuma 24 Eyl. 2010, 16:05

yaa yeni bölüm isteriz isterizz ühühü
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyPaz 26 Eyl. 2010, 10:26

yaa yeni bölüm istioruzz yeni bölüm ne zaman gelcek nolur koy hadi yaratıcılığını kullan biraz
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptySalı 28 Eyl. 2010, 14:17

edward bella and renesmee canım gübahını almıyım ama ben söyledikten sonra hikayemi başka bi sitede yayınlamadın dimi?
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 29 Eyl. 2010, 15:44

21.BÖLÜM
(bella dan)
banyo yaptıktan sonra edward ın yanına geldim yatakta oturmuş beni bekliyordu yanına gittim
-giyindikten sonra avlanmaya gidebilir miyiz?-dedim karnımı göstererek
-sen nasıl istersen-deyip karnıma bir öpücük kondurdu
-hanginiz susadı bakalım –dedi gülümseyerek karnımı işaret ettim giyindikten sonra avlanmaya gittik birkaç dağ aslanı ve boz ayı avladık
-ben doydum sen bukadar içmezdin(kan)ne oldu böyle-dedi şaşırmış bir halde
-edward şu anda 2 kişiyim-dedim gülerek
-ah evet doğru-dedi gülerek
-ama başka dağ aslanı ya da ayı kokmuyor-dedim suratımı asarak
-şu tarafta geyik sürüsü var-dedi karnıma dokunarak sağ tarafı işaret etti
-ama onlar o kadar güzel kokmuyor-dedim suratımı asarak sonra istemeyerek
-tamam tamam hadi gidelim-avlandıktan sonra eve döndük kimse yoktu salona doğru gittim aman tanrım !alice yerde yatıyordu koşarak yanına gittim
-alice !? alice?! İyi misin!?-edward koşarak geldi
-edward ona ne olmuş!!!???-
-bilmiyorum meleğim hemen carliste yi bulmalıyım dikkatli ol alice ile kal-dedi alice i kanepeye yatırdı alnımdan öptü ve gitti bende bu sırada alice i ayıltmaya çalışıyordum bir vampir bayılamazdı !neden kimse yok? Jasper nerdeydi?burada neler olmuştu!?aklımdaki sorular durmak bilmiyordu
-alice kardeşim nolur uyan !-diyip onu sarsıyordum ama uyanmıyordu edwardın dönmesi neden bu kadar sürmüştü ki bende alice i biraz bırakıp diğer odalara baktım belki diğer odalarda biri vardır diye ama kimse yoktu alice in yanına geri döndüm beklemeye devam ettim …edward hala gelmemişti artık korkmaya başlamıştım derken alice elimi sıktı baktım ama uyanmamıştı
-alice!alice!beni duyuyor musun!-elimi bir kere daha sıktı
-kıpırdayamıyor musun!?-tekrar elimi evet anlamında sıktı
-korkma merak etme kardeşim kurtulacaksın-ama edward ı çok merak ediyordum eminim alice de jasper ı merak ediyordur elimi sıkmaya başladı
-alice neyin var1?-dedim telaşla .gözlerini zar zor açtı gözlerini jasper ve onun resmine çevirdi
-nerde olduklarını bilmiyorum edward ta onları bulmaya gitti-dediğimde alice in gözlerinden 1-2 damla yaş süzüldü
-alice sen ağlıyorsun !tamam kardeşim her şey düzelecek-ama döndüklerinde dedim içimden…

22.BÖLÜM
gerçekten bana bu bekleyiş bir asır gibi geliyordu alice arada gözünü açıyor ve bana bakıyordu kızım sürekli karnımda kıpırdanıyordu korktuğumu anlamış olmalıydı karnımı sıvazladım
-şşş korkma bebeğim-sonra aklıma alice in yeteneği geldi
-alice geleceği görebiliyor musun?-dedim ona doğru döndüm elimi sıktı gözlerini zorla açtı
-göremiyor musun?-hayır anlamında gözlerini yukarı çevirdi saçlarını okşadım
-korkmuyorsun değil mi?-dedim gözlerini yukarı çevirdi gülümsedim ağzını açmaya çalıştı
-jas.…-
-tamam alice konuşmaya çalışma kendini yorma hadi sen dinlen onlar gelince ben sana haber vereceğim söz-dedim elini tutarak. gözlerlerini kapattı yarım saat kadar sonra edward içeri girdi koşarak kucağına atladım
-edward nerede kaldın ?onları bulabildin mi?-
-merak etme bebeğim buldum –hemen alice in yanına gittim
-alice geldiler-dedim saçını okşayarak gözlerini açtı ama jasper ı arıyora benziyordu onun yerine ben söyledim
-jasper nerede?-der demez içeri koştu alice i görünce yanına koştu
-alice ne oldu sana-dedi dudaklarına bir öpücük kondurdu carliste yanına geldi muayenehanesine götürdü alice hala elimi bırakmamıştı bende onlarla içeri girdim carliste muayene etmeyi bitirdikten sonra
-neyi varmış carliste iyileşecek değil mi?-dedi jasper
-yeni doğanlardan biri ona insanlık aşılamış-dedi carliste
-ne!?ben burada ne oldu onu bile bilmiyorum yeni doğanlar burada mıydı?!-dedim telaşla
-evet sonra da onları kovalamak için ormana gittik ufak bir çatışma –
-ufak?biz sizi burada 6 saat 25 dakikadır bekliyoruz-dedim
-yinede daha büyükleri var kızım sakin ol-dedi carliste hem kızgın hemde üzgündüm konuşurken karnımı tutuyordum
-bella heyecan yapma –dedi karnımı işaret ederek tamam anlamında kafamı salladım jasper ise alice in yanından ayrılmadan elini tutuyordu saçlarını öpüyordu
-peki alice insan mı olacak?-dedim şaşkınlıkla
-hayır yani kısmen yine aynı olacak sadece birkaç özellik kazandı –
-nasıl özellikler ?-dedi jasper
-yemek yeme doğurganlık ağlama ama bunlar dışında aynı olacak –
-vay be ama ona zarar verecek bir yanı yok değil mi?-dedim
-hayır endişe edilecek bir durum yok-işte bu harika bir şeydi o yeni doğana teşekkür bile edilebilirdi aslında çünkü alice in de bir bebeği olabilirdi
(alice ten)
kendimi garip hissediyordum kıpırdayamıyor konuşamıyor ama sesleri duyabiliyordum sadece ellerimi hissediyordum ve gözlerimi açabiliyordum jasper ı çok merak ediyordum bella benim için endişeleniyordu onu sakinleştiremiyordum ki şimdi bebeğe bir şey olacak diye korkuyordum heyecan yapmaması gerekiyordu sonunda herkes geldi jasper beni görür görmez yanıma koştu carliste beni muayene odasına götürürken bella nın elini bırakmadım onunda bizimle içeri gelmesini ve telaşlanacak bir şeyim olmadığını iyi olduğumu duymasını istiyordum jas ben bella ve carliste içeri girdik muayene ettikten sonra
-neyi varmış iyileşecek mi carliste-?dedi jasper
-yeni doğanlardan biri ona insanlık aşılamış –dedi carliste ne insanlık mı? Ben şimdi insan mı olacaktım yani?
-ne!?ben burada ne oldu onu bile bilmiyorum yeni doğanlar burada mıydı?!-dedi bella telaşla
-evet sonra da onları kovalamak için ormana gittik ufak bir çatışma –
-ufak?biz sizi burada 6 saat 25 dakikadır bekliyoruz-dedi korkmuş ve sinirlenmiş gibi
-yinede daha büyükleri var kızım sakin ol-dedi carliste konuşurken karnını tutuyordu işte bende bundan korkuyordum telaş heyecan onun için zararlıydı
-bella heyecan yapma –dedi karnını işaret ederek tamam anlamında kafasını salladı jasper ise benim yanımda duruyordu elimi tutup saçlarımı öpüyordu
-peki alice insan mı olacak?-dedi bella şaşkınlıkla işte sormak istediğim soru diye düşündüm
-hayır yani kısmen yine aynı olacak sadece birkaç özellik kazandı –
-nasıl özellikler ?-dedi jasper
-yemek yeme doğurganlık ağlama ama bunlar dışında aynı olacak –
-vay be ama ona zarar verecek bir yanı yok değil mi?-dedi bella beni seviyordu ve bende onu sanki gerçek kardeşim gibiydi
-hayır endişe edilecek bir durum yok-işte bu harika bir şeydi o yeni doğana teşekkür bile edebilirdim aslında çünkü benimde bir bebeğim olabilirdi artık …

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 29 Eyl. 2010, 16:32

neyyy Alice insen mı oldu yani affraid bu hikaye çok değişik bir yerlere gidiyor ama hadi hayırlısı yuppi
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 29 Eyl. 2010, 19:24

simyaci demiş ki:
neyyy Alice insen mı oldu yani affraid bu hikaye çok değişik bir yerlere gidiyor ama hadi hayırlısı yuppi

hehe süprizlerim devam edecekkk hıhı
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 29 Eyl. 2010, 21:16

simyaci demiş ki:

hehe süprizlerim devam edecekkk hıhı

süprizlerini bekliyorum :zz:
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyCuma 01 Ekim 2010, 15:32

23.BÖLÜM
(bella dan)
-peki carliste ne zaman düzelecek bunun nedeni ne?-
-bunun nedeni bella… bünyesi bunu kabul etmeye çalışıyor edecekte o yüzden de bu durumda ama en kısa zamanda düzelecek tabi bir tarih söyleyemem-
-yani bir 2 gün bir 2 hafta olabilir öyle mi?-
-belki bir 2 ay belki bir 2 saat yani hiçbir fikrim yok –carliste kapıyı açtı herkes içeri girdi olanları anlattıktan sonra edward düşüncelerini okumayı denedi ve başarılı oldu
-bella nın onunla kalmasını istiyor ve susadığını söylüyor-dedi
-tamam alice ben seninle kalırım –dedim yanağından öperek
-teşekkür ettiğini ve böyle yatmanın çok sıkıcı olduğunu söylüyor-dedi edward
-ve jasper ı seviyormuş endişelenmemesini söylüyor-dedi jasper sırıttı
-ben de okuldan bir iki kız arkadaşla buluşacaktım şimdi daha rahat gidebilirim-dedi gülerek
-komik olmadığını gelecekte öyle bir şey olmadığını ama ayağa kalktığında fena olacağını söylüyor-dedi edward hala pozitif olması harika bir şey kardeşimi gerçekten seviyordum
-tamam o zaman ben bücürük kardeşim için avlanıp kan getireyim –dedi emmet gülerek edward birden gülmeye başladı
-teşekkürler ayıcık diyor-dedi emmet e bakarak rose güldü ve emmet i arkasından iterek
-aldın cevabını ayıcık hadi bakalım gidelim –dedi onlar tam gidecekken
-hadi jasper biz de avlanalım –dedi edward
-tamam …seni seviyorum-deyip alice in yanağından öptü ve gittiler
-alice seninle edward yokken de anlaşmanın bir yolunu bulmalıyız birşekilde –dedim gülümseyerek konuşmaya çalışarak
-e..vet-dedi
-alice! Konuştun-
-sa..kin..-dedi
-ay harika bir gelişme!!! Şimdiden!!-carliste ye haber verdim
-konuşuyor carliste!-
-sahi mi?! Harika bir haber –
-ama kıpırdayamıyor –
-olsun sonuçta güzel bir gelişme var –dedi
-tam olarak konuşamıyor ne zaman konuşması düzelir?-
-konuştukça-dedi gülümseyerek alice in yanına döndüm
-konuşman konuştukça düzelirmiş-1ay sonra…

24.BÖLÜM
alice iyice iyileşmişti yemek yiyor ağlayabiliyor ve bazı insansal faaliyetleri gerçekleştirebiliyordu onun adına seviniyordum bunları yapabilmesiyle birlikte hala eski güzelliğindeydi de canım kardeşim jacob ı bu günlerde görmek mümkün değildi kristen ile birlikteydiler sürekli çok iyi bir kız hemde bana benziyor hatta aynım sadece kurt olan versiyonum ama kurt olmasına rağmen çok açık tenli bembeyaz gerçekten çok güzel ve iyi arkadaş olduğumuzu da söyleyebilirim bebeğimi ara sıra hatta artık çok sık hissedebiliyorum
bu sırada olan olaylar hamileliğimle ilgili etkiler yaptı herkesi özellikle de edward ı çok korkuttum alice ile ilgilenirken alice ölüm tehlikeleri geçirdi bu nedenle aşırı heyecandan ve korkudan bebeğimi düşürme riski atlattım bu nedenle de hamileliğim daha da kısa sürecek ama en azından ona bir şey olmadığına seviniyorum
(jacob tan)
evdeydim telefonum çaldı…
-alo-dedi harika bir ses
-kristen nasılsın-dedim sevinçle
-harika sen? -
-bende öyle –
-buraya gelir misin yemek hazırladım-gerçekten sürprizleri de onun kadar harikaydı
-harika olur –dedim
-tamam bekliyorum –dedi sevin dolu sesiyle
-seni seviyorum-
-bende seni hemen gelirim-dedim duş aldım giyindim ve yürüyerek gitmek için dışarıya çıktım evlerimizin uzak olmaması yani en azından çok uzak olmaması çok iyiydi 6-7 dakika sonra kapının önünde oldum
(kristen dan)
evde birkaç saattir yemek hazırlıyordum en sonunda kendimde hazırlanıp jake e telefon açtım
-alo-dedim özlemli bir sesle
-kristen nasılsın-dedi sevinçle bu beni de mutlu etmişti
-harika sen?-
-bende öyle-
-buraya gelir misin yemek hazırladım-
-harika olur-dedi
-tamam bekliyorum- dedim sevinçle
-seni seviyorum-
-bende seni hemen gelirim –dedi oturup beklemeye başladım…kapı çaldı jake gelmişti hemen boynun a atladım ikimizde düşüyorduk güldük bana sarıldı
-seni özledim-dedi alnımı alnına dayadım
-bende seni-dedim yemek yedik
-nasıldı?-dedim gülerek masayı toplarken
-gayet güzeldi birdahaki sefere yine yemekleri sen yapıcaksın ama-dedi belimden sarılarak (jacob tan )
tam dudaklarına yaklaşmışken birden kapı çaldı kristen gülerek nefesini verdi
-birini mi bekliyoruz-dedim
-hayır –kapıyı açtım gelen quil di
-jake bella! –korktum bella ya bir şey mi oldu
-bebek doğuyor!!!-
-ne –dedim heyecan ve sevinçle kristen quil ve ben hemen cullen ların evine gittik bella nın çığlıkları yükseliyordu beklemeye başladık edward içerde bella nın yanındaydı…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 2 EmptyCuma 01 Ekim 2010, 15:41

abowww bebek geliyorrr yuppi çabuk gelsin çabuk gelsin merak ettim ne olcak hıhı

Bella Jacob'ı Seçseydi..
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» bella's lullaby (bella'nın ninnisi) hikayesi..
» eclipse(rosalie ve bella'nın sahnesi) not:bella cullenlerde kalmaktadır ve gece odasına rosalie girer ve konuşurlar...
» Filmden resimler
» Edward Ve Bella
» Bella'nın Evrimi