Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bella Jacob'ı Seçseydi..

+5
edward bella and renesmee
yeşim zanbakçı
mrv rkn
edward bella and renesme
renesmee_bella cullen
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Paylaşım Gücü : 273
Tür : Vampir
Lakap : beyaz cadı-vampir kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 Left_bar_bleue0/0Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyC.tesi 02 Ekim 2010, 05:03

hıhı tüm anti jacob çıların ve benim ve edward ın intikamını alıyorum şeytan jacob tan
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyC.tesi 02 Ekim 2010, 16:41

renesmee_bella cullen demiş ki:
hıhı tüm anti jacob çıların ve benim ve edward ın intikamını alıyorum şeytan jacob tan
benim de intikamımı al ne sinir oldum ona kitapları okurken anlatamam şeytan sonuna kadar da TEAM EDWARD sevgi yuppi
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 Left_bar_bleue0/0Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyC.tesi 02 Ekim 2010, 20:00

25.BÖLÜM
(bella dan)
evdeydik edward ile televizyonun karşısındaki koltukta uzanmış televizyon izliyorduk…yani en azından deniyorduk…bir elimle bu sıralar sık sık sancılanan karnımı sıvazlıyor diğer elimle de edward ın elinden tutuyordum emmet quil jasper sam onlarda bir şeyler yapıyordu alice ve rose alışverişteydi esme ve carliste kitap okuyordu birden karnımda şiddetli bir sancı hissettim birden istemsizce kendimi kastım
-bella bir şey mi oldu?- edward ı telaşlandırmak istemiyordum
-şey…hayır…-ama ya kızıma bir şey olduysa derken ufak bir çığlık attım galiba…kızım doğuyordu
-bella?!!-
-be…bebek geliyor…-dedim ve çığlık atmaya başladım karnımı bir şeyle santim santim kesiyorlarmış gibi hissediyordum herkes bize döndü alice ve rose koşarak dış kapıdan geldiler hemen muayenehane ye gittik acıdan neler olduğunu göremiyordum ama tek gördüğüm edward ın sürekli yanımda durduğuydu ve tek hissettiğim acı da değil edward ın elleriydi saçlarımdaydı karnımın üstünü sıvazlıyordu ama duyduğum inanılmazdı bebeğimin sesini duydum!sadece
-anne-dedi bu inanılmazdı onun dışında etrafta koşuşturan carliste yi gördüm edward ona bunu söylemeliydim edward yanımda
-dayan aşkım lütfen-diyip saçlarımı öpüyordu
-ed…ward…-
-şşş –dedi sanırım canımın acıdığını anlatmaya çalıştığımı sanmıştı
-edward…kı…zım..ız konuşu…yor be…nimle…-3-4 dakikalığına herkes donmuş gibi bana bakıyordu ama acı azalıyor gibiydi herkes işini bırakmış ve öylece kalmıştı
-afedersiniz…doğ…urma…ya çalışı…yorum…da …yar…dım et…seni…z-dedim herkes uykudan uyanmış gibi tekrar işine döndü
-tamam bella merak etme hepsini anlatacak zamanımız olacak ama sana ne dedi?-
-sa…de…ce…an…anne…de..di-edward ın gülümsediğini gördüm bende ona gülümseyerek karşılık vermeye çalıştım sonra acı tekrar şiddetlendi ve carliste
-hadi bella nerdeyse doğdu-dedi hissediyordum karnımın hafiflediğini hissediyordum ve bir ağlama sesi duyuldu gözlerimi kapattım acı kesildi gözlerimi tekrar açtım edward a baktım o da renesmee ye bakıyordu yavaşça onu kucağına aldı yanağına tatlı bir öpücük kondurdu kolumu yavaşça kendine doğru çekip renesmee nin başına destek olacak şekilde koydu yanağına dokundum bana bakıyordu boncuk gibi kocaman gözleri vardı elini uzattı ve o da benim yanağıma dokundu dokundu ve yine sesini duydum
-anne-dedi
-edward bunu sen de duydun mu?-
-neyi?-carliste dışarı çıktı dışarıdakilere
-renesmee sağlıklı olarak doğdu ama yarı insan olduğundan mikrop kapmasını istemiyorum bu yüzden birkaç gün içeriye girmeyeceğiz-sadece kızım edward ve ben …

26.BÖLÜM
(jacobtan)
bela nın sesi kesildi bi ağlama sesi duyuldu carliste dışarı çıktı
-renesmee sağlıklı olarak doğdu ama yarı insan olduğu için mikrop kapmasını istemiyorum bu yüzden birkaç gün içeriye girmeyeceğiz-
renesmee…adı çok güzeldi bu meşhur bebeği daha da merak etmeye başlamıştık…yani en azından ben.
(bella dan)
benim tatlı bebeğim hemen kucağımda uykuya dalmıştı bile edward fısıltıyla
-bella duydun mu demiştin neyi duydum mu?-
-konuştu bana yine anne dedi onu sadece ben mi duyuyorum?-
-sanırım öyle bunu carliste a sorabiliriz –dedi ikimizi de öperek
-ama şimdi sormayalım yanımızda kal –dedin ona doğru yaklaşarak
-tamam sen nasıl istersen-dedi renesmee gözlerini açtı ikimizde baktı gülümsedi
-günaydın kızım-dedim alnından öperek ağzını hiç kıpırdatmadan
–sizi seviyorum anneciğim anneciğim-dedi
-edward bunu da mı duymadın?-
-hayır bunu duydum –dedi şaşkınlıkla bakarak
-nihayet..bizde seni seviyoruz prenses-dedim nessie ye incecik güzel sesiyle küçük kahkahalar atar gibi güldü bu çok güzel bir şeydi
birkaç gün sonra …
carliste içeriye girdi doğduğundan beri kızımı kucağımdan bırakmamıştım hatta edward ın kucağına almasına bile fırsat vermemiştim 7 gün 24 saat kucağımda yatıyorduk
-evet bella edward ve küçük vampir ehlike geçti hayata dönebilirsiniz dedi alice emmet esme rosal,e jake jasper ve diğer kurtlar içeriye girdiler
(jake den)-
içeriye girdik bella nın kucağında yatan bebeği gördüğümde…tüm dünyama ikinci bir ışık doğdu …renesmee…

edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Paylaşım Gücü : 84
Lakap : edward-bells-renesme-alice-emment.Cullen family

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 Left_bar_bleue1/3Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (1/3)

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyPaz 03 Ekim 2010, 17:06

way canına süper yeni bölüm ne zaman gelcek nolur yalwartamaaaaaaaaaaaaaaa nolur ya kaç gündür girmiodm grdm bir çok bölüm ü bir anda okudum ve çook etkilendimm nolur ha bu arada face de sitem biraz çoğalsın yayınlıcam yani unutmadım =) hikayeyi hemen koy girer girmez
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyPaz 03 Ekim 2010, 19:14

edward bella cullen özür dilerim ama hikayemin başka biri tarafından yayınlanmasını istemedğimi söyledim gerçekten kimsenin yayınlamasını istemiyorum yani buna sende dahilsin
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 Left_bar_bleue1/3Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (1/3)

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyPtsi 04 Ekim 2010, 13:15

yok ben bunu deil ben aşk masalını yayınlıcam izinli bunu sorduğumda zaten hayır dedin bende tamam dedim yani ben bunu yayınlamıcam asıl yanlış anlaşılma için sen kusura bakma
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyPtsi 04 Ekim 2010, 13:16

haaa bu arada hikayenin devamını koyarmısın nolurr
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptySalı 05 Ekim 2010, 18:09

27.BÖLÜM
…renesmee…renesmee…renesmee…adeta bütün hayatım o bebek olmuştu mühürlenmek …ama….ama nasıl olurdu zaten birine mühürlüyken nasıl olurdu?
Kristen mühürlendiğimi anlamıştı olamaz!!! Sadece o değil herkes!
-jake… –dedi kristen titreyen sesiyle
-kristen !!-dedim arkasından bağırdım ama yetişemedim dönüşüm geçirip gitti aman tanrım hayatım bir anda alt üstü olmuştu kimse konuşmuyordu renesmee ye doğru yürüdüm bana bakarken kollarını uzattı kucağıma aldım ne kadar da tatlıydı böyle bir bebek daha önce hiç görmemiştim saçları kıvırcık dalgalı kızıla yakın bronz rengiydi bembeyaz pamuk gibi bir teni vardı çok güzel kokuyordu daha birkaç gün önce doğmuş olmasına rağmen 2 yaşındaki insan bebeklerini andırıyordu yumuşacık saçları beline kadar gelen hayatımda gördüğüm en güzel bebekti ama aynı anda iki kişiye mühürlenmek nasıl olmuştu hala kristen a mühürlüyken aynı anda nasıl bu yeni doğan meleğe mühürlenmiştim?elini bana doğru uzattı yanağıma dokundu ve bana bir şeyler gösterdi böyle bir yeteneği olduğunu carliste tan öğrenmiştim bana beni sevdiğini gösterdi gülümsedi ve bana kristen ın yüzünü gösterdi
-yanına gitmelisin-diye bir ses duydum bu onun sesi miydi?diye içimden geçirdim
-evet- dedi gülümseyerek yavaşça yanağından öptüm bella nın kucağına bıraktım bana parlayan gözleriyle baktı hemen arkamı döndüm ve koşarak kristen ı bulmaya gittim …

28.BÖLÜM
kurda dönüşüm koşmaya başladım la push a gittim her zaman gittiğimiz kumsalda değildi hemen onunla gittiğimiz her yere baktım…ama bulamadım bu benim suçum değildi bunu oda biliyordu ama bu tepkiyi vermesi gayet normaldi onu kırdığımı biliyordum sonra onun evi aklıma geldi ilk bakmam gereken yeri nasıl da unutmuştum evinin kapısının önüne geldim insan haline döndüm ve hemen içeriye girdim odasındaki yatağa uzanmış ağlıyordu yanına gittim oturdum bana öylesine kırgındı ki geldiğimi fark etmeden ağlamaya devam etti saçlarına dokundum birden irkildi bana döndü
-neden jake ?neden ben?-dedi boynuma sarılarak
-özür dilerim kristen böyle olmasını ben istemedim biliyorsun beni affet –dedim acıyla
-biliyorum –dedi
-seni hala aynı şekilde seviyorum lütfen bunu bil –dedim ağlamaya devam ediyordu
-ama artık sevgini biriyle paylaşmak zorundayım seni biriyle paylaşmak zorundayım-
evet tam da böyleydi bende ikisini de sevmek zorundaydım ikisinden birini seçemezdim ki bella yı yavaş yavaş anlamaya başlamıştım ona bu acıyı yaşatmıştım
-jake biraz yalnız kalmak istiyorum-
-ama…-
-jake lütfen –
-tamam seni çok sevdiğimi unutma sakın –dedim saçlarını öperek evden istemeyerek çıktım aklıma renesmee geldi…renesmee…hemen cullen ların evine doğru koşmaya başladım geldiğimde bells ve edward renesmee yle oynuyordu aman tanrım! Nessie yürüyor!! Ne kadar çabuk! Hatta yürümekle kalmayıp konuşuyor da…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptySalı 05 Ekim 2010, 18:37

vay anasınııııı bak sen şu Jake'e Mad canım yeni bölümü en kısa zamanda bekliyorum lütfen fazla uzatma aralarını Razz
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptySalı 05 Ekim 2010, 19:07

tamam hatta ben seni hiiç kırmıyım hemen koyıyım Very Happy

29.BÖLÜM
neredeyse dizime kadar gelen boyuyla bembeyaz teniyle bronz rengi beline kadar gelen saçlarıyla boncuk gibi parlak ve güzel gözleriyle uyan çok şirin beyaz bir elbise fırfırlı kısa çorap ve beyaz kurdeleleri olan minicik beyaz ayakkabılar giydirmişlerdi bu elbise çoraplar ve ayakkabıları bella hamileyken kristen ve ben almıştık.renesmee yi izlerken yanındayken kimse hatırlatmasa kristen ı hatırlamayacaktım bile ama kristen ın yanındayken de renesmee yi hatırlamazdım bella ve edward yerde oturmuşlardı renesmee zıplayarak koşuyor sonra da edward ve bella nın kucağına atlıyordu üçü de kahkahalar atıyordu edward renesmee yi gıdıklıyor renesmee ona sarılıyor sonrada bella nın kucağına atlıyordu ikisine de sarılıp öpüyordu sonra benim geldiğimi gördü edward ın kucağından indi yanıma geldi
-meraba jake-dedi gülerek sanki beni yıllardır tanıyormuş gibiydi
-merhaba nessie nasılsın ?-dedim kucağıma alıp sarılarak
-iyiyim hemde çok konuşabiliyorum-dedi bella ların yanına giderken
-evet …hemde çok iyi konuşuyorsun-dedim yanağından öperek
-selam jake-dedi bella
-merhaba-dedi edward selam bella –dedim yanlarına oturdum
-jake sen renesmee ye bakarsan biz de bella ile avlanmaya gidebilir miyiz doğumdan sonra bella için kan gerekli-
-tabiki büyük bir zevkle bakarım-dedim
-o zaman sen jake ile kal tamam mı meleğim biz hemen döneriz-dedi bella renesmee ye sarılarak
-tamam anneciğim –dedi nessie büyük bir tatlılıkla sonra tekrar kucağıma geldi edward avlanmaya gittiler…
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptySalı 05 Ekim 2010, 19:12

ayh canlar yhaaa ne kadar da mutlulaaaar sevgi
y.b için çok teşekkürler canım yuppi
hatta 30.yu da paylaşabilirsen ço mükemmel olur hıhı
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptySalı 05 Ekim 2010, 19:24

buyrunnnn

30.BÖLÜM
-jake hadi gel sana odamı göstereyim-
-tamam tatlım-dedim kucağımdan indi elimden tutu bella ve edward ın odasının yanındaki odaya götürdü burası eskiden misafir odasıydı kapıyı açtı içerisi çok güzel olmuştu edward ın bella nın diğer cullen ların resimleri vardı yatağının başında ise benim resmim vardı bahçede otururken çekilmişti hemde
-dündün anneme herkesin resmini istediğimi konuşamadığım için dokunarak gösterdim senin resmini de dün bahçede otururken çekti –dedi bu çok hoşuma gitmişti beni seviyordu resmimi odasında hemde baş ucunda taşıyordu
-ama daha odamda yatmıyorum annem ve babamın yanında yatıyorum yalnız yatmaya korkuyorum –dedi biraz sessizlik oldu
-jake sana bir şey sorabilir miyim?-
-tabiki sor meleğim-dedim
-sen beni sevmiyo musun?- dedi suratını asıp kucağıma tırmanarak
-buda nerden çıktı şimdi seni tabiki çok seviyorum-dedim sarılıp kokusunu içime çektim
-kimseye söylemedim ama daha doğmadan önce annemin karnındayken olanları hatırlıyorum sende söyleme tamam mı?-
nasıl yani bu nasıl olur
-peki ama neyi hatırlıyorsun ki böyle bir şey dedin?-dedim saçlarımı yüzünden çekip yanağından öptüm
-annemi bir yere götürdün ve beni öldürmek istedin sen annemi seviyordun değil mi?-dedi
-e…e…evet yani ama eskidendi …hemde…yani seni çok seviyorum sana asla böyle bir şey yapmayı düşünmem –dedim hemen gülümsemeye başladı
-iyi o zaman bak buna sevindim ben de seni çok seviyorum jake-dedi sarılarak
-peki jake benim uykum geldi benimle uyur musun?-dedi esneyip gözlerini ovuşturdu başını omzuma koydu ve gözlerini kapattı
-tamam meleğim-dedim yavaşça ayağa kalktım yorganı açtım yavaşça yatağa yatırdım ayakkabılarını çıkardım yatağı oldukça büyüktü edward ve bella nın yanında beşik vardı ama bu daha büyüktü ve yanında yatabileceğim için burasını daha çok sevmiştim yanına yattım üstünü örttüm bana sarıldı gözlerini açmadan yarı uyur bir şekilde
jake sen bana mühürlendin değil mi?-dedi ben…bunu ona nasıl anlatabilirdim ki o daha bir bebekti evet sana deli gibi aşığım sana olduğum kadar kristen a da mı aşığım deseydim
-kristen diye bir kurtada mühürlendin değil mi?- annem ve babam uyuyorum sanarken konuşuyordu bende gizlice dinledim –
-şey…evet…yeni…ben-
merak etme bunu bildiğimi söylemem babam benimde annem gibi düşüncelerimi okuyamıyor –
-evet prenses…ben sana da kristen a da mühürlüyüm ana bu bir sır tamam mı?-
-tamam ama ben daha bebeğim ben büyüyüne kadar sadece kristen ı sevsen olmaz mı?-
dedi esneyerek
-yapamam nessie-dedim burnunun üstüne bir öpücük kondurdum
-tamam o zaman –dedi ve uykuya daldı…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptySalı 05 Ekim 2010, 19:38

ayh yirim onu beeeen en favori karakterim zaten Renesmee hıhı tavırları felan da pek bir bilmiş hani :zz:
canım y.b istersem çok olurum biliyorum o yüzden arayı uzatma demekle yetineceğim sevgi
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyÇarş. 06 Ekim 2010, 03:55

simyaci demiş ki:
ayh yirim onu beeeen en favori karakterim zaten Renesmee hıhı tavırları felan da pek bir bilmiş hani :zz:
canım y.b istersem çok olurum biliyorum o yüzden arayı uzatma demekle yetineceğim sevgi

merak etme canım uzatmam Very Happy
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyÇarş. 06 Ekim 2010, 05:01

okuyucu sayım aaaaazzzzzz olduğundan bekletmeye gerek yok

31.BÖLÜM
(bella dan)
avlanmayı bitirdikten sonra eve dönmeye koyulduk av çok uzun sürmüştü çünkü doğumda çok fazla vampir kanı kaybetmiştim
-doydun değil mi aşkım sana biraz daha dağ aslanı bulabilirim-dedi belimden sarılarak
-hayır doydum hem aklım nessie de kaldı-
-tamam ama eminim jacob ona çok iyi bakıyordur-
-evet bencede ama kızımızı şimdiden çok özledim –
-bende –dedi omzuma yaslandım eve doğru yürümeye başladık…eve geldiğimizde alice i gördüm
-selam alice nessie nerde?-
-jake ile odasındaydılar-dedi sırıtarak
-tamam ben bir bakayım sonra görüşürüz –hemen yukarıya çıktım kapıyı açtım jake nessie yi kucağına almış yatıyordu saçlarıyla oynayarak ninni söylüyordu
-selam jake-dedim sessizce fısıltıyla konuşarak
-ah merhaba bells renesmee uyudu onunla kalmamın sakıncası var mı?-
-hayır siz uyuyun-dedim gülerek içeri girdim kızımı öptüm ve çıktım edward geldi
-neredeymiş?-
-jake de yanında uyumuş-suratını astı
-edward yapma ama –dedim giderek yanağına dokundum
-önce sana asılıyordu şimdide kızıma bu çok gıcık bir şey-
-ama bence nessie de onu seviyor-
-galiba buna alışmalıyım-dedi güldü
-suratını asma ama-dedim dudağına küçük bir öpücük kondurarak hemen gülmeye başladı
-emredersiniz prenses hazretleri-dedi kucağına aldı odamıza gittik
(jacob tan)
nessie ile birlikte uyuya kalmışım rüyamda nessie nin büyüdüğünü gördüm büyümüş hali ile kucağımda uyuduğunu gördüm birden uyandım renesmee kucağımda uyuyordu irkilerek uyanınca gözlerini açtı
-bir şey mi oldu jake ?-dedi bana uykulu gözlerle bakarken
-bir şey yok canım ben mi uyandırdım?-
-hayır zaten uykumu aldım –dedi gülümseyerek
-istersen kalkalım hem sende yemek ye-dedim
-insan yemeği mi?- ama onlar hiç güzel değil-
-ama onları da yemelisin bitanem –
-peki ama acıkınca yesem olmaz mı?-
-peki o zaman- kucağımdan indi keşke kalkmasaydı daha bi bebekti ama ona aşıktım…hemen bende kalkıp kucağıma aldım yatağa yatırdım gıdıklamaya başladım kahkaha atıp gülmeye başladı
-jake …yapma….gıdıklanıyorum…-deyip gülmeye devam etti o sırada durdum ve yaklaşıp dudaklarına yapıştım…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyÇarş. 06 Ekim 2010, 09:15

dur Jacob küçücük çocukla ne hayaller kuruyorsun öyle a-aaahh Mad inş. Edward gelip görür ve kafanı koparır :zz: hıhı
bence Edward çok ama çok haklı ben de aynen öyle düşünmüştüm kitabı okurken hıhı
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyÇarş. 06 Ekim 2010, 15:45

ayh jake azına vururum dur bee yaaaa yeni bölüm ne zaman vee bu hikaye hiç bitmesin nolur la devam devam
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyÇarş. 06 Ekim 2010, 16:56

32.BÖLÜM
tabiki ne olduğunu anlamamıştı ve bir iki saniye sonra beni itmeye başladı hemen geri çekildim bana şaşkın gözlerle baktı sonra da
-jake ben daha bir bebeğim bir daha benimle konuşma!-dedi ve koşarak aşağıya indi aman tanrım ne yapmıştım ben böyle evet evet o daha bebekti hem de dün doğmuş bir bebek ama ona bakarken sanki karşımda yıllardır tanıdığım ve aşık olduğum kız duruyordu hemen peşinden gittim merdivenlerde oturmuş duruyordu yanına gittim dudağını sarkıtmış duruyordu
-nessie?-dedim yanına oturarak
-bir daha benimle konuşma jacob!-
-nessie özür dilerim –dedim yanına oturarak ayağa kalktı
-jake sen şu anda benim arkadaşımsın bu yaptığın hiç doğru değil hem de kristen ne olacak?-dedi sanki büyümüşte küçülmüş bir hali vardı hemde kristen ı bana hatırlatarak çok iyi yapmıştı
-peki haklısın…. Ben tam bir salağım – dedim başımı ellerimin arasına alarak ellerini beline koydu
-hayır değilsin –dedi kucağıma tırmanarak
-ama kristen ın yanına git o aman seni affederim-dedi yanağına kocaman bir öpücük kondurdum
-tamam meleğim-dedim o aşağı bende kristen ın yanına gitmeye koyuldum
(bella dan)
renesmee jacob ın kucağında merdivenlerden iniyordu
-merhaba anneciğim-dedi
-günaydın kızım iyi uyudun sanırım –dedim kucağıma alarak
-evet-dedi yanağımdan öperek
-bells ben kristen ın yanına gidiyorum-dedi
-tamam jake yine gel-dedim
-tamam sonra görüşürüz meleğim –dedi nessie yi boynundan öptü ve gitti işte beklediğim mutlu aile tablosu buydu…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyÇarş. 06 Ekim 2010, 22:01

aman ne mutlu aile tablosu onun mutlu anlayışını bilemem ama şahsen Jacob olmasa daha mutlu olurum gibime geliyor hıhı canım lütfen yeni bölümü koy devamını sabırsızlıkla bekliyorum :zz:
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyPerş. 07 Ekim 2010, 12:41

yeni bölümü çoookı merak ediyorumm hemen koy nolur bu jacop aklını bi başına toplayamadı
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyPerş. 07 Ekim 2010, 17:28

33.BÖLÜM
(jake ten)
kristen ın evine gittim içeri girdim resmime sarılmış oturuyordu geldiğimi anlamıştı içeriye girdim
-kristen …yalnız kalmak istemiştin bu kadar yalnızlık yeter mi?- kalktı boynuma sarıldı bende ona sarıldım
-evet…seni çok özledim –dedi
-bak renesmee daha bir bebek…zaten aramızda bir şey henüz yok ve olmaz da- ama olmaz kısmına ben bile inanmamıştım
-bak jake aranızda bir şey olacağını biliyoruz-…ona mühürlendin bu senin suçun değil kimsenin değil bunu da biliyordum bir gün ikimizden birinden vazgeçeceksin ve bu ben olabilirim –
-kris…-
-jake bu bir gün olacak ben bunu hatırlamamaya çalışacağım sen de ne bana ne de kendine hatırlatmayacaksın tamam mı?-dedi gözlerinden birkaç damla yaş süzüldü
-tamam mı ?dedim jake?-yutkundum
-tamam-dedim sarılarak
(alice ten)
birkaç gündür kesik kesik görüntüler geliyordu ama bu gün gördüğüm her şeyi açıklıyordu hemen salona gittim herkes oradaydı
-beni dinleyin! Bir Voltri buraya geliyor! –
-neden ki?- dedi bella
düşüncelerini bilmiyorum ama renesmee için olmasından korkuyorum –dedim sonra
-edward sen düşüncelerini duyabiliyor musun?-
-hayır eğitimli bir Voltri olmalı –dedi
-renesmee için mi ?ama neden?-dedi bella renesmee bella nın kucağında korkmuş gözlerle bakıyordu bella renesmee ye daha da sarıldı carliste konuştu
-daha önce vampir dünyasında yarı insan yarı vampir bir bebek hiç olmadı bu nedenle onun zararlı olduğunu düşünüyor olabilirler-dedi
-beni öldürürler mi?-dedi renesmee korkarak bella ya sarıldı
-tabiki hayır bitanem-dedi edward emmet geldi
-biz buna izin vermeyiz prenses –dedi gülerek renesmee nin burnunu sıktı – nessie de gülerek onu yanağından öptü
-merak etmeyin kararlarını izliyor olacağım-dedim ciddiyetle…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyPerş. 07 Ekim 2010, 17:53

haoummm zaten Volturiler de olmasa hiç actionımız olmayacak vallahi hıhı
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyPerş. 07 Ekim 2010, 19:09

34.BÖLÜM
(bella dan)
korkmaya başlamıştım renesmee nin de korkmaya başladığını hissetmiştim edward yanımızda bize sarılmış alice ve carliste ile konuşuyordu alice:
-üç dört saat sonra burada olur-dedi
-niyetini bilmiyoruz bu kadar ön yargılı olmaya gerek yok ancak tabiki tedbir alacağız –dedi carliste neden bilmiyorum ama içimde kötü bir his var edward düşüncelerini okuyamıyor alice geleceğini göremiyor ya tehlikeli biriyse ve renesmee için geliyorsa

(jake ten)
kristen ile renesmee nin yanında kaldığımdan daha fazla kaldım ve onu çok özledim ama kristen ın yanında olmaktan da çok mutluyum bunu oda anlıyordu
-jake hadi nessie nin yanına git –dedi dudağımdan öperek
-hayır biraz daha kalmak istiyorum –
-bak seninle bir anlaşma yapalım 1 gün benim yanımda bir gün onun yanında kal..tamam mı?-aslında bu fikir bana oldukça cazip gelmişti
-peki bu oldu işte ama o zaman şu anda seninle kalmalıyım –
-tamam o zaman –dedi akşama kadar uyumadık saat 12 olduğundan o uyudu bende onunla uyudum…uyandığımda saat 10 a geliyordu gitmek zorunda olmak hem çok üzücü hemde harikaydı 2 kişiye mühürlenmek demek hayatında 2 merkezinin olmasıdır birinin yanında olmalı asla tatmin etmez birinin yanındayken kalbinin yarısı yoktur ancak ikiside yanında olursa tam olarak yaşıyor olursun uyandım oda gözlerini açtı
-günaydın meleğim-dedim sıkıca sarılarak gülümsedi
-günaydın-dedi esneyerek sonra biraz suratını astı
-evet…hadi bakalım kalk ve hazırlan –dedi yanımdan kalkarak bu konunun onu fena halde kırdığını ve sinirini bozduğunu biliyordum ve suçlusu bendim kalktım ellerinden tuttum
-meleğim…bunların hepsi benim suçum hepsi benim hatam keşke hiç doğmamış olsaydım!!!! Keşke hiç var olmasaydım !!! beni tanımamış olsaydın ve mutlu olsaydın! Keşke –sözümü kesti
-hayır böyle düşünme aşkım kendine haksızlık ediyorsun –
-hayır kristen bu doğru ben aptalın bencilin tekiyim –devam edecekken dudakları dudaklarımı susturup adeta mühürledi bu nessie nin yanına gitmemi zorlaştıracak bir hareketti yavaşça benden ayrılıp uzaklaştı gözlerime baktı ve bende renesmee nin yanına gitmek için yola koyuldum derken telefon çaldı arayan bella ydı
-alo bella?-
-jake benim nessie-
-efendim meleğim?-
-geleceksin değil mi?-
-yoldayım merak etme prenses geliyorum –
-tamam o zaman bay bay-dedi ve kapattı beni özlemişti işte bu beni mutlu etti kurda dönüşüp daha hızlı koşmaya başladım…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyPerş. 07 Ekim 2010, 20:41

ya ya sen öyle san hapı yuttunuz haberiniz yok hıhı
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyCuma 08 Ekim 2010, 15:34

arkadaşlar yeni bir hikaye yazıyorum ...SOKAK DANSÇILARI... gençlik hikayesi okumak isterseniz burdada yayınlayabilirim yorum bekliyorum.
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyCuma 08 Ekim 2010, 15:34

süper devam lütfen hemde bir deil bir kaç bölümm olsa süper olurr
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyCuma 08 Ekim 2010, 15:46

yazıyım yani?
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyCuma 08 Ekim 2010, 15:55

eved nasıl bir hikaye neyi içeriyor ve yeni bölüm lütfen
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyCuma 08 Ekim 2010, 17:30

yaa yeni bölüm yeni bölüm ve yeni hikaye yeni hikaye yeni bölüm yeni hikayee =)
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 3 EmptyC.tesi 09 Ekim 2010, 04:33

35.BÖLÜM
evin önüne geldiğimde kurt formundaydım renesmee arkası dönük bir şekilde çimenlerde oturuyordu yanına gittim birden beni gördü ve çığlık attı elleriyle gözlerini kapattı bunu nasıl unutmuştum daha önce hiç kurt görmedi hemen insan formuma döndüm
-şşş! Ness benim jake-parmaklarını araladı ve bana baktı
-jake ödüm koptu!-dedi dudağını sarkıtarak
-afedersin meleğim daha önce kurt görmediğini unuttum –dedim sarılarak oda bana sarıldı ama onda sanki bir farklılık vardı sanki iyice uzaklaşıp dikkatlice süzdüm bana baktı
-ne oldu?-
-şey…sanki sende biraz değişiklik var – güldü
-carliste dedemin dediğine göre her gün yarım yaş büyüyormuşum-bu aslında…şey yani çok güzel bir durum ne kadar çabuk büyürse aşkıma karşılık verebilir ama kristen…
-hmm ne kadar güzel-dedim sırıtarak
-evde kimse yok mu?-
-annem doğumumda çok fazla kan kaybettiğinden artık daha sık ve daha fazla susuyor o yüzden avlanmaya gittiler alice halam banyodaydı birazdan gelir-
-tamam –dizime doğru yattı
-jake efendim meleğim-
-sen sadece benim kutrumsun değil mi?-güldüm
-evet aşkım-
-jake…şey an azından ben büyüyene kadar arkadaşım olsan –onu kucağıma aldım yüzümü yüzüne yaklaştırdım
-meleğim yapamam lütfen…bak bir gün kristen ve senin aranda kendiliğinden olacak bir seçim yapacağım ve büyük ihtimalle seni seçeceğim ve- -alice içerden geldi
-ah…pardon böldüm galiba afedersiniz-dedi alice
-hayır alice-dedim geldi oturduk
-jacob seninle bir konuda konuşmamız gerekiyor –
-ne konuda?-
-Voltri…dinle…renesmee nin zararlı olabileceğini düşünen ve ona zarar vermek için gelen bir Voltri olduğundan şüpheleniyoruz en son gördüğüm görüşe göre adı Michelle edward düşüncelerini okuyamıyor bende geleceğini göremiyorum eğitimli bir Voltri –
-tamam o zaman bu sırada ne olursa olsun bana da haber verirsiniz değil mi?-
-tabiki…şey sen nessie ile kalırsan bende diğerleriyle avlanmaya gideyim hemde Michelle i gördüğüm yerleri arayacağız nessie seninle güvende olur-
-tamam sen git alice-
-sağol jake…sonra görüşürüz nessie-deyip nessie yi öptü
-bay bay hala- dedi…

Bella Jacob'ı Seçseydi..
3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» bella's lullaby (bella'nın ninnisi) hikayesi..
» eclipse(rosalie ve bella'nın sahnesi) not:bella cullenlerde kalmaktadır ve gece odasına rosalie girer ve konuşurlar...
» Filmden resimler
» Edward Ve Bella
» Bella'nın Evrimi