Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!

+5
mrv rkn
MisSwan*
Twilight Wampiri
jacopss
dewil
9 posters
YazarMesaj
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Tür : Vampir
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  Left_bar_bleue0/0Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  Empty_bar_bleue  (0/0)

Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  Empty
MesajKonu: Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!    Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  EmptySalı 31 Ağus. 2010, 14:08

Videonun Adı: Robert Pattinson 7/13/09 Remember me set.
bu video ;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ... r_embedded
videonun başlarında kız çekiyorum filan dio çek çek

ve maili..
“Ben ve ailem tam 27 günlüğüne Amerika’ya tatile gitmiştik. İlk başta Miami sonra Boston sonra New York’a gidecektik. Ben yanımda bilgisayarımı da götürmüştüm, her saatimi Robert’i araştırmakla geçiriyordum.

En sonunda beklediğim an gelmişti biz New York’a gidiyorduk ve Robert da “Remember Me” çekimlerindeydi ve elimde de çekimlerin adresi vardı. Biz New York’a gittiğimizde günlerden Cumartesi’ydi ve Cumartesi - Pazar çalışmıyorlardı ve ben sabırla bekledim Pazartesi olmasını, en sonunda Pazartesi oldu ve ailemde Robert Pattinson’a ne kadar hasta olduğumu bildikleri için beni verilen adrese götürdüler.

Ama Robert’in ne çekim arabası vardı görünürde, ne de kendisi. Aynı yeri tam 3 kez turladık ve sonra yok herhalde diyip beni zorla bir müzeye götürdüler. Ben o anı çok hatırlıyorum, o müzeye gidiş anını, kafamda sadece su vardı; “Koskoca New York’a gelmişim, Robert da burada ve ben onu göremiyorum…” Neyse sonunda annemi müzeden sonra bir daha oraya bakmaya gitmeye ikna ettim. Müze gezimiz bitmişti ve taksiye adresi gösterip oraya gitmemizi söyledim. Taksinin ilk bıraktığı yerde de hiç araba, karavan falan yoktu. Annem “Üzülme. haydi biraz da aşağıya doğru yürüyelim, belki oradadır” dedi. Sonra oraya doğru yürüdük.

Biraz ilerledikten sonra bir kaç karavan ve üzerinde prodüksüyon yazan arabalar görmeye başladık. Annem, “Kesin burada” dedi. Kalabalık artmaya başladı, daha çok kızlardan oluşan bir kalabalık. Oradaki bir adama sorduk, sanırım Robert’in korumasıydı. “Robert Pattinson’un oynadığı Remember Me seti mi?” diye sordum. “Evet” dedi, o an kafamdan aşağıya bir kaynar su indi, annem benim yüz ifademi söyle belirtiyor; “Yüzü domatese döndü.” Diyor.

Direk kızların önüne konulmuş çitlerin arkasına geçtim ve hatta herkesi iteleyerek en öne ulaştım. 1 ya da 2 saat bekledikten sonra Robert dışarı cıktı ve bağrışlar koptu. O an yani gerekten anlatılmaz yaşanır bir andı. Hayatımın en mutlu anıydı diyebilirim. Hala inanamıyorum onu gördüğüme, ama fotoğraf çektiremediğime çok üzülüyorum, hoş zaten kimse resim çektiremedi o gün. Offff. Neyse muhteşemdi, inşallah bir gün sizler de benim gibi onu görebilirsiniz.

AlINTIDIR.
UMARIM BİZDE GÖRÜRÜZ YAV

ya kafayı yiyiycem video açılmıyo ağla ağla ağla
jacopss
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
jacopss

Paylaşım Gücü : 118
Tür : Kurt Kız
Lakap : SeyMa=Job=

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  Left_bar_bleue0/0Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!    Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  EmptySalı 31 Ağus. 2010, 14:11

yha ne şans ama ben hep rüyalarda görüyorum bi gerçek hayata geçemedik Very Happy
Twilight Wampiri
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight Wampiri

Paylaşım Gücü : 177
Tür : İnsan

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!    Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  EmptySalı 31 Ağus. 2010, 15:14

kıskandım ya Rolling Eyes
MisSwan*
Eclipse | Kıdemli Hayran
Eclipse | Kıdemli Hayran
MisSwan*

Paylaşım Gücü : 569
Lakap : Mbilgin@

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!    Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  EmptySalı 31 Ağus. 2010, 16:04

Darısı başımıza Very Happy
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!    Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  EmptySalı 31 Ağus. 2010, 16:12

aminn
Rolling Eyes
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!    Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  EmptySalı 31 Ağus. 2010, 18:06

eğer iyi bir çocuk olursanız bir gün şirinleri görebilirsiniz hıhı
eğer iyi kızlar olursak bir gün Rob'ı görebiliriz hıhı
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!    Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  EmptyÇarş. 01 Eyl. 2010, 11:56

simyaci demiş ki:
süper
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!    Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  EmptyCuma 03 Eyl. 2010, 20:45

simyaci demiş ki:

hıhı
hıhı
Ashley Greene
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
Ashley Greene

Paylaşım Gücü : 1

MesajKonu: Geri: Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!    Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  EmptySalı 07 Eyl. 2010, 17:13

Sad Sad
Roblar...
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
Roblar...

Paylaşım Gücü : 59
Lakap : ROB

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!    Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  EmptyPerş. 15 Eyl. 2011, 18:02

kıskadırıyo ya bende görmek istiyorum ağla
vamp_girl
Moderatör Adayı
Moderatör Adayı
vamp_girl

Paylaşım Gücü : 316
Lakap : vampgirl_deli kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!    Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!  EmptyPerş. 15 Eyl. 2011, 18:08

ne şanslı kız ağla

Bomba!!Bir Türk kızı Robert Pattinson'ı film setinde canlı canlı gördü!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson “Bel Ami”nin Setinde
» Robert Pattinson : WFE Büyük Bir Film Gibi Hissettiriyor
» New Moon Setinde Robert Hakkında Öğrendiğim 15 Şey
» Robert Kristen'i On The Road setinde ziyaret etti <3
» Robert Pattinson'un En Sevdiği Film