Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Sara Gruen, Rob ile Olan Sahnesini Anlatıyor 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Sara Gruen, Rob ile Olan Sahnesini Anlatıyor 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sara Gruen, Rob ile Olan Sahnesini Anlatıyor

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Sara Gruen, Rob ile Olan Sahnesini Anlatıyor Left_bar_bleue0/0Sara Gruen, Rob ile Olan Sahnesini Anlatıyor Empty_bar_bleue  (0/0)

Sara Gruen, Rob ile Olan Sahnesini Anlatıyor Empty
MesajKonu: Sara Gruen, Rob ile Olan Sahnesini Anlatıyor   Sara Gruen, Rob ile Olan Sahnesini Anlatıyor EmptySalı 07 Eyl. 2010, 11:09

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şu an montajda olan, kitaptan uyarlanan Water for Elephants'ın yazarı Sara Gruen'in filmde bir sahnesi var.

Filmin yıldızları Robert Pattinson ve Reese Witherspoon ile tanışması gerekiyordu. Bu filmde sirk fili Rosie'yi canlandıran bir Tayland fili tarafından kaldırılmak kadar heyecan vericiydi.
"Eğitmeni bana onun hortumuna tutunmamı söyledi," diyor Gruen, "ve bende tutundum ve bir anda 1 metre yükseldim. Beni durmadan öptü. Büyük ihtimalle atlarım için cebimde sürekli şeker taşımamdan dolayıydı. Bu yüzden mümkün oldukça ona şeker vermeye çalıştım."

Gruen, kocası ve 3 çocuğu filmde hayvanların ve sirk çalışanlarının Weehawken, New Jersey sokaklarındaki geçit töreninde figüranlık yaptılar.

"O sahneyi 18 kere çektik," diye anımsıyor Gruen. "Ben Rob Pattinson'ın (filmde veteriner Jacob Jankowski'yi oynuyor) 'Affedersiniz bayan' dediği kişiyim."

Gruen filmde ağzı bozuk hayvan eğitmenini canlandıran Christoph Waltz için ise şunu söylüyor: "Rosie'yi eğitirken çekilen bir sahneyi izledim. Yolun kenarından filin yanına yaklaşmadığı açıkça belli oluyordu ama monitörden bakılınca gayet ikna ediciydi."

Çevirmen: bender
Kaynak: Usa Today

Kaynak:Twilight Türkiye

Sara Gruen, Rob ile Olan Sahnesini Anlatıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çadır Sahnesini Çekmek Nasıldı?
» Elizabeth Reaser düğün sahnesini anlattı
» Tate Ellington 'Remember Me'de Rob ile Çalışmayı Anlatıyor
» Kristen Steward Anlatıyor
» Taylor Çılgın Bir Fanını Anlatıyor..